پروتئین

پروتئین گیاهی
بسیاری از گیاهان منبع عالی برای پروتئین محسوب می شوند اما سوالی که ذهن بسیاری از افراد را درگیر می کند تاثیر پروتئین های گیاهی بر تغییر وزن افراد است.
عملکرد پروتئین ها

همه باید پروتئین مصرف کنیم چون ...

زمان مطالعه : 4 دقیقه
پروتئین ها از موادی هستند که در بدن وظایف بسیاری مهمی دارند و امروزه بسیاری از افراد یا پروتئین کمی مصرف می کنند یا پروتئین مصرف نمی کنند که این می تواند خطرناک باشد.
کمبود پروتئین

این حالات علامت کمبود پروتئین در بدن است

زمان مطالعه : 7 دقیقه
کمبود پروتئین در بدن باعث بروز برخی مسائل خواهد شد که بهتر است هرچه زودتر با روش های علمی اقدام به پیشگیری کنید. اما چه علائمی گویای کمبود پروتئین هستند؟!
قرص کلاژن

قرص کلاژن رو کی بخوریم که بهتر اثر بذاره؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
مصرف قرص کلاژن برای حفظ سلامت بدن و زیبایی پوست الزامی است اما قبل از مصرف باید بهترین زمان مصرف آن را بدانید تا از مزایای آن بهره‌مند شوید.
پروتئین وی

صفر تا صد پروتئین وی

زمان مطالعه : 6 دقیقه
در میان پودرهای پروتئینی پرمصرف ترین و پرطرفدارترین آن مکمل پروتئین وی می باشد، چرا که کامل تر از سایر پروتئین های دیگر است و زنجره اسید آمینه ای آن کاملتر می باشد.
رژیم وگان

منابع عالی پروتئین وگان برای دارندگان رژیم گیاهخواری

زمان مطالعه : 3 دقیقه
وگان ها می توانند همان مقدار پروتئین و آهنی که از محصولات حیوانی دریافت می شود را از منابع غیر حیوانی مثل سویا و آجیل دریافت کنند
کلاژن در بدن

معجزه ای که کلاژن در بدن ایجاد می کند

زمان مطالعه : 13 دقیقه
کلاژن اصلی ترین پروتئینی است که در تمام بدن موجود می باشد و از ایجاد چین و چروک بر روی پوست و ضعیف شدن استخوان ها و غضروف ها جلوگیری می کند.
دفع پروتئین کلیه

چطور خودمان از روی ادرار متوجه دفع پروتئین کلیه ها شویم؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
کسانی که دچار دیابت و فشار بالا یا سابقه خانوادگی بیماری کلیوی دارند بیشتر به دفع پروتئین کلیه دچار می شوند که ممکن است باعث دیابت شود.
پروتئین در بارداری

آیا دفع پروتئین در بارداری خطرناک است؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
تورم دست و پا و صورت و ادرار کف آلود از علائم دفع پروتئین در بارداری هستند که معمولا به علت کم آبی بدن و عفونت کلیه و... به وجود می آید.
پروتئین صبحانه

اهمیت بالای مصرف پروتئین در وعده صبحانه

زمان مطالعه : 3 دقیقه
مصرف کردن وعده صبحانه از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و به همین دلیل هرگز نباید از صبحانه غافل شوید، همچنین مصرف کردن پروتئین در صبحانه هم فواید بسیاری دارد.
مکمل پروتئین وی

چطور “مکمل پروتئین وی” را باید استفاده کنید؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
“مکمل پروتئین وی” مناسب و اورجینال فواید بسیاری دارد و یکی از بهترین روش ها برای جلوگیری از بین رفتن عضلات و ماهیچه ها می باشد.
تهیه شیک پروتئین سالم

14 دستورالعمل تهیه شیک پروتئین طبیعی ساخت عضله ورزشکاران

زمان مطالعه : 7 دقیقه
مصرف پودرهای پروتئینی و مکمل مضررات و عوارض جبران ناپذیری دارند، بنابراین باید از شیک پروتئین های خانگی و طبیعی استفاده کنید.
مصرف بیش از حد پروتئین

وقتی پروتئین بیش از حد مصرف کنید بدنتان این شکلی می شود!

زمان مطالعه : 5 دقیقه
دریافت پروتئین بیش از حد می تواند بر نرخ چربی گیری بدن و همچنین افزایش مواد سمی داخل بدن بیافزاید و عوارض زیادی را برای بدن در پی داشته باشد.
بزرگ شدن عضله

20 غذای فوق العاده برای بزرگ شدن عضله و کاهش چربی

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اگر می خواهید عضله های بزرگ تری داشته باشید می توانید با این مواد غذایی مفید به عضله سازی و کاهش چربی بدنتان بپردازید.
غذا بدون مرغ

طرز تهیه 3 غذای پروتئین دار بدون مرغ و گوشت

زمان مطالعه : 4 دقیقه
یکی از رایج ترین غذاهای سرشار از پروتئین،مرغ است اما همه افراداز آن لذت نمیبرند، اگر شما هم جزو این دسته از افراد هستید ،پیشنهاد می کنیم این قسمت از نمناک که درباره تهیه غذا بدون مرغ است را از دست ندهید.
صفحه 1 از 2