ذهن

خواندن ذهن دیگران
شما هم حتما دوست دارید بدانید که حرکات یک فرد در مورد فکر او چه می گوید، او قصد فریب شما را دارد و یا نه کاملا صادق است و یا چه فکری دارد؟
کند ذهنی

ویروسی که موجب و علت کند ذهنی می شود

زمان مطالعه : 2 دقیقه
در بدن انسان ها ویروسی وجود دارد که بر رفتار و ذهن انسان تاثیر می گذارد و موجب کند ذهنی و اختلال شناختی در انسان می شود.
افراد قوی ذهن

کاری که افراد قوی ذهن هرگز انجام نمیدهند

زمان مطالعه : 6 دقیقه
با داشتن ذهن قوی می توانید به موفقیت برسید. افرادی که ذهن قوی دارند از انجام برخی کارها در زندگی پرهیز می کنند. برای تقویت ذهنتان این عادات بد را بدانید.
ذهن آگاهی

دلایلی که ذهن آگاهی را اینقدر مهم ساخته

زمان مطالعه : 4 دقیقه
ذهن آگاهی به معنای آگاهی از زمان حال که این روز ها نقش مهمی در زندگی افراد ایفا میکند؛ فکت های مهمی دارد که آشنایی با آنها برای شما جالب خواهد بود.
تاثیر فصل بر مغز

فصلی که مغز در آن باهوش تر است !

زمان مطالعه : 3 دقیقه
عملکرد مغز تحت تاثیر محیط اطراف تغییر می کند یکی از این تغییرات جالب و تاثیر گذار تغییرات فصل می باشد.
درمان شلوغی ذهن

راه رهایی از تمام شلوغی ها ذهنی

زمان مطالعه : 5 دقیقه
آشفتگی ذهن و نداشتن تمرکز مشکل اکثریت افراد می باشد و درمان شلوغی ذهن و راه های رهایی از آن با کمترین زحمت امکان پذیر می باشد.
سیستم عصبی انسان

اسرار جذاب درباره سیستم عصبی انسان

زمان مطالعه : 12 دقیقه
سیستم عصبی انسان از پیچیده ترین سیستم ها می باشد که در مرکز آن مغز قرار دارد و این سیستم همان چیزی است که باعث دسترسی انسان به حواس پنج گانه میشود.
انجام چند کار با هم

هرکی چندتا کارو با هم انجام میده، فورا بخونه

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر شما هم جزء افرادی هستید که چند کار را همزمان با هم انجام می‌دهید باید بدانید که نکته قابل توجه و مهمی در این مورد وجود دارد که همیشه نادیده گرفته میشود.
تقویت حس ششم

نشانه ای که میگوید شما هم حس ششم دارید

زمان مطالعه : 8 دقیقه
حس ششم یا غریزه یک توانایی ذهنی ذاتی است که با نشانه هایی می توانید وجود این حس در خود را تشخیص دهید و با روش هایی ساده حس ششم را تقویت کنید.
کنترل خشم دیگران

تکنیک کنترل ذهن و خشم دیگران در دعوا

زمان مطالعه : 6 دقیقه
خشم یکی از قدرتمندترین احساسات افراد است که کاملا طبیعی است و ناشی از ترس می باشد راه هایی هست که بتوانیم با آرامش خشم دیگران را فروکش کنیم.
ذهن آگاهی

مفهوم ذهن آگاهی و تمرینات ساده ی آن

زمان مطالعه : 6 دقیقه
هرکسی می بایست در حال زندگی کند و زندگی خود را در هر لحظه بیابد و ذهن آگاهی کمک می کند که بتوانیم در هر لحظه از اتفاقات اطراف خود آگاهی داشته باشیم.
راز آرامش درون

40 راز فوق العاده برای رسیدن به آرامش کامل ذهن و درون

زمان مطالعه : 9 دقیقه
آرامش درونی بدست نمی آید مگر با آگاهی، روراستی، عشق ورزیدن و ... همچنین رسیدگی به سلامت خود نیز از راز های آرامش داشتن است .
دلیل درگیری ذهنی

چند دلیل باورنکردنی درگیری ذهنمون

زمان مطالعه : 3 دقیقه
برای بسیاری از افراد پیش آمده است که ذهنشان درگیر موضوعی شود و یا تمرکزشان را از دست بدهند .دلایل این موضوع برای برخی افراد یکسان است.
داشتن ذهن قوی

ترک این 5 عادت مساوی است با ذهن قوی

زمان مطالعه : 3 دقیقه
داشتن ذهن قوی یکی از مهم ترین اصول رسیدن به موفقیت می باشد و کسانی که می خواهند قدرت ذهنی و هوش خود را افزایش دهند باید عادات نامناسبی که دارند را ترک کنند.
قفل شدن ذهن

چرا یه وقتهایی ذهنمون قفل میکنه؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
قفل شدن ذهن یا مه آلودگی مغز به حالتی گفته می شود که شما هر چه سعی می کنید به هیچ وجه توانایی فکر کردن و تمرکز ندارید و این حالت دلایل مختلفی دارد.
صفحه 1 از 3