سبک زندگی

خوشحال نشدن
امروزه به دلیل مشغله های زیای که افراد دارند شادی کاهش یافته و خوشحال شدن سخت شده است اما بدانید که باید زندگی شاد و لذت بخشی داشته باشید تا به اهداف خود برسید.
استرس صبح

شما هم صبح ها استرس میگیرید ؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
بسیاری از مردم بلافاصله بعد از بیدار شدن از خواب، دچار استرس صبحگاهی می شوند که تاثیر زیادی بر فعالیتهای روزانه می گذارد. با رعایت چند نکته می توان از استرس صبح گاهی رها شد.
جبران اشتباهات کاری

10 گام تا جبران هر اشتباهی در گذشته و حال

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اگر در محل کار اشتباهی کردید که به دیگران آسیب رساند آن را از رئیستان پنهان نکنید و سعی کنید خودتان این موضوع را به او بگویید همچنین از برنامه خود برای جبرانش توضیح دهید.
قانون کارما

تعریف کامل قانون کارما و 12 قانون اصلی آن

زمان مطالعه : 5 دقیقه
قانون کارما در زندگی ما تاثیر مثبتی دارد و اگر این قوانین الگوی رفتار و عمل شما در کار و زندگیتان باشد حتما به پیشرفت و موفقیت خواهید رسید.
مدیریت مخارج خانه

اصول مدیریت مخارج خانه در این روزها

زمان مطالعه : 5 دقیقه
سرمایه گذاری هوشمند، صبور بودن، بودجه بندی برای برنامه ریزی و... از روش های مناسب برای مدیریت خرج و مخارج خانه در این روزها هستند.
فردایی بهتر

برای داشتن فردایی بهتر از اینجا شروع کنید

زمان مطالعه : 2 دقیقه
حتما بارها شنیده اید که افراد موفق میان توصیه های خود به این مسئله اشاره کرده اند که برای داشتن فردایی بهتر از همین امروز شروع کنید ، نکات اصل و پایه ساخت فردای روشن را بیاموزید.
ویژگی افراد سمی

افراد سمی زندگیتان این ویژگی را دارند

زمان مطالعه : 4 دقیقه
می خواهیم به شما کمک کنیم تا با دانستن ویژگی فراد سمی بتوانید این افراد را در زندگیتان شناسایی کرده و بدانید که نحوه صحیح رفتار در مقابل آنها چیست.
پدر خوب بودن

پدر خوب دقیقا چگونه پدری است ؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
وقت گذاشتن برای کودک، صبور بودن، اجازه تصمیم گیری به کودک و... از نکات بسیار مهم برای تبدیل شدن به یک پدر خوب و حامی می باشد.
خلق و خوی

تاثیر فصل تولدتان روی اخلاق و رفتار شما

زمان مطالعه : 3 دقیقه
خلق و خوی افراد بستگی به عوامل بسیاری دارد که یکی از آنها فصل تولد است، به همین دلیل خلق و خوی افراد متولدین هر فصل از سال تفاوت هایی با یکدیگر دارد.
انجام چند کار با هم

در انجام چند کار همزمان مغز زنان بهتر است یا مردان؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
دانشمندان می گویند در بدن زنان ژنی وجود دارد که سبب می شود آنها بتوانند چند کار را همزمان با هم انجام دهند در حالی که مردان این توانایی را ندارند.
نادیده گرفته شدن

بهترین رفتار زمانی که فردی جواب پیامت را نمیدهد

زمان مطالعه : 5 دقیقه
وقتی فردی جواب پیام شما را نمی دهد احساس نادیده گرفته شدن توسط آن فرد را دارید و عصبانی هستید اما باید با رفتارهایی مناسب با این موضوع برخورد کنید تا مرتکب رفتاری اشتباه نشوید.
سبک زندگی امامان

همسرداری و تربیت فرزند به سبک معصومین

زمان مطالعه : 7 دقیقه
سبک زندگی امامان می تواند الگوی درست و مناسبی برای زوجین باشد چرا که امامان و پیشوایان ما بهترین رفتار را با همسر و فرزندان خود داشته اند.
دفاع از خود

خانم ها برای دفاع از خود این نکات را حتما بدانند

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برخی از خانم ها در خیابان های خلوت مورد حمله سارقان و زورگیرها قرار میگیرند که دانستن برخی از نکات دفاع شخصی میتواند آنها را در مقابل این حملات محافظت کند.
تکنیک مدیریت زمان

چکیده تکنیک های مدیریت موفق زمان

زمان مطالعه : 5 دقیقه
کار شما وقت زیادی را می گیرد و شما نمی توانید به تمام کارهایتان رسیدگی کنید و به زندگیتان نیز نمی رسید با دانستن تکنیک ها می توانید زمان تان را به نحو احسن مدیریت کتید.
افزایش اشتیاق به زندگی

چطور اشتیاق به زندگی را در خودمان افزایش دهیم؟

زمان مطالعه : 7 دقیقه
همه ما گاهی احساس می کنیم که شور زندگی در وجودمان کم شده و به زندگی اشتیاق نداریم، در چنین مواقعی با چندین کار ساده میتوانید اشتیاق به زندگی را در خود افزایش دهید.
صفحه 1 از 6