سبک زندگی

تغییر در زندگی
اغلب افراد دوست دارند در زندگی خود تغییرات مثبتی را ایجاد کنند اما افراد کمی برای رسیدن به این مهم تلاش می کنند، 8 قدم برای ایجاد تغییر در زندگی وجود دارد.
سبک زندگی امامان

همسرداری و تربیت فرزند به سبک معصومین

زمان مطالعه : 7 دقیقه
سبک زندگی امامان می تواند الگوی درست و مناسبی برای زوجین باشد چرا که امامان و پیشوایان ما بهترین رفتار را با همسر و فرزندان خود داشته اند.
آزار نرساندن به دیگران

چگونه از بیشعوری و آزار دیگران خلاص شویم ؟

زمان مطالعه : 7 دقیقه
گاهی ما با رفتار های ذاتی خود موجب ایجاد اذیت و آزار در دیگر افراد می شویم که میتواند دیگران را از ما دور و ما را تنها تر از همیشه کند.
ویژگی افراد سمی

افراد سمی زندگیتان این ویژگی را دارند

زمان مطالعه : 4 دقیقه
می خواهیم به شما کمک کنیم تا با دانستن ویژگی فراد سمی بتوانید این افراد را در زندگیتان شناسایی کرده و بدانید که نحوه صحیح رفتار در مقابل آنها چیست.
تفکر استعاره ای

روش حل خلاقانه مشکلات با تفکر استعاره ای

زمان مطالعه : 5 دقیقه
تفکر استعارهای که در آن ذهن بر اثر خلاقیت، می تواند مسئله ها را با ارتباط دادن دو جهان متفاوت معنا و مفهوم راحت تری به مسئله بدهد و آن را بسیار ساده حل کند.
مقصر دانستن دیگران

دلیل اینکه مدام دیگران را مقصر میدانیم چیست ؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
یکی از عادت هایی که تعداد زیادی از ما با آن دست به گریبان هستیم و باعث شده مدام احساس نارضایتی کنیم، پیدا کردن مقصر است.
پدر خوب بودن

پدر خوب دقیقا چگونه پدری است؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
وقت گذاشتن برای کودک، صبور بودن، اجازه تصمیم گیری به کودک و... از نکات بسیار مهم برای تبدیل شدن به یک پدر خوب و حامی می باشد.
تغییرات بدن خانم ها

بدن خانم ها با افزایش سن چه تغییری می کند؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
با افزایش سن در بانوان تغییرات گسترده ای در اندام و همچنین روح و روان زنان ایجاد می شود که می توان با دانستن این تغییرات از پیشرفت زیاد آن ها جلوگیری کرد.
چگونه معمولی نباشیم

اگر از معمولی بودن خسته اید ....

زمان مطالعه : 6 دقیقه
چگونه معمولی نباشیم؟ سوال ساده ای که پاسخ به آن نیازمند تعریف درست از معمولی بودن است که می تواند از فردی به فرد دیگر متغیر باشد.
افزایش گردش خون

افزایش گردش خون بدون دارو بدون رژیم

زمان مطالعه : 5 دقیقه
گردش خون بدن به عوامل متعددی بستگی دارد که می توان با تغییر در عادت های سبک زندگی خود گردش خون بدن را به بهترین شکل تنظیم کرد.
قضاوت دیگران

چطور بی خیال قضاوت کردن دیگران شویم ؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
برخی از افراد از قضاوت شدنشان توسط دیگران ناراحت می شوند و ترس از حرف مردم دارند، برای این مشکل راه حل هایی وجود دارد که برای رفع ترس و رهایی از قضاوت مردم بسیار کاربردی است.
همسایه مزاحم

روش برخورد مناسب با همسایه مزاحم

زمان مطالعه : 7 دقیقه
شاید شما هم شرایط زندگی در کنار همسایه مزاحم را تجربه کرده باشید، با افرادی که رعایت حقوق دیگر همسایگان را نمی کنند باید به شیوه صحیح برخورد کرد.
خوشحال نشدن

دلیل اینکه دیگه هیچی خوشحالتون نمیکنه

زمان مطالعه : 4 دقیقه
امروزه به دلیل مشغله های زیای که افراد دارند شادی کاهش یافته و خوشحال شدن سخت شده است اما بدانید که باید زندگی شاد و لذت بخشی داشته باشید تا به اهداف خود برسید.
رازهای پنهان زندگی

5 راز زندگی که باید از دیگران پنهان کنید

زمان مطالعه : 3 دقیقه
شما با در میان گذاشتن راز زندگیتان با دیگران تاثیرات منفی دریافت خواهید کرد پس باید رازتان را نزد خود حفظ کنید.
انسان عاقل

8 کاری که انسان عاقل انجام نمی دهد

زمان مطالعه : 4 دقیقه
انسان های عاقل در کار و زندگی خود عادات خاصی دارند و از انجام برخی کارها پرهیز می کنند که باعث موفقیت و پیشرفت آن ها در زندگی می شود.
صفحه 1 از 7