تنبلی

غلبه بر تنبلی
به تعویق انداختن کار و تنبلی ، رفتاری ناپسند و ناراحت کننده است که پیامدهای ناخوشایندی را در بر دارد، با رعایت برخی نکات ساده می توان بر تنبلی غلبه کرد.
رفتار با شوهر تنبل

خانم هایی که شوهرشان تنبل است لطفا ...

زمان مطالعه : 6 دقیقه
برای داشتن زندگی آرام و لذت بخش نیاز است که زن و شوهر در انجام کارهای منزل مشارکت داشته باشند اما تنبل بودن و مسئولیت پذیر نبودن برخی از همسران می تواند روابط زناشویی را دچار مشکلات کند.
درمان تنبلی

درمان تنبلی در کار، یکبار برای همیشه

زمان مطالعه : 8 دقیقه
اگر شما دچار تنبلی و سستی در محل کارتان هستید، باید با روش های مناسب تنبلی را کنار بگذارید تا در موفقیت و پیشرفت شما در کار تداخل ایجاد نکند.
رهایی از تنبلی

روش 1 دقیقه ای ژاپنی ها برای رهایی از تنبلی

زمان مطالعه : 3 دقیقه
گاهی اوقات ما تنها به دلیل تنبلی از برخی اهداف مهم خود در زندگی غافل می شویم، ژاپنی ها یک روش فوق العاده برای رهایی از تنبلی دارند که بسیار تاثیرگذار است.
درمان بی حوصلگی

بی حوصلگی ، تنبلی و کسالت دیگه تمومه

زمان مطالعه : 7 دقیقه
بی حوصلگی و کسالت مشکلی است در میان کودکان و نوجوانان که باید با انجام برخی فعالیت ها این مشکل را درمان یا از خود دور کنند.
علت تنبلی

15 دلیل علمی و پنهان تنبلی

زمان مطالعه : 6 دقیقه
تنبلی به هر شکلی که باشد، رفتاری نامطلوب و نکوهیده است که به تدریج در وجود انسان به صورت عادت در می آید. برای ترک این عادت بد ابتدا باید علت آن را بدانید.
عوارض کم تحرکی

ریسک زندگی کم تحرک ما امروزی ها

زمان مطالعه : 4 دقیقه
کم تحرک بودن در زندگی روزمره علاوه بر تاثیراتی که بر جسم می گذارد عوارض زیادی هم روی سلامت روح دارد که برای پیشگیری از این عوارض بهتر است آنهارا بشناسید.
تنبل ترین ماه تولد

متولدین کدوم ماه تنبل ترن؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
متولدین ماه ها خصوصیات خاص خود را دارند که تنبلی هم یکی از این خصوصیات است که میزان تنبل بودن افراد در ماه ها تولد متفاوت است .
خنگ ترین حیوان

با خنگ ترین حیوان دنیا آشنا بشید

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برخی از حیوانات در جهان هستند که بسیار خنگ می باشند و عادت های باورنکردنی نیز دارند، حیواناتی که به طور کامل با آن ها آشنا خواهید شد.
تبریک روز تنبلی

پیام تبریک به تنبل های دوست داشتنی

زمان مطالعه : 3 دقیقه
همه ما دوستان و اطرافیانی داریم که معتقدایم تنبل هستند روز جهانی تنبل می تواند روز مناسبی برای ارسال پیام های تبریک به دوستان و یا اطرافیان باشد.
روز جهانی تنبل

آشنایی با روز جهانی تنبلی و تنبل ها

زمان مطالعه : 3 دقیقه
روز جهانی تنبل یکی از عجیب ترین مناسب ها در تقویم جهانی است که برخی از مردم جهان مثل کلمبیایی ها این روز را جشن می گیرند.
تنبلی ژنتیکی

تنبلی ژنتیکیه؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
مردم اغلب فکر می کنند تنبلی یکی از ویژگی های شخصیتی است ولی، یک مطالعه جدید نشان می دهد که ژن ها ممکن است در این امر نقش داشته باشند.
ورزش تنبل ها

ورزش هایی فوق العاده برای تنبل ها !

زمان مطالعه : 6 دقیقه
آیا می دانستید می توانید بدون هیچ وسیله ای در تخت خود یا کف اتاق نشیمن ورزش کنید و چربی های اضافی خود را بسوزانید؟
تنبلی کودکان

روش برطرف کردن تنبلی کودکان در انجام تکالیف

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اکثر والدین از تنبلی کودکان در انجام تکالیف مدرسه گلایه دارند, اگر کودک تان در انجام تکالیف اش تنبلی کرد از این نکات استفاده کنید.
تنبل

تنبل ترین افراد در کدام کشورها هستند؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
تنبل ترین کشورها از دیدگاه دانشگاه استنفورد کدامند؟در زیر فهرستی از کشورهای تنبل جهان را مشاهده می کنید که در صدر تنبل ترین کشورها قرار گرفته است.
صفحه 1 از 2