غذای تند

فواید غذای تند
بر خلاف تفکرات عام که غذای تند را برای معده و قلب مضر می دانند غذاهای تند و فلفلی فواید بسیاری دارند که بهتر است راجع به آن بیشتر بدانید.
فواید غذای تند

خانم ها به این دلیل غذای تند زیاد بخورید!

زمان مطالعه : 4 دقیقه
غذای تند طرافداران زیادی خصوصا در کشورهای چین و هند دارد و همچنین خوردن این غذاها فواید باوردنکردنی برای سلامت بدن انسان دارد.
روز جهانی غذای تند

روز جهانی غذاهای تند و آتیشی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
16 ژانویه در تقویم به عنوان روز جهانی غذاهای تند و آتیشی نام گذاری شده است، مصرف غذاهای تند فواید مناسبی دارد و همچنین طرفداران بسیاری در ایران و جهان دارد.
آبریزش بینی

دلیل اینکه غذای تند موجب آب ریزش بینی میشود

زمان مطالعه : 2 دقیقه
غذاهای تند بسیار محبوب هستند و اغلب افراد علاقه خاصی به مصرف غذاهای تند دارند، اما بهتر است بدانید که غذاهای تند تاثیرات مختلفی روی بدن دارد که مهم ترین آن ها ایجاد آبریزش بینی می باشد.
رفع تندی غذا

فوت و فن جالب “رفع تندی غذا” در 3 سوت!

زمان مطالعه : 2 دقیقه
گاها تندی بیش از اندازه غذا باعث آزار میشود و لذت خوردن غذا را سلب میکند ، اما برای “رفع تندی غذا” چکار باید بکنیم؟
غذاهای تند

کاهش ریسک حمله قلبی با مصرف غذاهای تند

زمان مطالعه : 2 دقیقه
مصرف غذاهای تند با کاهش میل به مصرف نمک ریسک حملات قلبی و سکته را کاهش میدهد و تاثیر چشمگیری در کاهش فشارخون افراد دارد.
تندترین غذا

کر شدن سرآشپز با خوردن تندترین غذای جهان + تصاویر

زمان مطالعه : 1 دقیقه
تندترین غذای دنیا به نام نودل مرگ از 100 فلفل قرمز تایلندی درست شده است و تُندی آن 20 میلیون اسکویل تخمین زده شده است بطوری که یک سر آشپز پس از خوردن آن 2 دقیقه ناشنوا شد.
افزایش طول عمر با غذای تند

افزایش طول عمر با خوردن غذای تند؟!

زمان مطالعه : 2 دقیقه
تحقیقات جدید دانشمندان نشان می دهد که میان مصرف غذاهای تند در افزایش طول عمر انسانها ارتباطی وجود داشته و میزان مرگ و میر در افرادی که غذاهای تند مصرف نمی کنند بیشتر است.