ترک پوستی

درمان و رفع ترک های پوستی با آلوئه ورا
یکی از بهترین راه های رفع ترک های پوستی استفاده از ژل آلوئه ورا میباشد، این گیاه شگفت انگیز به عنوان یک درمانگر برای از بین بردن ترک و زخم های پوستی در جهان شناخته شده است.
درمان ترک پوست

چطور با روغن نارگیل همه ترکهای پوستی را درمان کنیم؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
آیا می دانید ترک های پوستی چه نشانه و هایی دارد و چگونه درمان می شود؟ یکی از بهترین روش ها برای درمان ترک های پوستی استفاده از روغن نارگیل است.
خشکی پوست آرنج

خشکی و ترک پوست آرنج از علت تا درمان خانگی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
تیرگی ، ترک خوردن و خشکی پوست آرنج مثل هر تغییر دیگری در بدن نشانه مشکل و یا اختلالی است که باید به آن توجه کرد ، قبل از اشاره به راههای درمان خانگی به دلایل و نشانه های آن خواهیم پرداخت.
ترک های پوست بدن

صفر تا صد تغذیه درمانی ترک های پوست بدن

زمان مطالعه : 4 دقیقه
با کاهش توانایی پوست در تولید کلاژن و عواملی همچون بارداری ، چاقی و لاغری یکباره از ترک های پوست بدن رونمایی می کند. با مصرف مواد غذایی توصیه شده و تهیه چند نوع نوشیدنی درمانی این مشکل را رفع کنید.
ترک پوست

ترکیبی که ترکهای پوست را محو می کند + دستورالعمل

زمان مطالعه : 1 دقیقه
بعد از زایمان و یا تغییر سایز به دلیل چاقی و لاغری مشکل ترک پوست مطرح می شود، ترکهایی که روی شکم ، ران و باستن بیشتر دیده می شوند را می توان با دستور طبیعی تا حد قابل توجهی رفع کرد.
ترک های پوستی

روشهای پیشگیری و درمان ترک های پوستی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
افزایش وزن، بارداری و افزایش سایز ناگهانی در ورزشکاران و قرار گرفتن در سنین بلوغ عواملی است که به ایجاد ترک های پوستی در فرد منجر می شود.
ترک پوست شکم در بارداری

دلایل بوجود آمدن ترک های پوستی در بارداری

زمان مطالعه : 3 دقیقه
براداری علاوه بر احساس خوش مادر شدن تاثیر زیادی بر روی پوست و اندام مادران می گذارد که برخی از مادران غیر قابل تحمل است.“ترک پوست” یکی از ترسهای مادران برای از بین رفتن زیبایی پوستشان است که عوامل مختلفی در بروز آن تاثیر دارد.