رژیم غذایی

رژیم کتوژنیک
اگر برای کاهش وزن خود، رژیم غذایی کتوژنیک را انتخاب کرده اید بهتر است با خطرات و عوارض آن آشنا شوید تا در صورت مشاهده اقدام به توقف رژیم خود کنید.
شیرینی رژیمی

اگه رژیمی، این شیرینی ها رو با خیال راحت بخور

زمان مطالعه : 4 دقیقه
از موارد مهمی که توصیه می شود برای رژیم به حداقل ترین میزان ممکن برسد، شیرینی ها هستند، اما یکسری شیرینی ها وجود دارند که با خیالی آسوده می توانید میل کنید.
مواد غذایی مفید مردان

مردان از این موادغذایی غافل نشوند

زمان مطالعه : 3 دقیقه
بسیاری از بیماری های خطرناک مردان را بیشتر از زنان تهدید می کنند اما آقایان با مصرف مواد غذایی مناسب می توانند از بروز این بیماری ها جلوگیری کنند.
رژیم لاغری

رژیم لاغری سریع 5 بازیگر معروف کره ای

زمان مطالعه : 2 دقیقه
بازیگران و خواننده های کره ای به داشتن اندام و چهره زیبا معروف هستند، کره ای ها برای زیبایی خود فرمول هایی خاصی دارند.
غذاهای مضر برای پوست

غذایی که پزشکان زیبایی نمیخورن

زمان مطالعه : 3 دقیقه
برنامه غذایی مصرفی ارتباط مستقیمی با سلامت و زیبایی پوست دارد، به همین دلیل مصرف برخی غذاها و مواد غذایی موجب بهم ریختن پوست سالم و زیبای شما می شود.
رژیم غذایی دیورتیکولیت

برنامه غذایی توصیه شده به دیورتیکولیتی ها

زمان مطالعه : 3 دقیقه
رژیم غذایی دیورتیکولیت بخشی از فرآیند درمان برای دیورتیکولیت حاد است که این رژیم غذایی به نحوی در نظر گرفته شده تا دستگاه گوارش استراحت داشته باشد.
کاهش ریز مو

اگه ریزش مو داری، یه چیزو از غذاهات کم کن

زمان مطالعه : 2 دقیقه
ریزش مو از مشکلات رایجی است که بسیاری از افراد با آن درگیر هستند. برای کاهش ریزش مو نیازی به درمان خاصی نیست شما باید تغییراتی در رژیم غذایی داشته باشید.
عوارض فیبر زیاد

عوارض مصرف فیبر زیاد که جدیدا خیلی ها دچارشن

زمان مطالعه : 2 دقیقه
فیبر جزء مهم ترین مواد برای سلامت بدن به شمار می آید اما توصیه جدی برای میزان مصرف آن شده است زیرا استفاده بیش از حد فیبر خطراتی را برای بدن به وجود می آورد.
رژیم بدون لکتین

رژیم بدون لکتین چیه و چجوری راحت لاغر میکنه؟

تاریخ انتشار : 28 تیر 1401زمان مطالعه : 4 دقیقه
تناسب اندام دغدغه تمام افراد است و رژیم بدون لکتین یکی از جدیدترین رژیم ها برای کاهش وزن است اما قبل از انتخاب باید از فواید و معایب این رژیم اطلاع پیدا کنید.
غذای کودکان بیش فعال

بدترین خوردنی ها برای کوچولوهای بیش فعال

زمان مطالعه : 4 دقیقه
غذای کودکان بیش فعال در درمان آن ها بسیار تاثیر گذار است و غذاهای مضر برای این وضعیت می تواند همانند دشمن عمل کند و باعث بدتر شدن وضعیتشان شود.
تغذیه نامناسب

تغذیه ی شما افتضاح است اگر ...

زمان مطالعه : 6 دقیقه
تغذیه نامناسب تاثیر مستقیم بر بدن دارد. می توان گفت تمام بیماری های افراد به سبک رژیم غذاییشان بر می گردد مثلا مصرف نکردن مواد فیبر دار موجب یبوست می شود.
مواد مضر برای واریس

خوردنی هایی که واریس رو بدتر می کنن

زمان مطالعه : 5 دقیقه
افرادی که واریس دارند باید توجه ویژه ای به داشتن یک رژیم غذایی سالم داشته باشند، به دلیل اینکه مصرف برخی مواد غذایی در هنگام واریس مضر است و علائم واریس را بدتر می کند.
رژیم غذایی ناسالم

رژیم غذایی بد شما را به این روز می اندازد!

زمان مطالعه : 6 دقیقه
تغذیه و رژیم غذایی نقش مهمی در سلامت بدن دارند و داشتن رژیم غذایی ناسالم، موجب ایجاد بیماری‌هایی مانند یبوست، افسردگی و مشکلات پوست و مو می شود.
رژیم لاغری

رژیم لاغری که واسه خانم ها جواب نمیده

زمان مطالعه : 3 دقیقه
به دلیل تفاوت های بیولوژیکی که در مرد و زن وجود دارد برخی از رژیم ها برای خانمها مناسب نیستند. اگر تصمیم به لاغری دارید بهتر است رژیم های درستی انتخاب کنید.
اختلال غذایی

نوعی اختلال غذایی که تناسب اندام برات نمیذاره

زمان مطالعه : 3 دقیقه
همه انسان ها دوست دارند تناسب اندام داشته باشند. اگر شما هم به دنبال داشتن تناسب اندام هستید باید اختلالات غذایی که از این موضوع جلوگیری می کنند را بشناسید.
صفحه 1 از 9