دیابت نوع 2

دیابت زنان
محققان در تازه ترین یافته ها خود به ارتباط فرم اندام زنان و درصد ابتلا به بیماری دیابت نوع 2 دست یافته اند، دیابت خوش اندام ها را بیشتر تهدید می کند.
ورزش دیابت نوع 2

بهترین ورزش برای دیابتی های نوع 2

زمان مطالعه : 4 دقیقه
ورزش روزانه به شما این امکان را می دهد که کنترل قند خون موثری داشته باشید، فشار خون و وزنتان را مدیریت کنید همچنین از عوارض دیابت نوع دو پیشگیری کنید.
خطرات دیابت نوع 2

علائم جدی و زنگ خطر بیماری دیابت نوع 2

زمان مطالعه : 10 دقیقه
عواملی مانند چاقی و کم تحرکی و ژنتیک باعث بیماری دیابت نوع 2 می شود علائم آن لکه های تیره پوستی و تشنگی شدید و دیر التیام یافتن زخم هستند.
روغن نارگیل دیابت

نقش روغن نارگیل در درمان دیابت نوع 2

زمان مطالعه : 5 دقیقه
روغن نارگیل دارای چربی های اشباع شده است به همین دلیل برای درمان دیابت نوع 2 بسیار مفید است و بهترین جایگزین چربی های ناسالم برای بیماران دیابتی می باشد.
دیابت

فرق بین دیابت نوع 1 و دیابت نوع 2 در چیست؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
بیماری دیابت انواع مختلفی دارد اما شایع ترین انواع این بیماری، دیابت نوع 1 و 2 است که در ادامه در مورد تفاوت دیابت نوع یک و دو صحبت خواهیم کرد.
درمان دیابت نوع 2

درمان دیابت نوع 2 در 60 روز !

زمان مطالعه : 3 دقیقه
محققان دانشگاه ییل بعد از بررسی های دقیق اعلام کردند نوعی رژیم غذایی می تواند در مدت کوتاهی درمان دیابت نوع 2 را ممکن سازد.
درمان دیابت

1 لیوان درمان گیاهی مخصوص دیابت نوع 2

زمان مطالعه : 2 دقیقه
نسخه های گیاهی و معجون های خانگی را که بررسی کنیم توصیه های مفیدی برای تهیه معجون درمان دیابت خواهیم یافت ، معجونی که باید ناشتا مصرف شود.
درباره دیابت

چگونه خطر ابتلا به دیابت نوع 2 را کاهش دهم؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
چه چیزهایی باید درباره دیابت دانست و اینگونه چگونه می شود از ابتلا به آن جلوگیری کرد؟دیابت تا چه اندازه می تواند جدی باشد؟
دیابت نوع 2

ابتلا به دیابت نوع 2 با مصرف سوسیس و کالباس

زمان مطالعه : 2 دقیقه
دیابت نوع 2 شرایط مزمنی است که در آن، بدن، قادر به استفاده و ذخیره گلوگز نمی باشد و گلوکز به جای تبدیل به انرژی به جریان خون باز گشته و سبب ایجاد علایم مختلف می گردد.
دیابت نوع 2

کوچکترین بیمار دیابت نوع 2 در جهان شناخته شد

زمان مطالعه : 2 دقیقه
دیابت نوع 2 یکی از شایع ترین نوع دیابت است که متاسفانه در میان کودکان نیز مبتلایان بسیاری را دارد. یک دختر بچه بعد از انجام آزامایشات مربوط به بیماری دیابت، کم سن و سال ترین دیابتی جهان شناخته شد.