علائم بارداری

بارداری بدون علائم
اگر شما بارداری تان بدون علائم است پس خیلی خوش شانس هستید و می توانید از بارداری خود لذت بیشتری ببرید ولی باید مراقب سقط هم باشید.
علائم عجیب بارداری

اینها علامت بارداری هستن اما شما نمیدانید

زمان مطالعه : 2 دقیقه
در علائم بارداری مواردی وجود دارند که رایج نیستند و کمتر کسی این نشانه ها را دارد. با ایجاد ناگهانی این علامت ها می توانید بفهمید باردار هستید.
نشانه های بارداری پسر

علامت زن حامله ای که بچه اش پسره

زمان مطالعه : 3 دقیقه
مطمئنا تمام خانم های باردار برای فهمیدن جنسیت فرزند خود مشتاق هستند، بارداری برای دختر و بارداری برای پسر علائم و نشانه های متفاوتی دارد که راهنمای شماست.
هفته بیستم بارداری

هفته بیستم بارداری وضعیت مادر و جنین چگونه است؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
سوهاضمه و تغییر سایز شکم شما از نشانه های هفته بیستم بارداریتان است همچنین در هفته بیستم بارداری میتوان جنسیت جنین را نیز تشخیص داد.
هفته چهلم بارداری

علائم زایمان در هفته چهلم بارداری و وضعیت جنین

زمان مطالعه : 5 دقیقه
در هفته چهلم بارداری علائم زایمان کم کم خود را نشان میدهند مادر نیز می تواند با انجام کارهایی موثر زایمان را جلوتر بیاندازد.
ورزش در دوران بارداری

این علائم یعنی ورزش در دوران بارداری را فورا متوقف کنید

زمان مطالعه : 5 دقیقه
شاید بسیاری از مادران در دوران بارداری قصد ورزش کردن داشته باشند اما پیش خود می گویند که به جنین آسیب می رسد، در ادامه با فواید ورزش در دوران بارداری و ورزش های مناسب برای دوران بارداری آشنا خواهید شد.
نشانه بارداری

اولین علائمی که خبر از حاملگی می دهند

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اگر احساس می کنید که باردار شده اید بهتر است همه نشانه های اولیه بارداری را در خود چک کنید شاید واقعا این اتفاق افتاده باشد.
مهمترین علائم بارداری

مهمترین “علائم بارداری” که زود مشخص می شوند

زمان مطالعه : 7 دقیقه
بارداری،تغییرات فیزیکی و هورمونی زیادی را برای خانمها به همراه دارد و “علائم بارداری” فقط حالت تهوع نیست بلکه توجه به نشانه های زیادی قبل از انجام آزمایش خون می تواند نتیجه مثبت را خبر دهد.
علائم بارداری دختر

علائم بارداری دختر روی شکم زن حامله

زمان مطالعه : 3 دقیقه
برخی علائم خاص در دوران بارداری وجود دارند که نشان دهنده دختر بودن جنین داخل رحم مادر هستند. هرچند کمی عجیب، اما می توان ادعا کرد که کاملا درست می باشند.