خانواده همسر

مادرشوهر
رابطه بین مادر شوهر و عروس یک بحث دیرینه است اما در این ارتباط برخی حرف ها و جملاتی را نباید به مادرشوهر بگویید تا رابطه بهتری داشته باشید.
دخالت مادرشوهر

نحوه برخورد با دخالت مادرشوهر در تربیت فرزند

زمان مطالعه : 4 دقیقه
دخالت مادرشوهر در تربیت فرزندان شما را آزرده خاطر کرده؟ در این مواقع آرامش خود را حفظ کرده و درباره مشکل با او صحبت کنید و یا اینکه همراه او نزد متخصص اطفال بروید.
خانواده نامزد

رفتار عاقلانه با خانواده همسر در دوران نامزدی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
پایه های یک زندگی در دوران نامزدی بنا می شود بنابراین باید اصول رفتار درست با خانواده همسر را در دوران نامزدی بیاموزید تا زندگی موفقی داشته باشید.
رابطه با خانواده شوهر

رفتار و رابطه درست با خانواده شوهر قبل و بعد ازدواج

زمان مطالعه : 5 دقیقه
رفتار مناسب با خانواده شوهر بسیار مهم است و برای اینکه یک عروس فوق العاده و رویایی برای خانواده شوهر خود باشید، باید برخی از نکات را به خوبی رعایت کنید.
دخالت خانواده همسر

بهترین راه جلوگیری از دخالت خانواده همسر

زمان مطالعه : 11 دقیقه
دخالت خانواده همسر می تواند به زندگی مشترک زوجین آسیب جدی بزند که خود زوجین می توانند با تعیین کردن حد و حدودی از این دخالت ها راحت شوند.
صدا زدن مادرشوهر

مامان صدا زدن مادر زن یا مادر شوهر خوبه؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
عناوین صدا زدن مادرشوهر یا مادر زن از مشکلات اغلب زن و شوهرها در اوایل ازدواج است. اغلب زوج ها والدین همسر را مامان و بابا خطاب می کنند.
رفتار با پدر شوهر

سیاست های عروس زرنگ در رفتار با پدر شوهر

زمان مطالعه : 3 دقیقه
نحوه رفتار با پدر شوهر را برای ایجاد و حفظ روابط خوب با خانواده همسر باید یاد بگیرید و بدانید که این مسئله بخشی از نکات مهم موفقیت در زندگی است.
رگ خواب مادر شوهر

اینجوری رگ خواب مادر شوهر تو مشتته

زمان مطالعه : 5 دقیقه
همیشه از رابطه شکرآب عروس و مادرشوهر شنیده اید اما برای رسیدن به یک رابطه خوب باید رگ خواب مادر شوهر خود را بدانید و با آگاهی رفتار کنید.
خانواده همسر

اینگونه از خانواده همسر دلبری کنید

زمان مطالعه : 5 دقیقه
رابطه شما با خانواده همسرتان تاثیر زیادی در زندگی مشترک تان نیز دارد داشتن رابطه دوستانه با خانواده ها می تواند باعث آرامش شما و همسرتان در زندگی بشود.
خانواده در ازدواج

اینو بخون تا بدونی واقعا خانواده در ازدواج مهمه یا نه

زمان مطالعه : 4 دقیقه
میدانیم که خانواده در ازدواج نقش کلیدی و مهمی دارد که اثرات آن بعدها در زندگی مشترک نمایان میشود، ولی آیا نظر کارشناسان هم همین است؟
اختلاف با خانواده همسر

حل اختلاف با خانواده همسر ساده می شود

زمان مطالعه : 8 دقیقه
اختلاف با خانواده همسر از دیرباز یکی از مشکلات مهم در زندگی زناشویی بوده است اما با برخی از راهکارها می توان از بروز اختلاف و دخالتهای خانواده همسر جلوگیری کرد.
برخورد با خانواده همسر

راه و رسم اولین برخورد با خانواده همسر

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اولین برخورد با خانواده همسر، می تواند قواعد خاصی را از همان ابتدا برای شما ایجاد کند که با رعایت برخی نکات ساده می توانید این دیدار را فراموش نشدنی کنید.
خانواده در ازدواج

وصلت با چه خانواده ای بهتره؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برای داشتن انتخاب موفق در ازدواج بهتر است قبل از انتخاب فردی به همسری، ترتیبی داده شود که شناختی از خانواده وی فراهم گردد.
خانواده همسر

یه راهکار خوب برای کنار اومدن با خانواده همسر

زمان مطالعه : 4 دقیقه
کنار آمدن با خانواده همسر شاید برای شما کار سختی باشد، اگر میخواهید زندگی خوبی داشته باشید و از دعوا و جدل به دور باشید بهتر است نحوه صحیح برخورد را بدانید.
جذب مادر شوهر

روش جذب و تصاحب قلب مادرشوهر

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برقراری ارتباط با مادر شوهر از قدیم تابوی بسیار بزرگی برای تازه عروس ها بوده است؛ اما در واقعیت این ارتباط آنقدرهام سخت و غیر ممکن نیست.
صفحه 1 از 4