افراد سمی

افراد آزار دهنده
این یک واقعیت است که ممکن است همیشه همه چیز باب میل و طبق سلیقه ما نباشند و این موضوع شامل بعضی افراد هم میشود،اما چه رفتاری با این افراد صحیح است؟
انسان های سمی

رفتار درست و عاقلانه با آدم های سمی

زمان مطالعه : 7 دقیقه
در زندگی همه ما افرادی وجود دارند که با افکار و رفتارهای منفی خود ما را تحت تاثیر قرار می دهند. برخی از روشها می توانند از ورود و تاثیر انسانهای سمی در زندگی جلوگیری کنند.
رابطه با افراد سمی

دلیلی بزرگ برای قطع رابطه با افراد سمی

زمان مطالعه : 3 دقیقه
وجود افراد سمی در زندگی تان می تواند عوارض بسیار جدی و جبران ناپذیری را به همراه داشته باشد، 5 دلیل بسیار مهم برای قطع ارتباط با افراد سمی وجود دارد.
افراد سخت گیر

رفتار سمی افرادی که همه چیز را سخت میگیرند

زمان مطالعه : 3 دقیقه
مواجه شدن با افراد سخت گیر در زندگی سختی های خاص خود را به همراه دارد و دوری کردن از آنها نیز چاره کار نیست، بلکه باید از خصوصیات اخلاقی و نحوه برخورد با آنها آگاه باشید.
ویژگی افراد سمی

افراد سمی زندگیتان این ویژگی را دارند

زمان مطالعه : 4 دقیقه
می خواهیم به شما کمک کنیم تا با دانستن ویژگی فراد سمی بتوانید این افراد را در زندگیتان شناسایی کرده و بدانید که نحوه صحیح رفتار در مقابل آنها چیست.
دوری از افراد منفی

6 فرد سمی و خطرناک که باید از آنها دوری کنید!

زمان مطالعه : 5 دقیقه
وجود افراد منفی در زندگیتان به شما آسیب می رساند برای داشتن یک زندگی بهتر دوری از افراد منفی لازم است و تاثیر مثبتی بر روحیه و زندگی شما می گذارد.
عادات ناسالم

عادات ناسالمی که فقط افراد سمی دارند

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر احساس می کنید فردی با رفتار منفی خود شما را تحت تاثیر قرار داده از او دوری کنید ، این افراد عادات ناسالمی دارند که در این بخش به آنها خواهیم پرداخت.