ماه تولد

ازدواج متولدین ماه ها
بسیاری از جوانان علاقه دارند از زمان ازدواجشان خبر داشته باشند، طالع بینی های سرگرم کننده جالبی راجب این موضوع وجود دارد که میتوانید آن هارا مطالعه کنید.
عادات بد متولدین هر ماه

عادات بد و نقاط ضعف متولدین ماههای مختلف

زمان مطالعه : 7 دقیقه
می توان گفت که اغلب افراد حداقل یک عادت بد را در زندگی خود دارند و متولدین هر ماه از سال ممکن است نقاط ضعف و عادت های بد مختلفی داشته باشند.
مادران متولد هر ماه

متولدین ماه های مختلف چند فرزند می خواهند؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
مادران متولد هر ماه خصوصیات های مختلفی دارند و همین خصوصیت ها بر تعداد فرزاندانشان تاثیر میگذارد.
استعدادیابی فرزند

ماه تولد فرزندت رو بگو، استعدادش رو بگم

زمان مطالعه : 6 دقیقه
ماه تولد بر روی استعدادهای فرد تاثیرگذار می باشد، از این رو والدین می توانند با روش هایی استعداد کودکان متولد هر ماه را به خوبی تشخیص دهند.
دعوا با همسر

دعوا با همسر متولد چه ماهی، سخت تره؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
عصبانیت در افراد متولدین هرماه به طور متفاوت بروز می کند، از این رو جر و بحث با متولدین برخی از ماهها اصلا به نفعتان نیست زیرا عصبانیت آنها غیرقابل کنترل است.
طعنه زدن

متولدین کدوم ماه حرفاشون نیش و کنایه داره؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
طعنه زدن ممکن است در تمامی جمع ها اتفاق بیافتد شاید برایتان جالب باشد که بدانید عده ای از افراد متولد برخی از ماه ها بیشتر از دیگران با کنایه حرف می زنند.
همسر صبور

همسر متولد چه ماهی صبرش بیشتره؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
متولدین هرماه دارای ویژگی بارزی هستند که شاخصه شخصیتشان است، صبور بودن هم جز ویژگی های متولدین برخی از ماههای سال است که جالب است بدانید.
بهترین همسران دنیا

ازدواج با متولدین این ماه، یعنی خود خوشبختی

زمان مطالعه : 2 دقیقه
در نگاه اول برخی از افراد تاثیر بسیار زیادی در شما می گذارند و به اصطلاح به دلتان می نشینند، این یک ویژگی است که متولدین برخی از ماهها از آن بهره‌مند هستند.
ماه تولد بهترین مدیران

متولدین کدوم ماه، مدیران بهتری هستن؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
طبق آخرین بررسی هایی که انجام شده است، مدیران بر اساس ماه تولد ارزیابی شده اند که شما با استفاده از این ارزیابی می توانید خصایص مدیر مدنظرتان را مطلع شوید.
شخصیت افراد شلخته

همسر متولد چه ماهی، بی نظم و شلخته تره؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
در اطراف همه ما انسان هایی وجود دارند که منظم نیستند و به اصطلاح افراد شلخته ای هستند ما در بخش سرگرمی طالع بینی این افراد را برایتان آماده کرده ایم.
طالع بینی

متولدین کدوم ماه ها بهتره با هم ازدواج نکنن؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
با توجه به طالع بینی متولدین ماههای مختلف سال میخواهیم بدانیم کدام یک از این متولدین میتوانند در کنارهم سازگار باشند و چه ماههایی کنار هم سازگاری ندارند.
مطیع همسر بودن

همسر متولد چه ماهی، آدمو تو مشتش میگیره؟

تاریخ انتشار : 26 تیر 1401زمان مطالعه : 3 دقیقه
احتمالا شماهم افرادی را دیده اید که نسبت به بقیه از اقتدار بیشتری برخوردارند، این افراد قدرت قانع کنندگی زیادی دارند و دیگران را تحت تاثیر قرار می دهند.
تیر ماهی

اگر فرزندتان یک تیر ماهی است ...

زمان مطالعه : 7 دقیقه
اگر کودک شما در ماه تیر متولد شده است، برخی خصوصیات در مورد شخصیت تیر ماهی ها وجود دارند که به احتمال زیاد فرزند شما نیز این خصوصیات رفتاری را داراست.
افراد کینه ای

همسر متولد چه ماهی کینه ای تره؟

تاریخ انتشار : 16 تیر 1401زمان مطالعه : 2 دقیقه
برخی افراد از اتفاقات کوچک و بزرگی که اطرافشان می افتد کینه به دل میگیرند و ناراحت می شوند، برای برقراری ارتباط با این افراد باید خصوصیات اخلاقیشان را بشناسید.
بهترین دوست متولدین هر ماه

متولدین کدوم ماه تو رفاقت حرف ندارن؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
میزان اهمیت به دوستی و جایگاه دوست در زندگی برای هر شخص متفاوت است، شما میتوانید از طریق طالع بینی متوجه شوید که متولدین کدام ماه دوستان بهتری برای شما هستند.
صفحه 1 از 9