ماشین لباسشویی

افزایش عمر ماشین لباسشویی
ماشین لباسشویی یکی از مهم ترین لوازم در هر خانه ای است بنابراین باید با روش های مناسب از آن مراقبت کنید و طول عمر آن را افزایش دهید.
خرابی ماشین لباسشویی

دلیل اصلی خرابی تمام ماشین لباسشویی ها

زمان مطالعه : 2 دقیقه
مهم نیست برند ماشین لباسشویی شما چیست؛ ایرانی است یا خارجی، اشتباهی در استفاده از ماشین لباسشویی وجود دارد که به آن آسیب میزند.
ماشین لباسشویی

علت صداهای مختلف ماشین لباسشویی

زمان مطالعه : 6 دقیقه
نمی توان گفت که دلیل اصلی صدای ماشین لباسشویی چیست، صدا دادن ماشین لباسشویی علت های مختلفی دارد و حتی نوع ماشین لباسشویی در این موضوع دخیل می باشد.
کپک ماشین لباسشویی

کپک ماشین لباسشویی رو خیلی راحت تمیز کنید

زمان مطالعه : 7 دقیقه
کپک ماشین لباسشویی، یکی از رایج ترین مشکلات است که برای رفع این مشکل می توانید از راهکارهای ساده و البته راهبردی در خانه استفاده کنید.
شستن لباس در لباسشویی

راه و چاه شستشوی صحیح لباس با ماشین لباسشویی

زمان مطالعه : 5 دقیقه
شستن لباس در لباسشویی، ساده‌ترین و بهترین روش برای شستشوی لباس ها است که باید از یک سری نکات استفاده نمود تا این شستشو به بهترین حالت ممکن شکل گیرد.
لاستیک ماشین لباسشویی

بهترین روش برای تمیزکردن لاستیک ماشین لباسشویی

زمان مطالعه : 2 دقیقه
کثیف بودن لاستیک ماشین لباسشویی جز مواردی است که باعث تمیز نشدن لباس ها میشود اما نکات کاربردی برای تمیز کردن آن نگرانی شما را برطرف میکند.
مراقبت از ماشین لباسشویی

راه و رسم مراقبت از لباسشویی اتوماتیک

زمان مطالعه : 5 دقیقه
امروزه ماشین لباسشویی های اتوماتیک از مهم ترین وسایل در زندگی همه ما می باشند. بنابراین برای جلوگیری از آسیب به آن باید اصول مراقبت و استفاده آن را بدانید.
خراب شدن لباسشویی

عمر لباسشویی رو با این کارها کم میکنید

زمان مطالعه : 3 دقیقه
چند نکته بسیار ساده و در عین حال کاربردی وجود دارد که با رعایت آنها شما میتوانید تجربه خراب شدن لباسشویی را نداشته باشید و یا کمتر با آن مواجه شوید.
فیلتر ماشین ظرفشویی

طرز صحیح تمیز کردن فیلتر ماشین ظرفشویی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اگر ماشین ظرفشویی شما دیگر عملکرد سابق را ندارد باید فیلترش را بررسی کنید، زیرا احتمال دارد که در فیلتر ماشین ظرفشویی شما پسمانده غذا باقی مانده باشد.
تميز كردن لباسشويی

تمیزی و رفع بوی بد ماشین لباسشویی

زمان مطالعه : 5 دقیقه
تمیز کردن بدنه ماشین لباسشویی کار ساده ای می باشد اما برای رفع بوی بد و تمیز کردن لاستیک ماشین لباسشویی باید به برخی از نکات توجه ویژه ای داشت.
تمیز کردن ماشین لباسشویی

روش کاربردی برای جرم گیری لباسشویی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
لباسشویی یکی از لوازم خانگی پرکاربرد بوده که برخلاف تصور عده‌ای به نگهداری نیاز دارد. یکی از اقداماتی که برای بالا بردن عمر این وسیله باید انجام داد، جرم گیری ماشین لباسشویی در منزل است. در ادامه چند روش آسان جرم‌گیری لباسشویی را بررسی می‌کنیم.
ماشین لباسشویی

اشتباه همه ی ما در استفاده از ماشین لباسشویی

زمان مطالعه : 6 دقیقه
بیشتر خانم ها تصور میکنند که ماشین لباسشویی قادر است تمام قارچ ها و باکتری های لباس ها را از بین ببرد ولی خود لباسشویی امکان تولید باکتری را دارد.
عوارض ماشین لباسشویی

خطر ماشین لباسشویی ها که همه رو نگران کرده!

زمان مطالعه : 3 دقیقه
عوارضی که این روزها درباره استفاده از ماشین لباسشویی منتشر شده باعث نگرانی بسیاری از افراد شده است. اطلاع از این خطر برای همه افراد ضروری است.
استفاده از ماشین لباسشویی

نکاتی که در استفاده از ماشین لباسشویی جدی نمیگیرد

زمان مطالعه : 2 دقیقه
استفاده از ماشین لباسشویی تنها جداکردن لباس ها و انتخاب زمان شستشو و حرارت آب مناسب نیست بلکه نکات ریز و مهمی هست که برای طول عمر لباسشویی باید رعایت شوند.
شستن پتو

راهنمای شستن پتو با ماشین لباسشویی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
بسیاری از پتوها قابلیت شست‌وشو در ماشین لباسشویی را ندارند. برای اینکه مطمئن شوید پتوی شما با ماشین لباسشویی شسته می‌شود، حتماً برچسب پتو را بخوانید.
صفحه 1 از 3