درمان گلودرد

درمان گلو درد بارداری
در دوران بارداری زنان حامله دچار گلو دردهای شدیدی می شوند که بهتر است این درد را بصورت طبیعی و خانگی درمان کنند و از مصرف داروهای شیمیایی اجتناب کنند.
درمان گلودرد

2 روش استفاده از آلوئه ورا برای درمان گلودرد

زمان مطالعه : 3 دقیقه
آلوئه ورا یکی از بهترین روش ها برای درمان گلودرد های چرکی است، در ادامه با طرز استفاده آلوئه ورا برای گلودرد درمان آشنا می شوید.
به دانه

به دانه برای سرفه؛ برای گلودرد چجوری به دونه دم کنم؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
به دانه برای درمان سرفه و خلط گلو در کودکان و بزرگسالان، نسخه معروفی است که در مواقع سرماخوردگی به وفور توصیه می شود.
نشاسته

طرز تهیه نشاسته برای گلو درد و سرفه + فرمول

زمان مطالعه : 2 دقیقه
گلو درد و سرفه یکی از بیماری های شایع در فصل زمستان است که شما میتوانید با استفاده از نشاسته و در خانه آن را درمان کنید.
برای گلو درد

بهترین خوردنی برای وقتی گلو درد داریم

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اغلب انسان ها گلو درد را تجربه کرده اند. گلو درد میتواند دلایل مختلفی داشته باشد، شما میتوانید با رعایت یک سری نکات تغذیه ای گلو درد خود را درمان کنید.
چای گلودرد

درمان راحت گلودرد با این 9 چای گیاهی

زمان مطالعه : 6 دقیقه
یکی از بهترین روش ها که کمک شایانی به شما در درمان گلودرد می کند استفاده از چای های گیاهی است، در ادامه با 9 چای گیاهی مناسب برای درمان گلودرد آشنا می شوید.
گلوبوس

گلوبوس یا غم باد چیست و چه علائمی دارد + درمانش

زمان مطالعه : 10 دقیقه
گلوبوس یا غم باد نام بیماری نسبتا شایع در جهان می باشد که در قسمت جلویی گردن رخ می دهد و با رعایت برخی نکات، امکان درمان سریع این بیماری وجود دارد.
خشکی گلو

این روزها گلوی شما هم خشک میشه؟ دلیل داره

زمان مطالعه : 2 دقیقه
خشکی گلو معمولا حس ناخوشایندی برایتان ایجاد می کند، اما این مشکل معمولا نشانه ای از برخی بیماری هاست که بهتر است آنهارا بشناسید.
گلو درد

حس میکنی چیزی تو گلوت گیر کرده؟ دلیلش اینجاست

زمان مطالعه : 3 دقیقه
شاید شما هم این مشکل را تجربه کرده باشید که احساس کنید مدام راه گلویتان بسته است، این مشکل میتواند دلایل زیادی داشته باشد که بهتر است آنها را بشناسید.
سوزش گلو و مری

دلیل و درمان گلویی که سوزش دارد

زمان مطالعه : 6 دقیقه
سوزش گلو می تواند بر اثرعفونت های رایج و بسیاری از بیماری های عادی اتفاق بیفتد مثل سرما خوردگی، رفلاکس اسید،گلو درد میکروبی و غیره.
تیغ ماهی در گلو

نانی که تیغ ماهی گیر کرده در گلو را رفع می کند

زمان مطالعه : 5 دقیقه
در بسیاری از مواقع ممکن است در هنگام مصرف ماهی استخوان یا تیغ آن در گلو گیر کند، علائم گیر کردن تیغ ماهی در گلو چیست و چگونه باید تیغ ماهی را از گلو خارج کنیم؟
خارش گلو

دلیل خارش ته گلوم چیه ؟ برای درمان سریع چه کنم؟

زمان مطالعه : 7 دقیقه
خارش گلو اغلب به دلیل عفونت ها و آلرژی ها ایجاد می شود و خارش گلو و سرفه مزمن یکی از نشانه های سرطان گلو می باشد پس باید آن را جدی بگیرید و درمان کنید.
علت گلودرد کودکان

وقتی علت گلودرد کودکان چیزی به جز سرماخوردگی است

زمان مطالعه : 7 دقیقه
گلودرد کودکان معمولا به دلیل سرما خوردگیست ولی گاهی این دردها علل دیگری دارند که اگر آن را شناسایی نکنید ممکن است خطرناک باشد.
درمان گلودرد زمستانی

بهترین روش گیاهی برای درمان سریع گلودرد زمستانی

زمان مطالعه : 8 دقیقه
گلودرد های زمستانی و پاییزی مشکلی است که باعث آزار افراد می شود، برای درمان سریع گلودرد های از درمان های خانگی و گیاهی استفاده کنید که کمک شایانی به روند بهبودی شما می کند.
درمان گلو درد چرکی

درمان طبیعی و گیاهی گلو درد چرکی و چرک گلو در خانه

زمان مطالعه : 6 دقیقه
گلودرد چرکی عفونت باکتریایی است که باعث دردناک و متورم شدن گلو می شود ، با ما باشید تا در این نوشته با علائم، راه های تشخیص و درمان خانگی گلو درد چرکی و چرک گلو آشنا شوید.
صفحه 1 از 2