لوازم آرایشی

شستن براش های ارایشی
براش های آرایشی یکی از مهم ترین اقلام آرایشی است و تمیز بودن آن بسیار اهمیت دارد، زیرا هرچه قلم های آرایشی شما تمیز تر باشد آرایش زیباتری خواهید داشت.
خرید لوازم آرایشی

مثل آرایشگرهای حرفه ای لوازم آرایش بخرید

زمان مطالعه : 11 دقیقه
انتخاب و خرید لوازم آرایش خوب و با کیفیت در حفظ زیبایی و سلامت پوست شما تاثیر زیادی دارد. بنابراین هنگام خرید انواع لوازم آرایشی به نکات مهمی توجه کنید.
استفاده از لوازم آرایشی

طریقه استفاده از لوازم آرایشی تا قطره آخر

زمان مطالعه : 4 دقیقه
با دانستن ترفندهای استفاده از لوازم آرایش تا آخرین قطره می توانید مدت طولانی تری از آن ها استفاده کنید و همچنین در هزینه صرفه جویی کنید.
لوازم آرایشی در یخچال

لوازم آرایشی که باید و نباید در یخچال نگهداری کنید

زمان مطالعه : 6 دقیقه
برخی از لوازم آرایشی باید در یخچال و دور از گرما و نور خورشید نگهداری شوند تا طول عمر آن ها افزایش یافته و موجب آسیب به سلامت پوست نشوند.
محصولات آرایشی

برای عید چه محصولات و لوازم آرایش لازم میشه؟

تاریخ انتشار : 8 اسفند 1401زمان مطالعه : 3 دقیقه
نوع پوستتان مهم نیست فقط باید محصولات آرایشی مناسب با نوع پوست خودتان را انتخاب کنید و در زمان های درست از آنها استفاده کنید.
رژ لب فصل

تو این فصل، چه رنگ رژلبی مده؟

تاریخ انتشار : 30 بهمن 1401زمان مطالعه : 1 دقیقه
بیشتر خانم‌ها به دنبال مد و زیبایی بیشتر هستند؛ رنگ رژلب‌ها تاثیر زیادی در آرایش دارد، بنابراین باید در انتخاب رنگ آن‌ها دقت زیادی داشته باشید.
نظافت کیف آرایش

خطری پنهان در کیف لوازم آرایش خانم ها !!

زمان مطالعه : 3 دقیقه
امروزه مصرف لوازم آرایشی بخش جدایی ناپذیر زندگی بعضی از زنان و دختران جوان را تشکیل داده فارغ از اینکه خطرات جدی در کیف لوازم آرایشیشان آن ها را تهدید میکند.
استفاده از لوازم آرایشی

ترفند مخصوص آرایشگران هنگام استفاده از لوازم آرایش

زمان مطالعه : 5 دقیقه
در زمان استفاده از لوازم آرایشی برخی محصولات هر چقدر هم که گران‌قیمت باشند باز هم تاثیری روی پوست شما نخواهند گذاشت زیرا به درستی از آنها استفاده نمی کنید.
لوازم بهداشتی ایرانی

برندهای محبوب لوازم بهداشتی ایرانی رابشناسید

زمان مطالعه : 4 دقیقه
لوازم بهداشتی که ما به صورت روزمره استفاده می‌کنیم، به طور مستقیم با پوست، چشم و بدن ما تماس مستقیم دارند و بر سلامت بدن و زیبایی پوستمان موثرند. به همین دلیل انتخاب محصولات ایمن و مناسب از اهمیت بالایی برخوردار است.
هدیه به خانم ها

چه هدیه ای یک خانم را خوشحال می کند؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
یکی از مشکلات همیشگی آقایان انتخاب و خرید یک هدیه مناسب برای خانم هاست اما کار سختی نیست دادن چند هدیه با توجه به سلیقه آن ها برای هر خانمی مناسب است.
لوازم آرایش

سم پنهان در لوازم آرایش

زمان مطالعه : 5 دقیقه
لوازم آرایشی از پراستفاده ترین لوازم میان خانم ها می باشد. با این وجود آیا تا به حال در مورد مواد شیمیایی به کار رفته در لوازم آرایشی مطالعه کرده اید؟
تمیز کردن برس آرایشی

برس های آرایشی را مثل روز اول تمیز کنید

زمان مطالعه : 6 دقیقه
امروزه استفاده از برس‌های آرایشی بسیار مرسوم هستند اما نباید فراموش کرد که به دلیل تماس مستقیم بر‌س‌ها با پوست باید توجه زیادی به تمیزی و نگهداری آن ها کرد.
مصرف آرایشی بهداشتی

اشتباه ما در مصرف آرایشی بهداشتی‌ها

زمان مطالعه : 4 دقیقه
محصولات آرایشی و بهداشتی که روزانه برای مراقبت از پوست مصرف می کنید باید با روش صحیح استفاده کنید تا آسیبی به پوستتان وارد نشود.
خواندن لیبل لوازم آرایش

معنی نوشته های روی لیبل لوازم آرایش

زمان مطالعه : 4 دقیقه
لیبل محصولات بخش مهمی از کیفیت محصول را نشان می دهد و مارا برای تضمین کیفیت کالا راهنمایی میکند؛ خواندن لیبل های لوازم آرایشی هنگام خرید بسیار مهم است.
محصولات آرایشی

اثر ترندها روی رفتار مصرف‌کنندگان محصولات آرایشی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
تغییرات آب‌وهوایی در فصل تابستان و زمستان می‌تواند آسیب جدی به پوست وارد کند. مراقبت از پوست در هوای سرد در مقایسه با هوای گرم متفاوت است. سعی کنید قبل از فرارسیدن فصول گرم و سرد سال، به فکر خرید محصولات مراقبتی پوست خود باشید.
صفحه 1 از 7