جوانسازی پوست

زیبایی پوست
زنان ترک به دستور العمل های طبیعی برای زیبایی پوست و مو شناخته شده اند و این دستورالعمل های طبیعی برای بسیاری از بانوان دنیا بحث بر انگیز و مورد توجه است.
جوانه گندم برای چاقی صورت

برای چاقی صورت جوانه گندم رو کی و چطوری بخوریم؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
جوانه گندم به عنوان یک مکمل غذایی ارزش غذایی بسیار زیادی دارد. جوانه یک منبع عالی از پروتئین‌های گیاهی، همراه با فیبر و چربی‌های سالم است.
ویتامین پوست

از جادوی این ویتامین ها برای زیبایی پوست غافل نشوید

زمان مطالعه : 6 دقیقه
زیبایی صورت و پوست بستگی به عوامل بسیاری دارد که یکی از آنها مصرف ویتامین ها است پوست برای اینکه بتواند زیبایی خود را حفظ کند به انواع ویتامین ها نیاز دارد.
ابرو گوندش

راز جوانی پوست و زیبایی ابرو گوندش از زبان خودش

زمان مطالعه : 1 دقیقه
ابرو گوندش با انتشار چند عکس بدون آرایش از خود و مقایسه با عکسی قدیمی، به نوعی به تمام حرف و حدیث ها درباره عمل زیبایی که داشته پاسخ داد.
جوان ماندن صورت

یه نسخه رایگان واسه جوون موندن صورتت

زمان مطالعه : 3 دقیقه
همه خانم ها به دنبال راهی برای زیباتر شدن پوستشان هستند. اگر میخواهید با بالارفتن سنتان همچنان پوستی زیبا و شاداب داشته باشید باید ترفند هایی را انجام بدهید.
جوانسازی پوست

ماسک هایی مخصوص جوانسازی صورت

زمان مطالعه : 5 دقیقه
برای جوانسازی پوست صورت، علیرغم کرم های موجود، می توانید از برخی کرم های طبیعی که هم هزینه کمتر و هم بصورت کاملا طبیعی هستند را نیز استفاده کنید.
جید رولر

شگرد جوانی پوست زنان چینی با جید رولر

زمان مطالعه : 6 دقیقه
جید رولر یا ماساژور سنگی صورت امروزه یکی از بهترین و کاربردی ترین ابزارهای مراقبت پوستی می باشد که به جوانسازی و رفع مشکلات پوستی و دور چشم کمک می کند.
پایین آوردن سن

روش پایین آوردن سن رو بلدی؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
جوان تر نشان دادن پوست صورت از دغدغه بسیاری از خانم ها هنگام افزایش سن است. راه های ساده و موثر به پایین آوردن سن افراد کمک بسزایی میکنند.
جوان دیده شدن

میخوای جوون تر از سنت دیده بشی؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
افزایش سن باعث تغییرات زیادی در ما میشود اما روش های ساده به ما برای جوان تر دیده شدن همچنین کند کردن فرآیند پیری کمک بسزایی میکنند.
احیای پوست صورت

فرمول احیای پوست صورت بعد یک روز پراسترس

زمان مطالعه : 4 دقیقه
محافظت از پوست بسیار حائز اهمیت است بنابراین بعد از روزی پراسترس که پوست به احیا احتیاج دارد راهکار های طبیعی و راحت به شما کمک میکنند تا آن را ترمیم کنید.
درماپلنینگ صورت

همه آنچه قبل از درماپلنینگ صورت باید بدانید

زمان مطالعه : 5 دقیقه
حتما شما هم درباره روش درماپیلنینگ صورت که یکی از روش های جوانسازی و زیبایی است شنیده اید. اگر تصمیم به انجام این روش دارید دانستن برخی موارد الزامی است.
جوان ماندن صورت

برای اینکه همیشه جوان بنظر برسید ...

زمان مطالعه : 6 دقیقه
جوان ماندن آرزوی دیرینه همه انسان هاست؛ اگر میخواهید همیشه پوستی جوان، زیبا و شفاف داشته باشید باید مواردی را در روتین روزانه پوست خود قرار دهید.
کم نشان دادن سن

راز مدلینگها برای کم نشان دادن سنشون

زمان مطالعه : 2 دقیقه
جوان به نظر رسیدن برای همه خانم ها یک موضوع حیاتی است، از این رو ما برای شما روش هایی برای کم تر نشان دادن سنتان آماده کرده ایم.
ماسک جلبک دریایی

جوانسازی پوست با ماسک جلبک دریایی + روش اصلی

زمان مطالعه : 2 دقیقه
حتما شنیده اید که برای زیبایی ، جوانی ، شفافیت و درخشان شدن پوست ماسک جلبک دریایی بسیار توصیه می شود . قبل از استفاده از این ماسک گیاهی روش آماده کردن آن را بیاموزید.
تغذیه جوان ماندن

چیزی که خانم ها واسه جوون موندن پوست میخورن

زمان مطالعه : 3 دقیقه
تغذیه نقش مهمی در طول عمر و زیبایی پوست ایفا میکند، و با پیروی از عادات غذایی درست شما شاهد تاثیرات چشمگیر این ترفند های غذایی برجوان ماند پوست خواهید بود.
صفحه 1 از 4