کامپوزیت دندان

لمینت و کامپوزیت
اگر به دنبال لمینت و کامپوزیت کردن دندان هایتان هستید قبل از هر تصمیمی بهتر است اطلاعات کاملی از آنها و تفاوت هایشان پیدا کنید تا بهترین انتخاب را داشته باشید.
کامپوزیت دندان

5 راه سفید کردن کامپوزیت دندان

زمان مطالعه : 4 دقیقه
کامپوزیت ونیر نیز یکی از روش های امروزی جهت زیباتر ساختن دندان ها می باشد که می تواند سبب سفیدی و رفع عیوب دندان ها گردد. ولیکن برخی افراد پس از نصب کامپوزیت ونیر به مرور زمان احساس می کنند که روکش کامپوزیتی دندان هایشان زرد شده است.
کامپوزیت و لمینت دندان

برای شما کامپوزیت بهتره یا لمینت؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
روش کامپوزیت و لمینت برای سفید و مرتب شدن دندان ها استفاده می شود. این دو روش تفاوت هایی دارند که هر فردی با توجه به آن ها بهترین را برای خود انتخاب می کند.
لیلا اوتادی

لمینت و کامپوزیت دندان بازیگران ایرانی

زمان مطالعه : 5 دقیقه
بسیاری از بازیگران و چهره های مشهور ایرانی برای داشتن لبخندی زیبا،دندانهای خود را کامپوزیت یا لمینت کرده اند.
کامپوزیت دندان

زیبایی دندان با کامپوزیت ؛ هر آنچه باید بدانید

زمان مطالعه : 4 دقیقه
از کامپوزیت دندان برای زیبایی دندان هایی که از هم فاصله دارند و یا شکسته اند استفاده می کنند، کامپوزیت با مراقبت صحیح ماندگاری بالایی دارد.
افزایش اعتماد به نفس

5 تکنیک برای افزایش اعتماد به نفس

زمان مطالعه : 3 دقیقه
این روزها تمام مقالات و مجلات از راهکارهای افزایش اعتماد به نفس صحبت می کنند. اگر دوست دارید احساس بهتری نسبت به خودتان داشته باشید این مقاله را از دست ندهید.
beautiful tooth

کامپوزیت دندان چیست؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
کامپوزیت دندانی، خمیری همرنگ دندان است که دندانپزشک آن را روی دندان قرار می دهد و به کمک آن ایرادهای دندانها را اصلاح می کند.
کامپوزیت دندان

تخریب دندان با استفاده نابجا از کامپوزیت دندان

زمان مطالعه : 3 دقیقه
استفاده نابجا از کامپوزیت دندان عوارضی را به دنبال خواهد داشت از جمله سایش دندان، لق شدن دندان مشکلاتی هستند که بعد کامپوزیت به وجود می آیند.