اتو مو

عوارض اتو مو
داشتن مو های صاف و شلاقی آرزوی هر بانویی است اما صاف کردن مو به چه قیمتی! آیا از عوارض جانبی صاف کردن مو در آریشگاه و یا با اتو مو آگاهید؟
سوختن مو با اتو

اگه اتفاقی موهات با اتو مو سوخت؛ اینکارو بکن

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اتو مو یکی از دلایل سوختگی موها است که باعث نگرانی های زیادی برای خانم ها میشود اما متخصصان با معرفی راهکارهایی به کمک موهای سوخته شما آمده اند.
حالت دادن طبیعی مو

حالت دادن موها بدون حرارت سشوار و اتو

زمان مطالعه : 6 دقیقه
استفاده مداوم از سشوار، اتو مو و بابلیس برای حالت دادن موها به سلامت موی شما آسیب می زند. شما می توانید از روش های طبیعی برای حالت دار کردن مو استفاده کنید.
صاف کردن مو

روش فوری صاف کردن مو در خانه بدون اتو مو

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اگر به فکر صاف کردن موهایتان هستید اما نمی خواهید از حرارت و اتو استفاده کنید باید بدانید ماسک هایی هستند که می توانند بدون هیچ آسیبی موهای شما را صاف کنند.
اتو کشیدن مو

بهترین روش اتو کشیدن مو + نکات مهم

زمان مطالعه : 2 دقیقه
داشتن موهای زیبا و خوش حالت برای هرکسی یکی از معیارهای زیبایی او است که برخی از روش های آرایشگری این زیبایی را افزون میکنند که یکی از این روش ها اتو کشیدن موها است.
فر کردن مو

آموزش فر کردن مو با اتوی مو !

زمان مطالعه : 2 دقیقه
برای فر کردن مو راه های زیادی وجود دارد اما ساده ترین راه فر کردن مو با بافت و اتوی مو است که آموزش آن را در ادامه مشاهده میکنید.
انتخاب اتو مو

چگونه یک اتو موی مناسب انتخاب کنیم ؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
از آنجایی که اتو موهابا برندهای مختلفی در بازار وجود دارد، شاید انتخاب نوعی که بهترین کارایی را برای شما داشته باشد کار دشواری باشد.