تغذیه دوران بارداری

لبو در بارداری
یکی از مواد خوراکی مفید برای مادران باردار چغندر است. آیا شما نیز با فواید شگفت انگیز خوردن چغندر در بارداری آشنا هستید.
کیوی بارداری

خانم های باردار میتونن کیوی بخورن؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
تغذیه در دوران بارداری روی سلامتی مادر و جنین تاثیر بسیار زیادی دارد، پس خانم های باردار باید مراقب خوراکی هایی که مصرف میکنند باشند تا آسیبی به جنین نرسد.
مواد غذایی رشد جنین

لیست مواد غذایی مفید و مهم برای رشد جنین

زمان مطالعه : 7 دقیقه
یکی از مهم ترین عوامل رشد جنین تغذیه مناسب و خوردن مواد غذایی سالم در دوران بارداری می باشد که مادران باردار باید حتما برای سلامت کودک رعایت کنند.
انگور در بارداری

خواص انگور در بارداری هم برای جنین و هم برای مادر

زمان مطالعه : 9 دقیقه
انگور دارای ویتامین ها و مواد معدنی است و مصرف آن در بارداری هم برای مادر و هم برای جنین بسیار مناسب است، البته برای برخورداری از خواص انگور در بارداری باید به مقدار کافی مصرف شود.
بارداری

رژیم غذایی و تغذیه مناسب سه ماهه دوم بارداری

زمان مطالعه : 9 دقیقه
تغذیه مادر در دوران بارداری در روند رشد جنین تاثیر مستقیم دارد و داشتن یک برنامه و یا رژیم تغذیه ای مناسب مواد لازم برای رشد جنین را تامین می کند.
سوزش معده در بارداری

درمان آنی سوزش معده بارداری با نسخه بوعلی سینا

زمان مطالعه : 4 دقیقه
سوزش معده یکی از مشکلات رایج در اغلب خانمهای باردار است که علایم مختلفی دارد.راههای درمانی مختلفی برای سوزش معده بارداری وجود دارد که می توان از آن استفاده کرد.
رازیانه در بارداری

مصرف رازیانه در بارداری آزاد است یا ممنوع ؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
مصرف گیاه رازیانه خواص زیادی دارد ولی این موضوع برای بارداران کمی دشوار است زیرا مصرف این دانه می تواند عوارضی برای آن ها داشته باشد.
مواد ممنوعه در بارداری

مواد غذایی که زنان باردار نباید بخورند

زمان مطالعه : 8 دقیقه
برخی مواد غذایی در بارداری ممنوع است زیرا برخی میوه و سبزیجات و مواد غذایی می تواند منجر به سقط جنین و یا بیماری خاص در جنین شود.
ذرت در بارداری

خوردن ذرت در بارداری فایدش بیشتره یا ضررش ؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
یکی از هوس های رایج زنان در بارداری مصرف ذرت است خوردن ذرت در بارداری می تواند به تقویت حافظه جنین متولد نشده کمک کند البته مصرف بیش از حد آن نیز بدون عوارض نیست.
داشتن فرزند زیبا

راهکارهای تغذیه ای برای داشتن فرزندی زیبا

زمان مطالعه : 6 دقیقه
راه داشتن فرزندی زیبا از سالهای دور و حتی در میان سخنان امامان و معصومین هم گفته شده است که با داشتن یک برنامه غذایی و مصرف میوه های خاص می توان به نتیجه رسید
رژیم بارداری دوقلو

تغذیه مناسب مادرانی که دوقلو باردارند

زمان مطالعه : 5 دقیقه
رژیم غذایی در بارداری از مسائل بسیار مهمی است همچنین در بارداری دو قلویی تغذیه و نقش غذاهایی که مصرف می کنید خیلی بیشتر از قبل است.
میوه بارداری

بهترین میوه برای یه خانم باردار

زمان مطالعه : 8 دقیقه
خوردن میوه در دوران بارداری برای سلامت مادر و فرزند بسیار مفید است اما باید قبل از مصرف، میوه های مفید و مضر برای بارداری را بشناسند.
جگر در بارداری

خوردن جگر در دوران بارداری خطری دارد؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اگر باردار هستید و هوس جگر کرده اید در خوردن آن مراقب باشید که ممکن است آسیب های جدی به جنین شما وارد کند تغذیه در بارداری از مهم ترین مسائل است.
بستنی در بارداری

یه خانم باردار میتونه بستنی بخوره؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
در دوران بارداری زنان ممکن است میل شدید و عجیبی به خوردن برخی خوراکی ها داشته باشند که برخی از آن ها مضر است.
فواید آبلیمو در بارداری

آیا خوردن آبلیمو در بارداری مضر است؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
آبلیمو سرشار از ویتامین ها و مواد معدنی مختلفی است که خوردن آن در دوران بارداری برای سلامت جنین و مادر اهمیت بسیاری دارد.
صفحه 1 از 8