گرسنگی

شکم خالی
شکم خالی و گرسنگی تاثیرات زیادی روی بدن و افکار شما می گذارد که بهتر است در مواقع گرسنگی بعضی از کارها را انجام ندهید تا بعدا احساس پشیمانی نکنید.
گرسنگی و عصبانیت

ارتباط پنهان گرسنگی با عصبی شدن

زمان مطالعه : 3 دقیقه
احتمالا برای شما این حس به وجود آمده است که هنگام گرسنگی عصبی میشود و بعد از خوردن غذا به آرامش خود برمیگردید.علت عصبانیت بخاطر گرسنگی را میدانید؟
گرسنگی و عصبانیت

گرسنگی شما رو عصبی می کنه چون ...

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برای اغلب افراد احتمالا این اتفاق افتاده است که در هنگام گرسنگی عصبانی شوند، اما دلایل عصبانیت در هنگام گرسنگی چیست و چه مواردی باعث عصبانیت در زمان گرسنگی می شود؟
لرزش هنگام گرسنگی

دلیل مهم لرزش بدن هنگام گرسنگی

زمان مطالعه : 3 دقیقه
احتمالا شما هم تا به حال با مشکل لرزش بدن هنگام گرسنگی مواجه شده اید، اما آیا می دانید دلیل اصلی لرزش هنگام گرسنگی چیست و چه راه حل هایی برای آن وجود دارد؟
گرسنگی

علت گرسنگی بیش از حد در برخی از زنان چیست؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر از اینکه مدام گرسنه هستید در تعجبید، بهتر است نگاهی به عادت های غذایی تان بیندازید. این احتمال وجود دارد که برنامه غذایی تان بتواند علت این گرسنگی ها را برملا کند.
گرسنگی در شیردهی

علت اصلی گرسنگی زیاد در شیردهی

زمان مطالعه : 3 دقیقه
گرسنگی مادران در دوران شیردهی دلایل مختلفی دارد اما می توان گفت که گرسنگی در شیردهی یک امر طبیعی است، البته راه هایی برای کنترل گرسنگی در دوران شیردهی وجود دارد.
رفع گرسنگی

پیشنهادی سالم برای رفع گرسنگی

زمان مطالعه : 3 دقیقه
برای رفع گرسنگی نباید همیشه از غذاهای سنگین و پرکالری استفاده کنید. مواد غذایی با فیبر بالا و کالری کم و چربی کم به رفع گرسنگی شما کمک می کنند.
حالت تهوع و گرسنگی

چرا وقتی گرسنه ام، حالت تهوع میگیرم؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
حالت تهوع هنگام گرسنگی مشکلی است که برای همه افراد اتفاق افتاده و بسیار اتفاق نا خوشایندی است، و بسیاری از افراد به دنبال علت بروز این بیماری هستند.
میل به خوردن

گرسنه نیستم ولی چرا همش دلم میخواد چیزی بخورم ؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
حتما برای شما هم پیش آمده است که در عین سیری دوست دارید چیزی بخورید و این ولع خوردن در شما فروکش نمیکند، چنین وضعیتی دلیلی دارد که باید بدانید.
شکم خالی

شبی که گرسنه بخوابی، این بلا سرت میاد

زمان مطالعه : 3 دقیقه
امروزه یکی از چیزهای غلطی که در بین مردم عادی حتی برخی پزشکان رایج شده است، توصیه به نخوردن شام برای لاغری می باشد که عوارض جدی برای شما به همراه خواهد داشت.
سندرم پرادر ویلی

پسری که میتونه یه شتر رو بخوره!

زمان مطالعه : 3 دقیقه
گرسنگی و غذا خوردن نیاز طبیعی بدن هر انسانی است اما برخلاف این موضوع پسر 10 ساله ای وجود دارد که هیچوقت سیر نمی شود و والدین او از گرسنگی زیادش وحشت دارند.
ضد گرسنگی

10 سوپر غذای ضد گرسنگی و اشتها

زمان مطالعه : 4 دقیقه
می توان گفت که قدم اول برای رسیدن به وزن ایده آل و تناسب اندام کنترل و کاهش اشتهاست، ابزار مهم کم کردن میل به غذا خوردن هم مصرف خوراکی ضد گرسنگی می باشد.
 گرسنگی

غذاهایی که با خوردنشان گرسنه تر می شوید !!

زمان مطالعه : 11 دقیقه
زمان های زیادی شده است که بعد از خوردن برخی از مواد غذایی نیز احساس گرسنگی کنید که این مواد غذایی را باید از رژیم خود حذف کنید تا باعث افزایش وزن شما نشود.
ورزش رفع گرسنگی

ورزش هایی که گرسنگی را از بین می برند !!

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اگر بعد از ورزش احساس گرسنگی دارید می توانید با انجام این حرکات ورزشی اشتهای خود را کاهش دهید و گرسنگی را از بین ببرید.
جلوگیری از اشتهای کاذب

راه و چاه جلوگیری از اشتهای زیاد و گرسنگی کاذب

زمان مطالعه : 5 دقیقه
افرادی که همیشه احساس گرسنگی دارند باید با استفاده از روش های مناسب برخی عادات اشتباه خود را ترک کنند تا از گرسنگی و اشتهای کاذب جلوگیری کنند.
صفحه 1 از 2