عرقیجات

عرق پونه
عرق پونه دارای خواص دارویی و درمانی بسیاری است، درمان سینوزیت، درمان سرماخوردگی، رفع جوش های صورت تنها چند نمونه از خواص عالی عرق پونه هستند.
عرقیات در بارداری

خانم های باردار دور این عرقیات گیاهی خط بکشند

زمان مطالعه : 6 دقیقه
خانم های باردار باید حسابی حواسشان به تغذیه شان باشد مصرف بعضی از عرقیات در دوران بارداری موجب سقط جنین و یا زایمان زودرس می شود.
عرقیات گیاهی

عرقیات گیاهی که شما را خوش اخلاق می کنند

زمان مطالعه : 5 دقیقه
عرقیات گیاهی مانند عرق شاه تره, کاسنی, هل, سنبل الطیب و آویشن خواص فراوانی دارند و یکی از بهترین خواص آنها تاثیر در خوش اخلاقی است.
خواص فراسیون

از خواص حیرت انگیز عرق فراسیون غافل نشوید

زمان مطالعه : 6 دقیقه
فراسیون یک گیاه پرخاصیت است و اغلب مردم به این گیاه علاقه مند هستند، همچنین استفاده از عرق فراسیون و چای فراسیون خواص فراوانی را برای سلامت بدن به همراه دارد.
خواص عرق رازیانه

زنان و مردانی که شدیدا به خواص عرق رازیانه نیاز دارند

زمان مطالعه : 7 دقیقه
عرق رازیانه دارای خواص و مزایای فراوانی برای برای زنان و مردان است، همچنین عرق رازیانه فواید درمانی بسیاری دارد و برای درمان بیماری ها نیز مفید است.
عرق خارشتر

کاهش وزن و لاغری با عرق خارشتر

زمان مطالعه : 2 دقیقه
عرق خارشتر در تقویت سیستم دفاعی بدن مؤثر است و نوشیدن این عرق می تواند به کاهش وزن و لاغری کمک بسیاری کند.
عرق کاسنی

خواص معجزه آسای عرق کاسنی

زمان مطالعه : 1 دقیقه
عرق کاسنی جزء عرقیات شناخته شده در سرتاسر جهان است. گیاه کاسنی یکی از گیاهان دارویی به شمار می آید که عصاره و عرق آن نیز مزایا و فواید زیادی دارد. از خواص عرق کاسنی می توان به آرامش دهندگی آن اشاره کرد.
عرقهای گیاهی

نوشیدن عرقهای گیاهی برای رفع عطش روزه داران

زمان مطالعه : 5 دقیقه
وقتی ماه مبارک رمضان با گرمی هوا به خانه های ما می آید، گنجاندن نوشیدنی های طبیعی وعرقهای گیاهی به سفره های افطار بهترین گزینه برای روزه داران است.
خواص گشنیز

خواص گشنیز و فواید عرق و تخم گشنیز برای بدن

زمان مطالعه : 8 دقیقه
از دنیا خواص گشنیز چه می دانید؟ با کدام یک از نسخه های دارویی طب سنتی تخم گشنیز تا کنون درمان شده اید؟ عرق گشنیز را تا چه حد می شناسید؟ گیاهی با خواص درمان سریع درهای معده و دندان تا زیبایی پوست و مو .