رژیم غذایی

غذاهای مضر برای پوست
برنامه غذایی مصرفی ارتباط مستقیمی با سلامت و زیبایی پوست دارد، به همین دلیل مصرف برخی غذاها و مواد غذایی موجب بهم ریختن پوست سالم و زیبای شما می شود.
کاهش ریز مو

اگه ریزش مو داری، یه چیزو از غذاهات کم کن

زمان مطالعه : 2 دقیقه
ریزش مو از مشکلات رایجی است که بسیاری از افراد با آن درگیر هستند. برای کاهش ریزش مو نیازی به درمان خاصی نیست شما باید تغییراتی در رژیم غذایی داشته باشید.
رژیم گولو

رژیم گولو چیست و چقدر لاغر میکند؟ + برنامه

زمان مطالعه : 3 دقیقه
رژیم گولو یک رژیم ساده و در عین حال سالم برای کاهش وزن است فقط نکاتی دارد که در زمان رژیم برای نتیجه بهتر باید آنهارا رعایت کنید.
ویتامین های گروه ب

هریک از ویتامین های گروه ب برای چی خوبه؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
ویتامین های گروه ب نقش مهمی در مراقبت های پیشگیرانه دارند این دسته از ویتامین ها برای ترویج سوخت و ساز سالم بدن، و کاهش خطر ابتلا به سکته مغزی بسیار موثرند.
رژیم کتوژنیک

بعد شروع رژیم کتوژنیک این تغییرات یعنی خطر!

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر برای کاهش وزن خود، رژیم غذایی کتوژنیک را انتخاب کرده اید بهتر است با خطرات و عوارض آن آشنا شوید تا در صورت مشاهده اقدام به توقف رژیم خود کنید.
شیرینی رژیمی

اگه رژیمی، این شیرینی ها رو با خیال راحت بخور

زمان مطالعه : 4 دقیقه
از موارد مهمی که توصیه می شود برای رژیم به حداقل ترین میزان ممکن برسد، شیرینی ها هستند، اما یکسری شیرینی ها وجود دارند که با خیالی آسوده می توانید میل کنید.
تغذیه نامناسب

تغذیه ی شما افتضاح است اگر ...

زمان مطالعه : 6 دقیقه
تغذیه نامناسب تاثیر مستقیم بر بدن دارد. می توان گفت تمام بیماری های افراد به سبک رژیم غذاییشان بر می گردد مثلا مصرف نکردن مواد فیبر دار موجب یبوست می شود.
رژیم بدون لکتین

چرا بعضی از پزشک ها با رژیم بدون لکتین مخالفن؟‌

زمان مطالعه : 2 دقیقه
رژیم بدون لکتین رژیمی می باشد که مخالفان زیادی دارد با این حال این رژیم به دلیل جواب دهی موقت طرفداران زیادی دارد این کاهش وزن به چه قیمت؟
رژیم غذایی ناسالم

رژیم غذایی بد شما را به این روز می اندازد!

زمان مطالعه : 6 دقیقه
تغذیه و رژیم غذایی نقش مهمی در سلامت بدن دارند و داشتن رژیم غذایی ناسالم، موجب ایجاد بیماری‌هایی مانند یبوست، افسردگی و مشکلات پوست و مو می شود.
رژیم ضد سرطان

رژیم غذایی ضد سرطان مخصوص خانم ها و آقایان

زمان مطالعه : 4 دقیقه
رژیم غذایی تاثیر بسیاری در پیشگیری از انواع سرطان ها دارد. برای جلوگیری از سرطان میتوانید از مواد غذایی ضد سرطان مانند روغن زیتون ، زردچوبه و ماهی استفاده کنید.
رژیم اگزما

رژیم اگزما؛ لیستی کامل از بخور نخورها

زمان مطالعه : 6 دقیقه
یکی از اصل ترین عوامل تشدید و تحریک بیماری اگزما تغذیه نامناسب می باشد. برای درمان یا کاهش علائم اگزما باید از رژیم مناسب اگزما استفاده کنید.
مواد غذایی مفید مردان

مردان از این موادغذایی غافل نشوند

زمان مطالعه : 3 دقیقه
بسیاری از بیماری های خطرناک مردان را بیشتر از زنان تهدید می کنند اما آقایان با مصرف مواد غذایی مناسب می توانند از بروز این بیماری ها جلوگیری کنند.
رژیم لاغری

رژیم لاغری سریع 5 بازیگر معروف کره ای

زمان مطالعه : 2 دقیقه
بازیگران و خواننده های کره ای به داشتن اندام و چهره زیبا معروف هستند، کره ای ها برای زیبایی خود فرمول هایی خاصی دارند.
رژیم غذایی دیورتیکولیت

برنامه غذایی توصیه شده به دیورتیکولیتی ها

زمان مطالعه : 3 دقیقه
رژیم غذایی دیورتیکولیت بخشی از فرآیند درمان برای دیورتیکولیت حاد است که این رژیم غذایی به نحوی در نظر گرفته شده تا دستگاه گوارش استراحت داشته باشد.
عوارض فیبر زیاد

عوارض مصرف فیبر زیاد که جدیدا خیلی ها دچارشن

زمان مطالعه : 2 دقیقه
فیبر جزء مهم ترین مواد برای سلامت بدن به شمار می آید اما توصیه جدی برای میزان مصرف آن شده است زیرا استفاده بیش از حد فیبر خطراتی را برای بدن به وجود می آورد.
صفحه 1 از 8