اس ام اس تولد

تبریک تولد خودم
تولد یکی از به یاد ماندنی ترین مناسبت ها در زندگی هر انسان است، اگر بنا به هر دلیلی در روز تولدتان تنها ماندید میتوانید تولدتان را با اشتراک متنی جشن بگیرید.
تولدت مبارک دخترم

متن شیک تولدت مبارک دخترم به انگلیسی

زمان مطالعه : 5 دقیقه
با تولد فرزند دختر درهای برکت برای آن خانواده باز خواهد شد. میتوانید برای تبریک تولد دخترتان متفاوت عمل کرده و از جملات خاص و پر معنی انگلیسی استفاده کنید.
تولدت مبارک مامان

پیامک جدید تولدت مبارک مادر به انگلیسی

زمان مطالعه : 6 دقیقه
مادر مظهر عشق و زیبایی و امیدی برای عبور از ناملایمتی های زندگی است. با جملات انگلیسی تولد مادرتان را متفاوت تر از همیشه تبرک بگویید و از حضور گرمش تشکر کنید.
پدرم تولدت مبارک

زیباترین متن دنیا برای تبریک تولد پدر

زمان مطالعه : 5 دقیقه
یکی از مهم ترین مناسبت ها در زندگی هر انسان تولد پدرش است. شما میتوانید در این روز با فرستادن متنی زیبا و ادبی برای سالروز تولد پدرتان خوشحالشان کنید.
مادر تولدت مبارک

زیباترین جمله دنیا برای تبریک تولد مادر

زمان مطالعه : 5 دقیقه
مادر درخشنده ترین آفتاب زندگی ما که سالروز تولدش یادآور حضور پر مهر او است پس با ارسال زیباترین پیام تبریک تولد از مادر بخاطر گرمای وجودش در زندگی تشکر کنید.
تبریک تولد پدر

زیباترین متن و پیام پدر تولدت مبارک به انگلیسی

زمان مطالعه : 6 دقیقه
پدر سمبل عشق و محبت در زندگی است. اگر تولد پدرتان نزدیک است ما متن هایی به زبان انگلیسی همراه با ترجمه برای تبریک تولد به پدرتان آماده کرده ایم.
تولدت مبارک خاله

متن و پیام های زیبا برای تبریک تولد خاله و خواهر زاده

زمان مطالعه : 4 دقیقه
معمولا رابطه بین خاله ها و خواهرزاده ها بسیار خوب و قوی است به همین دلیل باید روز تولد خاله یا خواهرزاده تان را با متنی خاص و زیبا تبریک بگویید.
تولدت مبارک دایی

تولدت مبارک دایی جون با متن های زیبا

زمان مطالعه : 4 دقیقه
تولد یک روز مهم در زندگی همه انسان ها است. دایی یکی از افراد مهم و دوست داشتنی در خانواده است که شما میتوانید در سالروز تولدش با فرستادن متنی زیبا یادش کنید.
تولدت مبارک دخترم

متن جدید تولدت مبارک دخترم از طرف پدر و مادر

زمان مطالعه : 5 دقیقه
پدر و مادری که فرزند دختر دارند رحمت بی پایانی در زندگیشان سرازیر خواهد شد و اگر تولد دخترتان نزدیک است با پیام های تبریک زیبا عشق خود را به او نشان دهید.
تبریک تولد عمه

متن کوتاه تولدت مبارک عمه؛ احساسی و شیک

زمان مطالعه : 4 دقیقه
عمه به دلیل شوخی های که همیشه با او میشود با جنبه ترین فرد هر خانواده است با ارسال پیام تبریک تولد، از این که به یادش هستید بسیار خوشحال خواهد شد.
تولدت مبارک ترکی

تولدت مبارک های زیبا به ترکی آذری، استانبولی و ...

زمان مطالعه : 5 دقیقه
برخی افراد علاقه خاصی به زبان ترکی دارند، برای خوشحال کردن این افراد می توانید در روز تولدشان از متن های زیبای ترکی استفاده کرده و تولدشان را تبریک بگویید.
تولدت مبارک رفیق

جذاب ترین پیام های تولدت مبارک رفیق به انگلیسی

زمان مطالعه : 5 دقیقه
برای یک تبریک تولد خاص و متفاوت برای تولد دوستان صمیمیتان می توانید از متن های زیبای انگلیسی همراه با ترجمه استفاده و آن ها را خوشحال کنید.
تولدت مبارک عشقم

متن احساسی تولدت مبارک عشقم به انگلیسی

زمان مطالعه : 6 دقیقه
تولد همسرتان بهانه ایست برای ابراز علاقه و قدردانی از زحمات او. برای تولد عشقتان میتوانید از این متن های زیبا و احساسی به عنوان استوری یا پیامک استفاده کنید.
تولد مبارک خواهر

پیام تولدت مبارک خواهرم برای بهترین خواهر دنیا

تاریخ انتشار : 4 مرداد 1401زمان مطالعه : 4 دقیقه
خواهر، مهربان‌ترین و نزدیک ترین فرد در زندگی است. به مناسبت تولد خواهر عزیزتان میتوانید با متن های احساسی به او ابراز علاقه کنید و تولدش را تبریک بگویید.
پیام تبریک تولد رفیق

پیام جدید تبریک تولد رفیق، برای بهترین دوستت

تاریخ انتشار : 2 مرداد 1401زمان مطالعه : 4 دقیقه
دوستان یکی از مهم ترین افراد در زندگی ما هستند و شما میتوانید در لحظات خوب زندگی دوستانتان مثل سالروز تولدشان با فرستادن پیامی خاص و زیبا یادشان کنید.
صفحه 1 از 3