سبک زندگی

اعتیاد به کار
علاقه به کار و سخت کوشی بسیار مهم است ولی نباید باعث شود از خانواده غافل شوید، اعتیاد به کار یا به اصطلاح ازدواج با کار علائمی دارد که با شناخت آن می توانید بین کار و خانواده تعادل برقرار کنید.
قانون زندگی ژاپنی ها

قانون زندگی ژاپنی ها که همه باید یاد بگیریم

زمان مطالعه : 4 دقیقه
سبک زندگی ژاپنی ها، یکی از سبک هایی است که در سطح جهان به عنوان سبکی سالم یاد می شود. با این وجود این سبک زندگی چه قوانینی دارد؟
زندگی بدون پشیمانی

راهی برای آنکه بدون پشیمانی زندگی کنید

زمان مطالعه : 5 دقیقه
همه آدمها در زندگی اشتباه میکنند، اما مهم این است که ما از تمام اشتباهاتی که انجام میدهیم درس بگیریم؛ و برای چیزهایی که نمیتوانیم تغییر دهیم افسوس نخوریم.
قضاوت دیگران

لحظه قضاوت دیگران، چه بلایی سر خودمون میاد؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
قضاوت دیگران هم در اسلام و هم در علم روانشناسی، عادتی ناپسند است به این دلیل که خود فرد قضاوت کننده دچار مشکلی باورنکردنی خواهد شد.
همسایه فضول

راه رهایی از شر همسایه فضول

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اگر شما هم همسایه کنجکاو یا فضولی دارید که از فضولی های او خسته شده اید، می توانید با رفتارهای مناسب و مودبانه از این رفتار همسایه تان جلوگیری کنید.
جلب رضایت والدین

چطور والدینم را برای رسیدن به خواسته ام راضی کنم ؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
والدین در برخی مواقع با خواسته ها و تصمیمات شما مخالفت می کنند برای جلب رضایت آن ها باید با روشی اصولی رفتار و صحبت کنید.
دلیل حرف زدن با خود

به دلیلی مهم، با خودت زیاد حرف بزن!

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برخی از مردم حرف زدن با خود را دیوانگی میدانند، اما دلایل بسیار مهمی برای حرف زدن با خود وجود دارد که به شما در بعضی از کارهای زندگی کمک بسزایی می کند.
شخصیت منفور

به خاطر این عادتها همه از شما بدشون میاد !!

زمان مطالعه : 6 دقیقه
همیشه برخی از افراد بدون اینکه بدانند رفتار های زننده ای نشان می دهند که موجب نفرت انگیزی آن ها در جمع شود و یا باعث از بین رفتن محبوبیت آن فرد شود.
ساخت زندگی

اینگونه زندگی بساز، که آرزوشو داری

زمان مطالعه : 6 دقیقه
همه انسان ها ایده آل هایی برای یک زندگی مفرح و رویایی در سر دارند؛ رسیدن به این آرزوها و ساختن یک زندگی رویایی آنقدر ها ام سخت نیست و تکنیک هایی دارد.
30 سالگی

کارهایی که 30 سالگی سن انجام آنهاست

زمان مطالعه : 7 دقیقه
با ورود به سن 30 سالگی شما وارد چهارمین دهه از زندگیتان می شوید و مستلزم این هستید که برای آینده خود کارهای مهمی را انجام دهید.
توهین و فحاشی به همسر

بعد فحاشی به همسرت منتظر این عواقب باش

زمان مطالعه : 4 دقیقه
بسیاری از زوج ها در زمان عصبانیت کنترلی روی رفتار خود ندارند و به طرف مقابل فحاشی میکنند، این رفتار تاثیرات بسیار مخربی روی زندگی و روابط شما خواهد داشت.
تغییر صبحگاهی

تغییرات روتین صبحگاهی که روزتان را بهتر میکند

زمان مطالعه : 4 دقیقه
داشتن سبک زندگی تکراری و البته اشتباه ازجمله در خواب و صبحگاه، به مرور زمان می تواند اشتیاق شما را برای زندگی به کمترین میزان ممکن برساند.
رازهای پنهان زندگی

5 راز زندگی که باید از دیگران پنهان کنید

زمان مطالعه : 3 دقیقه
شما با در میان گذاشتن راز زندگیتان با دیگران تاثیرات منفی دریافت خواهید کرد پس باید رازتان را نزد خود حفظ کنید.
افزایش گردش خون

افزایش گردش خون بدون دارو بدون رژیم

زمان مطالعه : 5 دقیقه
گردش خون بدن به عوامل متعددی بستگی دارد که می توان با تغییر در عادت های سبک زندگی خود گردش خون بدن را به بهترین شکل تنظیم کرد.
کمک به همسر

برای کمک به همسرت 5 نکته رو باید بدونی

زمان مطالعه : 2 دقیقه
مزیت بودن در زندگی مشترک شناختن خواسته و ها و آرزوهای طرف مقابل است، اگر شما بدانید که چگونه او را تشویق کنید و همراهش باشید زندگی فوق العاده ای خواهید داشت.
صفحه 1 از 9