اس ام اس تولد

تبریک تولد پدر

زیباترین متن و پیام پدر تولدت مبارک به انگلیسی

تاریخ انتشار : 26 مرداد 1401زمان مطالعه : 6 دقیقه
پدر سمبل عشق و محبت در زندگی است. اگر تولد پدرتان نزدیک است ما متن هایی به زبان انگلیسی همراه با ترجمه برای تبریک تولد به پدرتان آماده کرده ایم.
تولدت مبارک خاله

متن و پیام های زیبا برای تبریک تولد خاله و خواهر زاده

تاریخ انتشار : 23 مرداد 1401زمان مطالعه : 4 دقیقه
معمولا رابطه بین خاله ها و خواهرزاده ها بسیار خوب و قوی است به همین دلیل باید روز تولد خاله یا خواهرزاده تان را با متنی خاص و زیبا تبریک بگویید.
تولدت مبارک دایی

تولدت مبارک دایی جون با متن های زیبا

زمان مطالعه : 4 دقیقه
تولد یک روز مهم در زندگی همه انسان ها است. دایی یکی از افراد مهم و دوست داشتنی در خانواده است که شما میتوانید در سالروز تولدش با فرستادن متنی زیبا یادش کنید.
تولدت مبارک دخترم

متن جدید تولدت مبارک دخترم از طرف پدر و مادر

زمان مطالعه : 5 دقیقه
پدر و مادری که فرزند دختر دارند رحمت بی پایانی در زندگیشان سرازیر خواهد شد و اگر تولد دخترتان نزدیک است با پیام های تبریک زیبا عشق خود را به او نشان دهید.
تبریک تولد عمه

متن کوتاه تولدت مبارک عمه؛ احساسی و شیک

زمان مطالعه : 4 دقیقه
عمه به دلیل شوخی های که همیشه با او میشود با جنبه ترین فرد هر خانواده است با ارسال پیام تبریک تولد، از این که به یادش هستید بسیار خوشحال خواهد شد.
تولدت مبارک ترکی

تولدت مبارک های زیبا به ترکی آذری، استانبولی و ...

زمان مطالعه : 5 دقیقه
برخی افراد علاقه خاصی به زبان ترکی دارند، برای خوشحال کردن این افراد می توانید در روز تولدشان از متن های زیبای ترکی استفاده کرده و تولدشان را تبریک بگویید.
تولدت مبارک رفیق

جذاب ترین پیام های تولدت مبارک رفیق به انگلیسی

زمان مطالعه : 5 دقیقه
برای یک تبریک تولد خاص و متفاوت برای تولد دوستان صمیمیتان می توانید از متن های زیبای انگلیسی همراه با ترجمه استفاده و آن ها را خوشحال کنید.
تولدت مبارک عشقم

متن احساسی تولدت مبارک عشقم به انگلیسی

زمان مطالعه : 6 دقیقه
تولد همسرتان بهانه ایست برای ابراز علاقه و قدردانی از زحمات او. برای تولد عشقتان میتوانید از این متن های زیبا و احساسی به عنوان استوری یا پیامک استفاده کنید.
تولد مبارک خواهر

پیام تولدت مبارک خواهرم برای بهترین خواهر دنیا

تاریخ انتشار : 4 مرداد 1401زمان مطالعه : 4 دقیقه
خواهر، مهربان‌ترین و نزدیک ترین فرد در زندگی است. به مناسبت تولد خواهر عزیزتان میتوانید با متن های احساسی به او ابراز علاقه کنید و تولدش را تبریک بگویید.
پیام تبریک تولد رفیق

پیام جدید تبریک تولد رفیق، برای بهترین دوستت

تاریخ انتشار : 2 مرداد 1401زمان مطالعه : 4 دقیقه
دوستان یکی از مهم ترین افراد در زندگی ما هستند و شما میتوانید در لحظات خوب زندگی دوستانتان مثل سالروز تولدشان با فرستادن پیامی خاص و زیبا یادشان کنید.
تبریک تولد عمو

تبریک تولد عمو به برادرزاده و برعکس

تاریخ انتشار : 1 مرداد 1401زمان مطالعه : 2 دقیقه
رابطه عمو و برادرزاده جزء روابط بسیار صمیمی است و زیباترین پیام های تبریک تولد باعث خوشحال شدن او و بیانگر علاقه و احترام شما است.
تولدت مبارک عشقم

تولدت مبارک عشقم با متن و پیامک های رومانتیک

تاریخ انتشار : 31 تیر 1401زمان مطالعه : 4 دقیقه
روز تولد هر کسی برای عشق و همسرش از بهترین روزهاست. این روز را می توانید با متن های زیبای عاشقانه به عشق زندگیتان تبریک بگویید و او را خوشحال کنید.
پیامک خنده دار تبریک تولد

پیامک خنده دار و باحال تولدت مبارک

زمان مطالعه : 3 دقیقه
با فرارسیدن روز تولد عزیزانمان، متون و پیام های خنده دار تبریک تولد متعددی وجود دارند که می توانید از آنها برای تبریک تولد به عزیزانمان و خنداندن آنها استفاده کرد.
تبریک تولد آذر ماهی

پیام تبریک تولد به آذر ماهی های خاص

زمان مطالعه : 6 دقیقه
گلچینی از اس ام ای های جالب و زیبا برای تبریک تولد آذر ماهی های عزیز را در اختیارتان قرار داده ایم تا با ارسالشان به دوستان و عزیزان آذر ماهی خود، تولدشان را تبریک بگویید.
تولدت مبارک دخترم

پیامک های زیبای تولدت مبارک دخترم

زمان مطالعه : 6 دقیقه
اس ام اس های بسیار زیبا و جذاب تولدت مبارک از طرف پدر و مادر به دختر را در این مطلب مشاهده نموده و سپس زیباترین متن را برای بیان تبریک تولد دخترتان انتخاب نمایید.
صفحه 1 از 2