خواب دیدن

تعريف كردن خواب براي ديگران
زمانی که ما خوابی بسیار خوب یا بسیار بد میبینیم مدام به دنبال کسی هستیم که خوابمان را تعریف کنیم، اما تعریف کردن همه ی خواب ها ممکن است عواقب خوبی نداشته باشد.
خواب زن چپه

چرا میگن خواب زن چپه؟

تاریخ انتشار : 16 بهمن 1401زمان مطالعه : 2 دقیقه
می توان گفت که اغلب افراد بر این باور هستند که خواب زن چپ است، اما آیا این موضوع حقیقت دارد و اصطلاح خواب زن چپه از کجا آمده است ؟
درمان کابوس شبانه

درمان کابوس شبانه یکبار برای همیشه

زمان مطالعه : 6 دقیقه
کابوس شبانه و بی خوابی می‌تواند ریشه در عوامل جسمی و روحی داشته باشد؛ این در حالی است که بخش اعظمی از عوامل جسمی، بحث بسیار مهم تغذیه می‌باشد.
فراموش کردن خواب

چرا خواب هایی که می بینم فراموش می کنم ؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
حتما تا به حال به این فکر کرده اید که چرا بعد از بیدار شدن خواب ها از ذهنمان پاک میشوند و یا به سرعت فراموششان میکنیم اما جواب علمی و ثابت شده محققان به این سوال را برایتان در مقاله زیر جمع آوری کردیم.
ذکر برای خواب بد

هر وقت خواب بد دیدی این ذکر رو بگو

زمان مطالعه : 5 دقیقه
خواب های ما به چند دسته ترسناک، تلخ و شیرین تقسیم می شوند، خواب های ترسناک حس ناخوشایندی به انسان می دهند، ولی میتوانید از تعبیر این کابوس ها جلوگیری کنید.
تعبیر خواب

کدوم خواب ها تعبیر میشن؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
همه انسان ها دوس دارند بدانند تعبیر خواب هایی که می بینند چیست، بحث تعبیر خواب بسیار گستره است، ولی بعضی از خواب ها میتوانند راهنمای ما در زندگی باشند.
رمز گشایی خواب ها

اگر خواب و رویای شما این چنین است مرگ تان نزدیک شده!

زمان مطالعه : 6 دقیقه
خواب ها ممکن است بر اثر افکار و رفتار افراد در طول روز شکل بگیرند و یا حتی ممکن است یک رویا بروز بیماری خاصی را به شما هشدار دهد.
رویای صادقه

خواب و رویاهای صادقه را بشناسید

زمان مطالعه : 4 دقیقه
خواب و رویای صادقه دیدن خبر از واقعیات بسیار در عالم حقیقی می دهد. رویاهای صادقه نشانه های مختلفی دارند و زمان مشاهده و انواع آن نیز متفاوت است.
دیدن خواب اموات

ذکر و سوره مخصوص دیدن خواب اموات

زمان مطالعه : 4 دقیقه
روش دیدن خواب اموات و ملاقات با شخصی که از دنیا رفته یکی از بخش هایی است که در کتب دینی به آن اشاره شده است، برای دیدن مرده در خواب باید ذکر و سوره ای را تلاوت کنید.
چرا خواب میبینیم

چی میشه که خواب می بینیم ؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
خواب های ما گاه ترسناک، خوشایند، هیجان انگیز و یا کاملا عجیب و غریب هستند. دلایل مختلفی برای این که چرا خواب می بینیم و چرا گاه خواب های ما ناشناخته اند،وجود دارد.
خواب دیدن زنان در بارداری

کابوس و خوابی که همه زنان باردار می بینند

زمان مطالعه : 6 دقیقه
زنان باردار در این دوران خواب های عجیبی را تجربه می کنند و مدام به دنبال تفسیر خواب و کابوس های شبانه خود هستند.با رایج ترین رویاها و کابوسهای دوران بارداری آشنا شوید.
مدل خوابیدن

کدام مدل خوابیدن برابر است با دیدن خواب بهتر؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
شما اغلب در چه وضعیتی به خواب رفته و نحوه دراز کشیدن شما بیشتر به کدام سمت است؟ دانشمندان میان خواب دیدن و نحوه خوابیدن ارتباطی یافته اند که دیدن انوع خواب را می تواند ثابت کند.
به یاد آوردن خواب و رویا

چه کنیم خواب و رویایمان یادمان بماند؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که خواب و رویای خود را بعد از بیدار شدن از یاد میبرید پیشنهاد میکنیم این نکات را بخوانید.
خواب نابینایان چگونه است

نابینایان در خواب می توانند ببینند ؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
خواب دیدن نابینایان بستگی به نوع نابینا بودن آنها دارد مثلا افرادی که طی زمانی بینایی خود را از دست داده اند قادر به دیدن تصاویر واضح در خواب هستند و افرادی که کور رنگی دارند در رویا رنگ ها را نمی بینند.
خواب دیدن

12 خواب که دیدنش در تعبیرخواب هندی ها عالی است

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اهمیت خواب دیدن و تعبیر کردن آن از دوران پیامبران در میان مردم رواج داشته است که افراد مختلف با توجه به علم خود خواب دیده شده را تفسیر می کردند، در این بخش مواردی از تعبیرخواب هندی را خواهید خواند.
صفحه 1 از 2