تزیینات شب یلدا

کیک شب یلدا
کیک و کاپ کیک های خوشمزه با طرح و تزیینات هندوانه ای مخصوص شب یلدای امسال، خانم های خوش ذوق و سلیقه یلدای امسال کیک هندوانه ای درست کنید.
هدیه شب یلدا

تزیین “هدیه شب یلدا” با تم جالب هندوانه ای + تصاویر

زمان مطالعه : 1 دقیقه
شب یلدا بهانه ی خوبی است برای هدیه دادن به یکدیگر، برای تزیین هدیه های شب یلدا جالب است که از ایده های هندوانه ای استفاده کنید.
زیر لیوانی هندوانه

آموزش ساخت زیر لیوانی هندوانه ای مخصوص شب یلدا + عکس

زمان مطالعه : 2 دقیقه
تزیینات شب یلدا را میتوان با وسایل مختلفی انجام داد، این بار با وسایل ساده میتوانید یک زیر لیوانی هندوانه ای درست کرده و در شب یلدا برای پذیرایی از مهمانان تان استفاده کنید.
تزیین آجیل شب یلدا

تزیین آجیل شب یلدا و عید عروس خانم ها + تصاویر

زمان مطالعه : 1 دقیقه
برای تزیین آجیل شب یلدا و شب عید عروس خانم ها داخل سینی ایده های ساده و در عین حال زیبایی وجد دارد که نشان دهنده ذوق و سلیقه شما هستند.
آجیل شب یلدا

نمونه های جدید از تزیین آجیل شب یلدا+عکس

زمان مطالعه : 1 دقیقه
در شب یلدا اولین شب زمستان که به بلندترین شب سال معروف است مردم دور هم جمع می شوند و جشن می گیرند،آجیل شب یلدا یکی از خوراکی های این شب برای پذیرایی از مهمان ها می باشد.
بشکه ی هندوانه ای

ایده جالب خوردن نوشیدنی با هندوانه برای شب یلدا

زمان مطالعه : 2 دقیقه
همه ی خانم ها دوست دارند متفاوت باشند به خصوص در سفره آرایی و پذیرایی از مهمان ها،ایده ی متفاوت و جالب برای پذیرایی از مهمانان شب یلدا بشکه ی هندوانه ای است که درست کردن آن بسیار ساده است.
شب یلدا

هدایای شب یلدا که تاکنون ندیده اید

زمان مطالعه : 1 دقیقه
زندگی پر از لحظه هایی است که می توان از ان برای خوشحال کردن دیگران استفاده کرد.شب یلدا می تواند بهانه خوبی برای هدیه دادن به عزیزانتان باشد.
تزیین هندوانه

آموزش متفاوت تزیین ژله هندوانه ای شب یلدا + تصاویر

زمان مطالعه : 1 دقیقه
برای یک تزیین ژله زیبا باهندوانه و میوه های شب یلدا نیاز به وسایل و مواد اولیه خاصی نیست. با یک چاقوی ساده و مایه ژله به همراه میوه های شب یلدا می توانید تزیینات شب چله را تکمیل کنید.
ساخت کارت تبریک

آموزش ساخت کارت تبریک هندوانه ای شب یلدا + تصاویر

زمان مطالعه : 1 دقیقه
هندوانه سمبل شیرینی و میوه ی اصلی شب یلداست . به شکل همین میوه ی آبدار و خوشمزه به روش ساخت کارت تبریک این بخش ، کارت تبریک شب یلدا برای عزیزانتان بسازید.