استامینوفن

استامینوفن در بارداری
مصرف داروی استامینوفن در دوران بارداری عوارض و تاثیرات منفی بر کودک دارد که باید بدانید و فقط با تجویز پزشک این دارو را مصرف کنید.
استامینوفن

تاثیر استامینوفن روی جنسیت جنین

زمان مطالعه : 3 دقیقه
دانشمندان به زنان هشدار داده اند که هنگام بارداری در مورد مصرف استامینوفن احتیاط کنند زیرا این مسکن رایج ممکن است بر روی توان باروری کودکان پسر تاثیر منفی بگذارد.
مصرف استامینوفن

زیاده روی در مصرف استامینوفن با بدن چه می کند؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
مصرف بیش از حد استامینوفن باعث آسیب رسیدن به کبد می شود و در نتیجه باعث ایجاد مسمومیت دارویی در کودکان و بزرگسالان خواهد شد.
عوارض استامینوفن

جدی ترین عوارض مصرف بیش از حد استامینوفن

زمان مطالعه : 2 دقیقه
استامینوفن علاوه بر درد جسمانی بر واکنش های عاطفی هم تاثیر می گذارد، و با مصرف آن عواطف و احساسات منفی کمتر درک می شوند اما این تنها بخشی از عوارض مصرف بیش از حد استامینوفن است.
ژلوفن و استامینوفن

یه نکته مهم درباره ژلوفن و استامینوفن

زمان مطالعه : 2 دقیقه
ژلوفن و استامینوفن جزو مسکن هایی هستند که ما هر وقت که احساس درد کنیم به راحتی از آنها استفاده می کنیم بدون آنکه از عوارض آن ها باخبر باشیم.
استامینوفن

عوارض مصرف نادرست استامینوفن بر بدن

زمان مطالعه : 5 دقیقه
ایجاد ضایعات پوستی و مخاطی حساسیتی، اگزما، کهیر و حتی ضایعات پوستی تب دار، برخی از عوارض جدی مصرف استامینوفن محسوب می شود.
استامینوفن

موارد منع مصرف استامینوفن کدئین دار

زمان مطالعه : 3 دقیقه
افرادی که دوره پس از درمان ترک اعتیاد را می گذارنند و همچنین افرادی که داروهای خاصی مصرف میکنند نباید از قرص استامینوفن استفاده کنند .
ناباروری

استامینوفن عامل ناباروری در مردان ؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
محققان اعلام کردند مصرف بسیار زیاد استامینوفن توسط مردان ممکن است به ناباروری درآنها منجر شود.
آلبالو

آلبالو بهترین جایگزین استامینیوفن و ایبوپروفن

زمان مطالعه : 4 دقیقه
یکی از میوه های بسیار خوشمزه آلبالو است که سرشار از خواص دارویی بوده و می توان به جای استامینوفن و ایبوپروفن از آلبالو استفاده کرد. با خواص بی شماره این میوه بیشتر آشنا شوید.
استامینوفن

آیا مصرف استامینوفن سرطان زا است؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
خطرات و عوارض مصرف استامینوفن به قدری جدی است که اگر تا به حال بی پروا آنرا مصرف می کردید شاید بعد از خواندن این مطلب هرگز به سراغش نروید.