رژیم غذایی

رژیم غذایی ژاپنی
رژیم غذایی سنتی ژاپنی شامل میوه و سبزیجات و غذاهای دریایی می باشد که علاوه بر لاغری فواید بسیار زیادی برای سلامت انسان دارد.
رژیم FMD

معرفی رژیم ضد پیری و مفید FMD

زمان مطالعه : 3 دقیقه
به دنبال رژیم مناسبی برای لاغری باشید زیرا در برخی از رژیم های غذایی به دلیل روبه رو شدن با کمبود انرژی نه تنها لاغری نمی شوید بلکه چربی بیشتری ذخیره می کنید.
کربوهیدرات

لاغری سریع با حذف کامل کربوهیدرات ها ؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
رژیم غذایی کم یا فاقد کربوهیدرات شامل فواید بی نظیری از جمله سلامت قلب و کنترل قندخون و فشار خون می باشد اما عوارضی هم دارد که حتما باید بدانید.
رژیم لاغری نوم

برنامه ی لاغری با رژیم محبوب " نوم "

زمان مطالعه : 7 دقیقه
رژیم لاغری نوم یکی از روش های جدید برای لاغری است که در آن بر اساس روانشناسی تغییراتی در سبک زندگی و عادت های غذایی ایجاد می شود که باعث لاغری خواهد شد.
تغذیه پانکراتیت

رژیم غذایی بیمار مبتلا به پانکراتیت

زمان مطالعه : 3 دقیقه
مبتلا به پانکراتیت می تواند موجب حالت تهوع و درد شدیدی در بالای شکم شود، پیروی از یک رژیم غذایی مناسب برای افراد مبتلا پانکراتیت بسیار حائز اهمیت است.
غفاری دایت

تناسب اندام در خانه، با روش های سیده بهاره غفاری

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اگر شما هم جز آن دسته از افرادی هستید که به تناسب اندام و حفط سلامتی خود اهمیت میدهید پیشنهاد میکنیم تا در ادامه این مطلب با ما همراه باشید.
غذای کودکان بیش فعال

بدترین خوردنی ها برای کوچولوهای بیش فعال

زمان مطالعه : 4 دقیقه
غذای کودکان بیش فعال در درمان آن ها بسیار تاثیر گذار است و غذاهای مضر برای این وضعیت می تواند همانند دشمن عمل کند و باعث بدتر شدن وضعیتشان شود.
زمان مناسب غذا خوردن

در این ساعت غذا خوردن به لاغری کمک می کند

زمان مطالعه : 5 دقیقه
زمان مناسب غذا خوردن در کاهش وزن بسیار تاثیر گذار است شما نیز برنامه غذایی خود را با این تایم مورد نظر متخصصان تطبیق دهید.
تغذیه نامناسب

تغذیه ی شما افتضاح است اگر ...

زمان مطالعه : 6 دقیقه
تغذیه نامناسب تاثیر مستقیم بر بدن دارد. می توان گفت تمام بیماری های افراد به سبک رژیم غذاییشان بر می گردد مثلا مصرف نکردن مواد فیبر دار موجب یبوست می شود.
رژیم غذایی ناسالم

رژیم غذایی بد شما را به این روز می اندازد !

زمان مطالعه : 6 دقیقه
تغذیه و رژیم غذایی نقش مهمی در سلامت بدن دارند و داشتن رژیم غذایی ناسالم موجب ایجاد بیماری هایی مانند یبوست، افسردگی و مشکلات پوست و مو می شود.
رژیم لاغری آنجلینا جولی

رژیم لاغری بی نقص "آنجلینا جولی" (بهترین و اصولی ترین)

تاریخ انتشار : 4 مرداد 1399زمان مطالعه : 5 دقیقه
آنجلینا جولی از بازیگران خوش اندام هالیودی است که همواره راز این زیبایی و تناسب اندام در ذهن خانم های سراسر دنیا سوال های زیادی را ایجاد کرده است.
رژیم غذایی گروه خونی a مثبت

بخور نخورها در رژیم غذایی گروه خونی a مثبت و منفی

زمان مطالعه : 7 دقیقه
افرادی با گروه خونی a مثبت و منفی اسید معده پایین تری نسبت به دیگر گروه ها دارند و حتما باید حواسشان به رژیم غذایی خودشان باشد و نکات تغذیه ای را به خوبی رعایت کنند.
نخوردن گوشت

حال و روز بدن بعد از نخوردن گوشت

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برخی افراد تمایلی به مصرف گوشت ندارند، نخوردن گوشت مزایا و معایبی را برای بدن به همراه دارد و البته در صورت مصرف نکردن گوشت اتفاقاتی در بدن رخ می دهد.
غذای رژیمی

تاثیر ژنتیک بر رژیم غذایی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
به نظر شما کدام یک بیشتر چاق کننده است، یک کف دست نان یا یک املت پر از روغن؟ این سوال برای همه جواب یکسانی ندارد.
لاغری در 30 سالگی

تکنیک های لاغرشدن بعد از 30 سالگی

زمان مطالعه : 8 دقیقه
بعد از 30 سالگی متابولیسم بدن کاهش می یابد و موجب چاقی می شود بنابراین باید یک برنامه لاغری مناسب داشته باشید تا تناسب اندام شما بعد از 30 سالگی حفظ شود.
صفحه 1 از 7