عرقیجات

عرقیات گیاهی
بسیاری از افراد ترجیح می دهند به جای استفاده از دارو های شیمیایی از دارو های طبیعی و عرقیات گیاهی استفاده کنند، خواص دارو های گیاهی بسیار زیاد است.
خواص عرقیات گیاهی

کدام مشکل کدام عرق گیاهی؟

زمان مطالعه : 7 دقیقه
هر کدام از عرقیات گیاهی دارای خواص شگفت انگیزی برای درمان بیماری های مختلف می باشند. شما می توانید با توجه به طبع عرقیات آن ها را مصرف کنید.
عرقیات در بارداری

اگر باردارید، این عرقیات را نخورید

زمان مطالعه : 6 دقیقه
خانم های باردار در طول مدت زمان بارداری می توانند برخی از عرقیات را استفاده کنند و این در حالی است برخی عرقیات ممنوع هستند و نباید استفاده کنند.
عرق پونه

عرق پونه سلاحی قوی برای درمان ....

زمان مطالعه : 6 دقیقه
عرق پونه دارای خواص دارویی و درمانی بسیاری است، درمان سینوزیت، درمان سرماخوردگی، رفع جوش های صورت تنها چند نمونه از خواص عالی عرق پونه هستند.
عرقیات گیاهی

عرقیات گیاهی که شما را خوش اخلاق می کنند

زمان مطالعه : 5 دقیقه
عرقیات گیاهی مانند عرق شاه تره, کاسنی, هل, سنبل الطیب و آویشن خواص فراوانی دارند و یکی از بهترین خواص آنها تاثیر در خوش اخلاقی است.
عرق گیاهی

برای بیماری من کدوم عرق گیاهی خوبه؟ (1)

زمان مطالعه : 4 دقیقه
هر نوع مشکل یا دردی که داشته باشید قطعا در میان نسخه های طب سنتی برای درمان آن، نوعی عرق گیاهی وجود دارد که احتمالا شما نمی شناسید.
گل محمدی

آشنایی با عرقیات گیاهی سنتی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
عرقیات گیاهی یکی از کاربردی ترین، فرآورده های گیاهان دارویی است که در درمان انواع بیماری ها استفاده می شود عرقیات به دو روش سنتی و شرکتی تولید و عرضه می شوند. در ادامه به معرفی انواع آنها خواهیم پرداخت.
خواص فراسیون

از خواص حیرت انگیز عرق فراسیون غافل نشوید

زمان مطالعه : 6 دقیقه
فراسیون یک گیاه پرخاصیت است و اغلب مردم به این گیاه علاقه مند هستند، همچنین استفاده از عرق فراسیون و چای فراسیون خواص فراوانی را برای سلامت بدن به همراه دارد.
عرق خارشتر

کاهش وزن و لاغری با عرق خارشتر

زمان مطالعه : 2 دقیقه
عرق خارشتر در تقویت سیستم دفاعی بدن مؤثر است و نوشیدن این عرق می تواند به کاهش وزن و لاغری کمک بسیاری کند.
خواص عرق کاسنی

خواص پنهان در قطره قطره ی عرق کاسنی

زمان مطالعه : 6 دقیقه
عرق کاسنی جزء عرقیات شناخته شده در سرتاسر جهان است. گیاه کاسنی یکی از گیاهان دارویی به شمار می آید که عصاره و عرق آن نیز مزایا و فواید زیادی دارد.
عرقهای گیاهی

نوشیدن عرقهای گیاهی برای رفع عطش روزه داران

زمان مطالعه : 5 دقیقه
وقتی ماه مبارک رمضان با گرمی هوا به خانه های ما می آید، گنجاندن نوشیدنی های طبیعی وعرقهای گیاهی به سفره های افطار بهترین گزینه برای روزه داران است.
خواص گشنیز

خواص گشنیز و فواید عرق و تخم گشنیز برای بدن

زمان مطالعه : 8 دقیقه
گشنیز از گیاه هان پرخاصیت و بسیار معروف در طب سنتی با ده ها خواص درمانی برای درمان و جلوگیری از برخی بیماری ها است که می توانید از آن استفاده کنید.