زیتون

رفع تلخی زیتون
زیتون از ارزش غذایی فوق العاده ای برخوردار است و از خوش طعم ترین خوردنی ها در کنار غذا می باشد اما بعضی از زیتون ها تلخ هستند، برای رفع تلخی زیتون چه کنیم؟
خواص برگ زیتون

عصاره ی برگ درخت زیتون خاصیتی دارد معجزه آسا

زمان مطالعه : 10 دقیقه
برگ زیتون از خواص و فواید بی نظیری برخوردار می باشد، همچنین استفاده از برگ زیتون برای سلامت بدن و درمان برخی از بیماری بسیار مفید است.
زیتون کالاماتا

کالاماتا ؛ زیتون پرخاصیتی که ...

زمان مطالعه : 15 دقیقه
زیتون از جمله خوردنی هایی است که بسیار مورد استفاده قرار می گیرد، زیتون کالاماتا سرشار از مواد مغذی است و مصرف آن خواص بی شماری برای زیبایی و سلامت بدن به همراه دارد.
خواص زیتون

خواص زیتون سبز بیشتر است یا زیتون سیاه ؟

زمان مطالعه : 8 دقیقه
زیتون جزء میوه ای پرطرفدار است که طعم بسیار خوبی دارد و از ارزش غذایی بالایی نیز برخوردار است، مصرف زیتون فواید بسیاری هم برای سلامت بدن انسان به همراه دارد.
برگ زیتون

نحوه استفاده از برگ زیتون

زمان مطالعه : 3 دقیقه
برگ های درخت زیتون از دوران باستان برای مقاصد پزشکی مورد استفاده بوده است، و پژوهش های آزمایشگاهی مدرن نشان دهنده آن است که عصاره برگ درخت زیتون دارای خواص ضدباکتریایی، ضدالتهابی، و آنتی اکسیدان است.
زیتون

کسب درآمد روزانه 500 هزار تومان با فرآوری زیتون

زمان مطالعه : 2 دقیقه
کسب درآمد روزانه 500 هزار تومان با فرآوری زیتون اقدام جالب یک فعال اقتصادی می باشد،استفاده از صنایع تبدیلی برای فرآوری زیتون عرضه این محصول را به بازارهای مصرف با رونق بیشتری مواجه کرده است،
زیتون

زیتون سبز مغذی تر است یا سبز؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
بخش عمده ای از ارزش غذایی زیتون مربوط به روغن آن است. اگر بر همین مبنا بخواهیم درباره زیتون و ارزش غذایی آن قضاوت کنیم، زیتون های تیره رنگ دارای میزان روغن بیشتری هستند و از این نظر غنی تر محسوب می شوند.
 زیتون

سفر به سرزمین کوچک زیتون ایران + تصاویر

زمان مطالعه : 4 دقیقه
بر دامنه کوه های البرز و تالش، در امتداد سپید رود شهری در دل طبیعت است که سرزمین کوچک زیتون ایران است