افکار منفی

افکار ترسناک
بسیاری از کودکان در مواجهه با فشارهای روانی دچار استرس و افکار ترسناک می شوند. یکی از وظایف مهم والدین شناسایی افکار نگران کننده و تقویت افکار مثبت در کودکان است.
شکایت از زندگی

اگر مدام از زندگی شاکی هستی، بخوان

زمان مطالعه : 6 دقیقه
شاکی بودن از زندگی و انرژی منفی داشتن همواره مشکلاتی برای جسم و سلامت روحتان بوجود می آورد؛ پس بهتر است که عوارض دائم شکایت داشتن و منفی نگری را بدانید.
پاکسازی انرژی منفی

اینطوری همه انرژی های منفی رو از بدن و خونت دور کن

زمان مطالعه : 6 دقیقه
انرژی منفی از محیط جذب می شود و خلق و خوی افراد را تحت تاثیر قرار می دهد، اما تکنیک هایی وجود دارد که رعایت آنها به دور کردن انرژی منفی کمک زیادی خواهد کرد.
احساسات منفی

راههای رهایی از افکار و احساسات منفی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
احساسات و افکار منفی می توانند حتی شما را در راه رسیدن به موفقیت در زندگی متوقف کند، برای رهایی از احساسات منفی باید تغییراتی در رفتارهای خود ایجاد کنید.
افکار منفی گذشته

این حالات یعنی در افکار منفی گذشته گرفتارید

زمان مطالعه : 4 دقیقه
بعضی از افراد از لحاظ احساسی با فکر کردن به گذشته خود به اتفاقات منفی در گذشته فکر می کنند و این باعث می شود فرد ذهن خود را آلوده کند و از کار بیندازند.
بعد از 40 سالگی

نبایدهای مهم و جدی بعد از 40 سالگی

زمان مطالعه : 8 دقیقه
پس از 40 سالگی ممکن است برخی عادت های بد و ناپسند در افراد به وجود بیاید، بنابراین بهتر است عادات ناسالم و ناپسند بعد از 40 سالگی را کنار بگذارید.
جمله های منفی

جملات منفی که نباید به خودتان بگویید

زمان مطالعه : 6 دقیقه
گفتن جمله های منفی به خود باعث می شوند ذهنیتی منفی پیدا کنید و این ذهنیت روی کارتان هم اثر منفی می گذارد بنابراین این جملات را از خودتان دور کنید.
تاثیر افکار منفی

تاثیر وحشتناک 1ساعت از افکار منفی روی بدن

زمان مطالعه : 4 دقیقه
تاثیر افکار منفی بر بدن باورنکردنی مخرب است ، در یکی از کتابهای تحقیقات علمی پزشکی هشدارهای جدی با عنوان عوارض و خطرات افکار منفی روی سلامتی جسم و روح بیان شده است.
افکار منفی

چگونه “افکار منفی” را از خود دور بسازیم ؟

زمان مطالعه : 22 دقیقه
افکار منفی ذهن انسان را پر از نا امیدی ها و یآس می کند و برای اینکه از زندگی خود خسته نشوید باید کل این “افکار منفی” را از ذهن خود دور بسازید.
ناامیدی

روش مقابله با افکار منفی و ناامیدی

زمان مطالعه : 6 دقیقه
چنانچه گاهی به ناامیدی رسیدید و احساس سرخوردگی کردید کافیست به سراغ مطالبی بروید که راهکارهای مناسب و کلیدی این مشکل است خواندن گزارش زیر برای شما بسیار مفید خواهد بود.
رهایی از فکر

راه های ساده و موثر در رهایی از فکر و خیال

زمان مطالعه : 1 دقیقه
فکرهای منفی از گذشته و آینده شما را خسته کرده است. دوست دارید بدون فکر و خیال زیاد زندگی کنید چرا که وسواس فکر دیوانه تان کرده. راه رهایی از فکرهای بد ساده است اما موثر، ایمان داشته باشید.
افکار منفی

افکار منفی که زندگی تان را نابود می کند

زمان مطالعه : 5 دقیقه
افکار منفی مزاحم ریشه در 6 تله ی ذهنی مخرب دارند که با پرداختن و پرو بال دادن به انها زندگی شما به کل خراب و نابود خواهد شد. باشناخت این افکار و تله های ذهنی و دوری از آنها زندگی لذب بخش خواهد بود.