پیری پوست

کرم پیری پوست
با افزایش سن روی پوست صورت چین و چروک هایی ایجاد می شود که از نشانه های پیری پوست می باشد. روش هایی وجود دارد که می توان روند ایجاد این چروک ها را کاهش داد.
تایم لاین پوست

تایم لاین پوست شما چیه؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برای جلوگیری از ایجاد چین و چروک های صورت و کاهش سرعت پیری باید تایم لاین پوست یا سن پوست را بشناسید و در هر سنی با روش مناسب از پوست مراقبت کنید.
جلوگیری پیری پوست

مایعات رو اینجوری بخوری، زشت و پیر میشی

زمان مطالعه : 2 دقیقه
پیری پوست یک معضل بزرگ برای همه انسان هاست، اما راههایی وجود دارد که به جوانسازی پوست شما کمک خواهد کرد.
عواملی که باعث پیری پوست میشوند

خانم، این اشتباهات سنت رو بیشتر نشون میده

زمان مطالعه : 5 دقیقه
پیر شدن یک امر طبیعی برای همه انسان هاست؛ ولی در بعضی موارد انجام کارهای روزانه به صورت اشتباه باعث سرعت گرفتن این روند می شود.
علائم پیری

جایی از بدن که علائم پیری را زودتر فاش می کند

زمان مطالعه : 3 دقیقه
پیر شدن پوست امری طبیعی است ولی با شناخت اولین علائم پیری می توان از پیری زودرس جلوگیری کرد و مدت بیشتری جوان به نظر رسید.
پیری پوست دست

رفع پیری پوست دست با بهترین محصول گیاهی

زمان مطالعه : 7 دقیقه
مطمئنا تا به حال شما به پیری پوست دست توجه نکرده اید ولی پوست دست بسیار مهم تر از پوست صورت است که می توانید با انجام چند روش خانگی این پیری را درمان کنید.
پیر شدن زن

دلیلی که زن ها رو زودتر از مردها پیر میکنه

زمان مطالعه : 2 دقیقه
با بررسی شواهد و نتایج برخی گزارشات، متوجه این خواهید شد که خانم ها نسبت به آقایان سریعتر پیر می شوند. اما دلایلی که منجر به این اتفاق می شوند کدامند؟
پیری پوست

فتوایجینگ و پیری پوست انسان های امروزی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
با افزایش سن یکی از دغدغه های همه انسان ها، پیری پوست می باشد. مهم ترین راه جلوگیری از پیری پوست انجام مراقبت های لازم در برابر اشعه خورشید می باشد.
پیری پوست

ماسکی که پوست صورتتان را پیر و زشت می کند!

زمان مطالعه : 6 دقیقه
در زندگی روزانه خود اگر برخی عادات اشتباه و خوردن مواد غذایی نامناسب را ترک کنید می توانید از پیری پوست خود جلوگیری و پوستی زیبا داشته باشید.
پیری صورت

صورت شما قراره این مدلی پیر بشه!

زمان مطالعه : 4 دقیقه
با توجه به فاکتورهای موجود در پوست صورتتان نوع پیری شما با افراد دیگر متفاوت خواهد بود، در این باره بیشتر بدانید و سریعتر اقدام کنید.
پیری زودرس پوست

عواملی که پوست رو زودتر پیر می کنن

زمان مطالعه : 5 دقیقه
پیری پوست با گذر زمان و به صورت تدریجی اتفاق می افتد ولی عواملی وجود دارد که باعث می شود پیری پوست زودتر به سراغ شما بیاید.
ویتامین e برای مردان

چرا مردها حتما باید ویتامین E مصرف کنند ؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
سطح ویتامین E در بدن مردان، ارتباط مستقیم با سلامت پوست، مو و باروری آنها دارد. مصرف ویتامین E دارای فواید بسیار دیگری است که اهمیت استفاده از آن را برای مردان افزایش می دهد.
تغییرات بدن خانم ها

بدن خانم ها با افزایش سن چه تغییری می کند؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
با افزایش سن در بانوان تغییرات گسترده ای در اندام و همچنین روح و روان زنان ایجاد می شود که می توان با دانستن این تغییرات از پیشرفت زیاد آن ها جلوگیری کرد.
جلوگیری از پیری

راز زنان اندونزی برای پیرنشدن پوستشان

زمان مطالعه : 3 دقیقه
زنان اندونزی پوست صاف و زیبایی دارند و نسبت به سنشان بسیار جوان تر به نظر می رسند. این زنان از روش های جالبی برای مراقبت پوست و جوانسازی استفاده می کنند.
تشخیص سن واقعی افراد

چند جای بدن که سن واقعی رو لو میده

زمان مطالعه : 5 دقیقه
بعضی از اعضای بدن انسان به راحتی سن افراد و افزایش سن را نشان می دهند و برای اینکه جوان تر به نظر برسید باید مراقب این اعضا باشید.
صفحه 1 از 2