افکار منفی

افکار منفی گذشته
بعضی از افراد از لحاظ احساسی با فکر کردن به گذشته خود به اتفاقات منفی در گذشته فکر می کنند و این باعث می شود فرد ذهن خود را آلوده کند و از کار بیندازند.
جمله های منفی

جملات منفی که نباید به خودتان بگویید

زمان مطالعه : 6 دقیقه
گفتن جمله های منفی به خود باعث می شوند ذهنیتی منفی پیدا کنید و این ذهنیت روی کارتان هم اثر منفی می گذارد بنابراین این جملات را از خودتان دور کنید.
پاکسازی انرژی منفی

راه پاکسازی کامل بدن و خانه از انرژی منفی

زمان مطالعه : 6 دقیقه
انرژی منفی بدن از محیط جذب می شو و در تمام سیستمات فرد تاثیر می گذارد چیزی که به شما کمک می کند این انرژی منفی را از بین ببرید چند تکنیک کارآمد و ساده است.
افکار ترسناک

راه حل افکار ترسناک و نگران کننده ی کودکان

زمان مطالعه : 6 دقیقه
بسیاری از کودکان در مواجهه با فشارهای روانی دچار استرس و افکار ترسناک می شوند. یکی از وظایف مهم والدین شناسایی افکار نگران کننده و تقویت افکار مثبت در کودکان است.
شکایت از زندگی

اگر مدام از زندگی شاکی هستی، بخوان

زمان مطالعه : 6 دقیقه
شاکی بودن از زندگی و انرژی منفی داشتن همواره مشکلاتی برای جسم و سلامت روحتان بوجود می آورد؛ پس بهتر است که عوارض دائم شکایت داشتن و منفی نگری را بدانید.
بعد از 40 سالگی

نبایدهای مهم و جدی بعد از 40 سالگی

زمان مطالعه : 8 دقیقه
پس از 40 سالگی ممکن است برخی عادت های بد و ناپسند در افراد به وجود بیاید، بنابراین بهتر است عادات ناسالم و ناپسند بعد از 40 سالگی را کنار بگذارید.
احساسات منفی

راههای رهایی از افکار و احساسات منفی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
احساسات و افکار منفی می توانند حتی شما را در راه رسیدن به موفقیت در زندگی متوقف کند، برای رهایی از احساسات منفی باید تغییراتی در رفتارهای خود ایجاد کنید.
تاثیر افکار منفی

تاثیر وحشتناک 1ساعت از افکار منفی روی بدن

زمان مطالعه : 4 دقیقه
تاثیر افکار منفی بر بدن باورنکردنی مخرب است ، در یکی از کتابهای تحقیقات علمی پزشکی هشدارهای جدی با عنوان عوارض و خطرات افکار منفی روی سلامتی جسم و روح بیان شده است.
نگرش منفی کارکنان

مدیریت کارمندی که سراسر نگرش منفی است

زمان مطالعه : 6 دقیقه
مدیریت کردن نگرش منفی کارکنان کار پیچیده ای است چون برای مدیریت آن باید علت های نگرش منفی کارمندان را بدانیم و برای آن راه حل پیدا کنیم.
افکار منفی

چگونه “افکار منفی” را از خود دور بسازیم ؟

زمان مطالعه : 22 دقیقه
افکار منفی ذهن انسان را پر از نا امیدی ها و یآس می کند و برای اینکه از زندگی خود خسته نشوید باید کل این “افکار منفی” را از ذهن خود دور بسازید.
ناامیدی

روش مقابله با افکار منفی و ناامیدی

زمان مطالعه : 6 دقیقه
چنانچه گاهی به ناامیدی رسیدید و احساس سرخوردگی کردید کافیست به سراغ مطالبی بروید که راهکارهای مناسب و کلیدی این مشکل است خواندن گزارش زیر برای شما بسیار مفید خواهد بود.
رهایی از فکر

راه های ساده و موثر در رهایی از فکر و خیال

زمان مطالعه : 1 دقیقه
فکرهای منفی از گذشته و آینده شما را خسته کرده است. دوست دارید بدون فکر و خیال زیاد زندگی کنید چرا که وسواس فکر دیوانه تان کرده. راه رهایی از فکرهای بد ساده است اما موثر، ایمان داشته باشید.
افکار منفی

افکار منفی که زندگی تان را نابود می کند

زمان مطالعه : 5 دقیقه
افکار منفی مزاحم ریشه در 6 تله ی ذهنی مخرب دارند که با پرداختن و پرو بال دادن به انها زندگی شما به کل خراب و نابود خواهد شد. باشناخت این افکار و تله های ذهنی و دوری از آنها زندگی لذب بخش خواهد بود.