سبک زندگی

سختی زندگی
در بعضی از لحظه ها ممکن است زندگی بسیار سخت و طاقت فرسا به نظر برسد، اما شما میتوانید با انجام یک سری کارها در مقابله با این مشکلات بهتر عمل کنید.
توهین و فحاشی به همسر

بعد فحاشی به همسرت منتظر این عواقب باش

زمان مطالعه : 4 دقیقه
بسیاری از زوج ها در زمان عصبانیت کنترلی روی رفتار خود ندارند و به طرف مقابل فحاشی میکنند، این رفتار تاثیرات بسیار مخربی روی زندگی و روابط شما خواهد داشت.
داشتن زندگی موفق

داشتن زندگی موفق و عالی با 10 راه طلایی

زمان مطالعه : 3 دقیقه
داشتن زندگی موفق و عالی یک آرزوی دست نیافتنی نیست . در این بخش قصد داریم با راز و رمز موفقیت و شادی موفق ترین انسان های دنیا شما را آشنا کنیم. در ادامه بیشتر می خوانید.
نادیده گرفته شدن

بهترین رفتار زمانی که فردی جواب پیامت را نمیدهد

زمان مطالعه : 5 دقیقه
وقتی فردی جواب پیام شما را نمی دهد احساس نادیده گرفته شدن توسط آن فرد را دارید و عصبانی هستید اما باید با رفتارهایی مناسب با این موضوع برخورد کنید.
افراد پرمشغله

پیشنهاد به اونهایی که همیشه سرشون شلوغه

زمان مطالعه : 4 دقیقه
افراد پرمشغله، اکثر زمان خود را در طول روز صرف انجام کارهایی که موظف به انجام آنها هستند، سپری می کنند. اما چه پیشنهادهایی می توانند به این افراد کمک کنند؟
تغذیه سالم در تابستان

اصول تغذیه ای در گرم ترین روزهای سال

زمان مطالعه : 5 دقیقه
شاید با تغییر فصل به تابستان و تعطیلات تابستانی افراد به نوع تغذیه خود بی توجه باشند ولی تغذیه سالم در تابستان با توجه به تغییر آب و هوا اهمیت زیادی دارد.
جلب رضایت والدین

چطور والدینم را برای رسیدن به خواسته ام راضی کنم ؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
والدین در برخی مواقع با خواسته ها و تصمیمات شما مخالفت می کنند برای جلب رضایت آن ها باید با روشی اصولی رفتار و صحبت کنید.
کمک به همسر

برای کمک به همسرت 5 نکته رو باید بدونی

زمان مطالعه : 2 دقیقه
مزیت بودن در زندگی مشترک شناختن خواسته و ها و آرزوهای طرف مقابل است، اگر شما بدانید که چگونه او را تشویق کنید و همراهش باشید زندگی فوق العاده ای خواهید داشت.
تفکر استراتژیک

درباره تفکر استراتژیک ؛ آنچه این روزها مهم تر شده

زمان مطالعه : 7 دقیقه
تفکر استراتژیک یک تفکر عقلانی است که با تجزیه و تحلیل متغیر های گوناگون بر روی موفقیت های بلند مدت یک تجارت متمرکز می باشد.
زندگی بهتر

داشتن زندگی بهتر به سادگی هرچه تمام تر

زمان مطالعه : 4 دقیقه
عادات خوبی وجود دارند که فقط 5 دقیقه از وقت شما را در ابتدای روز می گیرند و کمک می کنند تا به سادگی زندگی بهتری داشته باشید.
تغییر زندگی

چیزایی که میتونه زندگیت رو کامل عوض کنه

زمان مطالعه : 13 دقیقه
اگر از سبک زندگیتان خسته شده اید و به دنبال راهی برای تغییر آن هستید نگران نباشید، راه های ساده زیادی برای تغییر روند زندگی و بهتر شدن آن وجود دارد.
انسان خاص بودن

عواملی که ما را به فردی خاص تبدیل میکند

زمان مطالعه : 5 دقیقه
همه انسان ها دوست دارند که خاص باشند، خاص بودن درواقع اونقدر هام کار سختی نیست؛ کافیست تا شما یکم نکات متفاوت تر از دیگران را ببینید و رعایت کنید.
سرو صدا در آپارتمان

9 ترفند عالی واسه خلاص شدن از سرو صدا در آپارتمان

زمان مطالعه : 3 دقیقه
سرو صدای همسایه ها یکی از معضلات آپارتمان نشینی است اما به جای درگیر شدن با همسایه ها میتوانید از ترفندهای کم کردن سر و صداهای مزاحم کمک بگیرید.
از پس مشکلات برآمدن

میخوای از پس هر مشکلی بر بیای؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
تمام مردم دنیا مشکلاتی در زندگی خود دارند اما برخی افراد برای برآمدن از پس هر مشکلی راه حل های بسیار موثری دارند و می توانند زودتر از مشکلات عبور کنند.
مقایسه زندگی با اینستاگرام

مقایسه زندگی با اینستاگرام چه بر سرتان می آورد؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
مقایسه کردن باطن زندگی خود با ظاهر زندگی دیگران که در اینستاگرام به اشتراک می گذارند باعث افسردگی و از هم پاشیدن زندگی شما می شود پس هیچ وقت سعی به مقایسه زندگی با اینستاگرام نکنید.
صفحه 1 از 9