اتوکشیدن لباس

اتو کردن پیراهن مردانه
بسیاری از مردم اتوی پیراهن مردانه را کاری مشکل می دانند. در حالی که اگر اصول اتوکشی را رعایت کنید، کار بسیار راحتی است. در این مبحث روش اتو کردن پیراهن مردانه با تصویر توضیح داده شده است.
آموزش اتو كردن لباس

اتو کردن صحیح لباس ها با نکات صفر تا صدی

زمان مطالعه : 6 دقیقه
حتما فکر می کنید اتو کردن لباس که کاری ندارد نیازی به آموزش نیست اما بدانید که هر نوع لباسی با هر جنسی نیاز به روشی خاص برای اتو کشی دارد.
اتو کردن لباس

روش اتو کردن انواع جنس لباس و پارچه

زمان مطالعه : 6 دقیقه
روش اتو کردن لباس ها و پارچه های مختلف بسیار مهم و حائز اهمیت است، همچنین اتو کردن انواع پارچه های مختلف لباس ها باید به شیوه خاص خود انجام شود.
اتو لباس

از صفر تا صد نکاتی برای انتخاب بهترین اتو

زمان مطالعه : 3 دقیقه
خرید اتو شاید به نظر کار آسانی باشد ولی به خاطر داشته باشید که پر از جزئیاتی است که در هنگام خرید باید به آنها توجه کنید.
برق افتادگی روی لباس

رفع لک و جای سوختگی اتو از روی لباس

زمان مطالعه : 5 دقیقه
برق افتادگی روی لباس و براق شدن لباس به دلیل استفاده از اتوی داغ و یا اتو کردن غیر اصولی اتفاق می افتد و برای رفع لک و جای سوختگی آن راه کارهایی وجود دارد.
اتو کردن لباس

هر جنس لباس و پارچه را چطور اتو کنیم ؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
اتو کردن لباس های مختلف با پارچه های گران یا دوست داشتنی شما آنقدر ها که شما فکر می کنید کار دشواری نیست.با چند ترفند کوچک یاد بگیرید کدام لباس را چگونه اتو کنید.
نکات اتو کشیدن

هر روز سه نکته خانه داری ! سری 2 + نکات اتو کشیدن

زمان مطالعه : 3 دقیقه
بسیاری از افراد در هنگام اتو کشیدن لباس های خود دچار مشکلاتی مانند برق افتادن لباس می شوند که باید برای جلوگیری از این مشکل نکات ساده ای را رعایت کنند.
اتو پرس

تعمیرات اتو پرس خانگی و مشکلات رایج دستگاه

زمان مطالعه : 3 دقیقه
عملکرد اتو پرس به گونه ای است که کار را برای شما راحت تر میکند و باعث صرفه جویی در زمان میشود. اما گاهی دستگاه با مشکلاتی هم رو به رو خواهد شد در این مقاله شما را با مشکلات رایج آن و نحوه عیب یابی اتو آشنا میکنیم .
اتو کردن

روش صحیح اتو کردن پیراهن مردانه یقه دار

زمان مطالعه : 2 دقیقه
با دانستن ترفندها و نحوه صحیح اتو کردن پیراهن مردانه, میتوانید پیراهن های یقه دار مردانه را سه سوته اتو کنید.
اتو کشی لباس

برای اتو کشی بهتر لباس بخوانید

زمان مطالعه : 5 دقیقه
“اتو کشی لباس” تقریبا جزو کارهای تمام خانم هاست و از انجا که برای انجام هرکاری باید اصول و نکاتی را بدانیم و رعایت کنیم پس باید نکات خرید میز اتو و روش های اتو کشیدن لباس را هم بدانیم.
اتو کردن

اتو کردن خودکار لباس در کمتر از 10 دقیقه + تصاویر

تاریخ انتشار : 1 مرداد 1393زمان مطالعه : 1 دقیقه
در دنیای اختراعات هر روز تحولات جالب و نویی رخ می دهد که اختراع اتوی خودکار بدون دخالت فردی برای صاف کردن لباس هم یکی از این تحولات است.