سبک زندگی

بخشش دیگران

اگه بخشش برات سخته، حتما بخون

زمان مطالعه : 2 دقیقه
بدون شک همه ما از دست برخی افراد ناراحت شده و رنجیده ایم، اما در بعضی مواقع نیاز داریم که بتوانیم دیگران را ببخشیم تا زندگی راحت تری داشته باشیم.
کمک به همسر

برای کمک به همسرت 5 نکته رو باید بدونی

زمان مطالعه : 2 دقیقه
مزیت بودن در زندگی مشترک شناختن خواسته و ها و آرزوهای طرف مقابل است، اگر شما بدانید که چگونه او را تشویق کنید و همراهش باشید زندگی فوق العاده ای خواهید داشت.
یکنواختی زندگی

این شکلی زندگیتو از یکنواختی نجات بده

زمان مطالعه : 3 دقیقه
هیجان بخش سرگرم کننده ی زندگی است و یکنواختی زندگی باعث کسل شدن و بی انگیزه شدن در زندگی میشود. با انجام چند راهکار ساده تنوع به زندگی برخواهد گشت.
انسان عاقل

8 کاری که انسان عاقل انجام نمی دهد

زمان مطالعه : 4 دقیقه
انسان های عاقل در کار و زندگی خود عادات خاصی دارند و از انجام برخی کارها پرهیز می کنند که باعث موفقیت و پیشرفت آن ها در زندگی می شود.
تخلیه استرس

تکنیک رفع استرس بعد یک روز کاری سخت

زمان مطالعه : 3 دقیقه
برای تخلیه استرس ناشی از یک روز کاری سخت روش های ساده ای وجود دارد که با بهره گیری از آنها می توانید فشار ها و اضطراب های یک روز کاری سخت را تخلیه کنید و به آرامش برسید.
جلب رضایت والدین

چطور والدینم را برای رسیدن به خواسته ام راضی کنم ؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
والدین در برخی مواقع با خواسته ها و تصمیمات شما مخالفت می کنند برای جلب رضایت آن ها باید با روشی اصولی رفتار و صحبت کنید.
افراد پرمشغله

پیشنهاد به اونهایی که همیشه سرشون شلوغه

زمان مطالعه : 4 دقیقه
افراد پرمشغله، اکثر زمان خود را در طول روز صرف انجام کارهایی که موظف به انجام آنها هستند، سپری می کنند. اما چه پیشنهادهایی می توانند به این افراد کمک کنند؟
نشانه های بیشعوری

بیشعوری یعنی این چیزها رو ندونی 

زمان مطالعه : 4 دقیقه
بسیاری از خصوصیات رفتاری وجود دارد که شمارا فردی بادرک و شعور نشان می دهد، اما بعضی رفتار ها از شما یک فرد بیشعور می سازد بهتر است نشانه این رفتار هارا بدانید.
ساخت زندگی

اینگونه زندگی بساز، که آرزوشو داری

زمان مطالعه : 6 دقیقه
همه انسان ها ایده آل هایی برای یک زندگی مفرح و رویایی در سر دارند؛ رسیدن به این آرزوها و ساختن یک زندگی رویایی آنقدر ها ام سخت نیست و تکنیک هایی دارد.
زندگی بدون پشیمانی

راهی برای آنکه بدون پشیمانی زندگی کنید

زمان مطالعه : 5 دقیقه
همه آدمها در زندگی اشتباه میکنند، اما مهم این است که ما از تمام اشتباهاتی که انجام میدهیم درس بگیریم؛ و برای چیزهایی که نمیتوانیم تغییر دهیم افسوس نخوریم.
غر زدن

راحت ترین راه برای ترک عادت زشت غر زدن

زمان مطالعه : 5 دقیقه
یکی از مسائل ناراحت‌کننده در ندگی غر دن است که موجب ناراحتی اطرافیان میشود و بایستی با آگاهی از روش های اثر گذار این خصلت بد را از بین برد.
توهین و فحاشی به همسر

بعد فحاشی به همسرت منتظر این عواقب باش

زمان مطالعه : 4 دقیقه
بسیاری از زوج ها در زمان عصبانیت کنترلی روی رفتار خود ندارند و به طرف مقابل فحاشی میکنند، این رفتار تاثیرات بسیار مخربی روی زندگی و روابط شما خواهد داشت.
در حق خودت

کارهایی که نباید در حق خودت انجام بدی

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اشتباهاتی که افراد در حق خودشان انجام میدهند از دلایل شکست و ناکامی آنها در زندگی است پس برای داشتن زندگی شاد باید رفتار های اشتباه را از زندگی حذف کنند.
برخورد با تمسخر

وقتی کسی مسخره ات میکنه ...

زمان مطالعه : 4 دقیقه
هنگامی که افراد شما را مورد تمسخر قرار می دهند شما عصبانی و ناراحت می شوید درحالی که شما می توانید با در پیش گرفتن چند راهکار به بهترین شکل با این افراد برخورد کنید.
جبران اشتباهات کاری

10 گام تا جبران هر اشتباهی در گذشته و حال

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اگر در محل کار اشتباهی کردید که به دیگران آسیب رساند آن را از رئیستان پنهان نکنید و سعی کنید خودتان این موضوع را به او بگویید همچنین از برنامه خود برای جبرانش توضیح دهید.
صفحه 1 از 8