جوانسازی پوست

سرم پوست
سرم های پوست خانگی ساخته شده با مواد کاملا طبیعی بهترین روش مراقبت از پوست هستند و تاثیرگذارتر از سرم های شیمیایی بوده و با توجه به نوع پوست تان ساخته میشوند.
جوانسازی پوست صورت

5 ترفند متخصصان پوست برای جوانسازی صورت

زمان مطالعه : 3 دقیقه
بدون شک همه ما با بالاتر رفتن سن چروک هایی در صورتمان پدیدار می شود که کاملا طبیعی است، اما شما میتوانید با انجام یک سری روش ها این روند را کندتر کنید.
جلوگیری از پیری

راز زنان اندونزی برای پیرنشدن پوستشان

زمان مطالعه : 3 دقیقه
زنان اندونزی پوست صاف و زیبایی دارند و نسبت به سنشان بسیار جوان تر به نظر می رسند. این زنان از روش های جالبی برای مراقبت پوست و جوانسازی استفاده می کنند.
پوست صاف

اگر پوست صورتتان افتضاح شده بخوانید

زمان مطالعه : 2 دقیقه
پوست صاف و شفاف رویای هر خانمی است زیرا تاثیر زیبایی پوست بر زیبایی چهره غیر قابل انکار است. برای آنکه پوستی صاف و زیبا داشته باشید به این نکات توجه کنید.
ویتامین پوست

از جادوی این ویتامین ها برای زیبایی پوست غافل نشوید

زمان مطالعه : 6 دقیقه
زیبایی صورت و پوست بستگی به عوامل بسیاری دارد که یکی از آنها مصرف ویتامین ها است پوست برای اینکه بتواند زیبایی خود را حفظ کند به انواع ویتامین ها نیاز دارد.
جوانسازی پوست

ماسک هایی مخصوص جوانسازی صورت

زمان مطالعه : 5 دقیقه
برای جوانسازی پوست صورت، علیرغم کرم های موجود، می توانید از برخی کرم های طبیعی که هم هزینه کمتر و هم بصورت کاملا طبیعی هستند را نیز استفاده کنید.
جوان دیده شدن

میخوای جوون تر از سنت دیده بشی؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
افزایش سن باعث تغییرات زیادی در ما میشود اما روش های ساده به ما برای جوان تر دیده شدن همچنین کند کردن فرآیند پیری کمک بسزایی میکنند.
احیای پوست صورت

فرمول احیای پوست صورت بعد یک روز پراسترس

زمان مطالعه : 4 دقیقه
محافظت از پوست بسیار حائز اهمیت است بنابراین بعد از روزی پراسترس که پوست به احیا احتیاج دارد راهکار های طبیعی و راحت به شما کمک میکنند تا آن را ترمیم کنید.
جید رولر

شگرد جوانی پوست زنان چینی با جید رولر

زمان مطالعه : 6 دقیقه
جید رولر یا ماساژور سنگی صورت امروزه یکی از بهترین و کاربردی ترین ابزارهای مراقبت پوستی می باشد که به جوانسازی و رفع مشکلات پوستی و دور چشم کمک می کند.
جوان ماندن صورت

برای اینکه همیشه جوان بنظر برسید ...

زمان مطالعه : 6 دقیقه
جوان ماندن آرزوی دیرینه همه انسان هاست؛ اگر میخواهید همیشه پوستی جوان، زیبا و شفاف داشته باشید باید مواردی را در روتین روزانه پوست خود قرار دهید.
جوانه گندم برای چاقی صورت

برای چاقی صورت جوانه گندم رو کی و چطوری بخوریم؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
جوانه گندم به عنوان یک مکمل غذایی ارزش غذایی بسیار زیادی دارد. جوانه یک منبع عالی از پروتئین‌های گیاهی، همراه با فیبر و چربی‌های سالم است.
درماپلنینگ صورت

همه آنچه قبل از درماپلنینگ صورت باید بدانید

زمان مطالعه : 5 دقیقه
حتما شما هم درباره روش درماپیلنینگ صورت که یکی از روش های جوانسازی و زیبایی است شنیده اید. اگر تصمیم به انجام این روش دارید دانستن برخی موارد الزامی است.
ماسک جلبک دریایی

جوانسازی پوست با ماسک جلبک دریایی + روش اصلی

زمان مطالعه : 2 دقیقه
حتما شنیده اید که برای زیبایی ، جوانی ، شفافیت و درخشان شدن پوست ماسک جلبک دریایی بسیار توصیه می شود . قبل از استفاده از این ماسک گیاهی روش آماده کردن آن را بیاموزید.
راه جوان ماندن

مطمئن ترین راه برای پیر نشدن

زمان مطالعه : 3 دقیقه
کمتر شخصی در جهان وجود دارد خواهان جوان ماندن و زود پیر نشدن خود نباشد، انجام چندین راهکار علمی مناسب به جوان ماندن و زود پیر نشدن انسان کمک بسیاری می کند.
جوانسازی پوست با اوزون

اوزون راهی برای جوانسازی کدام پوست ها؟

زمان مطالعه : 7 دقیقه
درمان با اوزون باعث حذف باکتری ها و دیگر آلودگی ها شده و به درمان بیماری های پوستی کمک می کند. از همه بیشتر، اوزون نشانه های پیری را به تاخیر می اندازد.
صفحه 1 از 4