سبک زندگی

چاکرا چیست

چاکرا چیست و چند نوع دارد ؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر اهل مطالب روانشناسی باشید حتما تا به حال نام انرژی چاکرا به گوشتان خورده است و در مورد قدرت انرژی و مراکز چاکرا در بدن کنجکاو هستید.
مقصر دانستن دیگران

دلیل اینکه مدام دیگران را مقصر میدانیم چیست ؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
یکی از عادت هایی که تعداد زیادی از ما با آن دست به گریبان هستیم و باعث شده مدام احساس نارضایتی کنیم، پیدا کردن مقصر است.
پدر خوب بودن

پدر خوب دقیقا چگونه پدری است؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
وقت گذاشتن برای کودک، صبور بودن، اجازه تصمیم گیری به کودک و... از نکات بسیار مهم برای تبدیل شدن به یک پدر خوب و حامی می باشد.
نادیده گرفته شدن

بهترین رفتار زمانی که فردی جواب پیامت را نمیدهد

زمان مطالعه : 5 دقیقه
وقتی فردی جواب پیام شما را نمی دهد احساس نادیده گرفته شدن توسط آن فرد را دارید و عصبانی هستید اما باید با رفتارهایی مناسب با این موضوع برخورد کنید.
دفاع از خود

خانم ها برای دفاع از خود این نکات را حتما بدانند

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برخی از خانم ها در خیابان های خلوت مورد حمله سارقان و زورگیرها قرار میگیرند که دانستن برخی از نکات دفاع شخصی میتواند آنها را در مقابل این حملات محافظت کند.
انجام چند کار با هم

در انجام چند کار همزمان مغز زنان بهتر است یا مردان؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
دانشمندان می گویند در بدن زنان ژنی وجود دارد که سبب می شود آنها بتوانند چند کار را همزمان با هم انجام دهند در حالی که مردان این توانایی را ندارند.
ویژگی افراد سمی

افراد سمی زندگیتان این ویژگی را دارند

زمان مطالعه : 4 دقیقه
می خواهیم به شما کمک کنیم تا با دانستن ویژگی فراد سمی بتوانید این افراد را در زندگیتان شناسایی کرده و بدانید که نحوه صحیح رفتار در مقابل آنها چیست.
تغذیه سالم در تابستان

اصول تغذیه ای در گرم ترین روزهای سال

زمان مطالعه : 5 دقیقه
شاید با تغییر فصل به تابستان و تعطیلات تابستانی افراد به نوع تغذیه خود بی توجه باشند ولی تغذیه سالم در تابستان با توجه به تغییر آب و هوا اهمیت زیادی دارد.
تفکر استعاره ای

روش حل خلاقانه مشکلات با تفکر استعاره ای

زمان مطالعه : 5 دقیقه
تفکر استعارهای که در آن ذهن بر اثر خلاقیت، می تواند مسئله ها را با ارتباط دادن دو جهان متفاوت معنا و مفهوم راحت تری به مسئله بدهد و آن را بسیار ساده حل کند.
تغییرات بدن خانم ها

بدن خانم ها با افزایش سن چه تغییری می کند؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
با افزایش سن در بانوان تغییرات گسترده ای در اندام و همچنین روح و روان زنان ایجاد می شود که می توان با دانستن این تغییرات از پیشرفت زیاد آن ها جلوگیری کرد.
سبک زندگی امامان

همسرداری و تربیت فرزند به سبک معصومین

زمان مطالعه : 7 دقیقه
سبک زندگی امامان می تواند الگوی درست و مناسبی برای زوجین باشد چرا که امامان و پیشوایان ما بهترین رفتار را با همسر و فرزندان خود داشته اند.
افزایش گردش خون

افزایش گردش خون بدون دارو بدون رژیم

زمان مطالعه : 5 دقیقه
گردش خون بدن به عوامل متعددی بستگی دارد که می توان با تغییر در عادت های سبک زندگی خود گردش خون بدن را به بهترین شکل تنظیم کرد.
آزار نرساندن به دیگران

چگونه از بیشعوری و آزار دیگران خلاص شویم ؟

زمان مطالعه : 7 دقیقه
گاهی ما با رفتار های ذاتی خود موجب ایجاد اذیت و آزار در دیگر افراد می شویم که میتواند دیگران را از ما دور و ما را تنها تر از همیشه کند.
منظم شدن

11 گام موثر تا منظم شدن در کار و زندگی

زمان مطالعه : 3 دقیقه
برای منظم شدن در کار و زندگی باید چه کنیم؟ یکی از موثر ترین روش های برای منظم شدن در کار این است که روی اهدافتان متمرکز باشید.
قضاوت دیگران

چطور بی خیال قضاوت کردن دیگران شویم ؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
برخی از افراد از قضاوت شدنشان توسط دیگران ناراحت می شوند و ترس از حرف مردم دارند، برای این مشکل راه حل هایی وجود دارد که برای رفع ترس و رهایی از قضاوت مردم بسیار کاربردی است.
صفحه 1 از 7