براش آرایشی
استفاده از براش برای آرایش باعث یکدست‌ شدن و طبیعی به نظر رسیدن میکاپ شما می شود، اگر میخواهید آرایشی بی نقص داشته باشید بهتر است کاربرد براش ها را بدانید.

معرفی انواع براش آرایشی و فرچه سایه چشم

اینکه شما از چه فرچه و برسی استفاده می‌ کنید، اهمیت بسیار زیادی دارد زیرا باعث می ‌شود که آرایش تان جلوه بهتری داشته باشد؛ بشرطی که راهکار های پایه ای را رعایت کنید تا نتیجه نهایی بسیار دیدنی شود. در این قسمت از دنیای مد نمناک فرچه و برس سایه چشم پرمصرف آرایشگران را به شما معرفی خواهیم کرد.

براش مخصوص محو یا بلندینگ

بلند کردن یا محو کردن باعث می شود که ظاهر ارایش تان خیلی عالی به نظر برسد براش های مختلف در سایز ها و اشکال متفاوت این کار را برایتان انجام می‌ دهند. شما به عنوان فردی که تازه‌کار است به همه آن ها نیاز ندارید. یک براش مخصوص محو کردن، به شما کمک می‌ کند تا رنگ‌ های مختلف سایه را با یکدیگر ترکیب کنید.

سایه چشم

براش کوچک و متراکم

این براش ها بسیار متراکم هستند. برای محو کردن بیس سایه پشت چشم بسیار عالی عمل می کنند؛‌ محصولات کرمی را هم خیلی خوب پخش می کنند، زیرا تراکم بسیار بالایی دارند و کارتان را سریعا راه می‌اندازند.

براش کرکی مخصوص محو کردن

این براش ها رنگ ها را به صورت طبیعی محو می کنند. کافی است که بعد از سایه و خط چشم از این براش استفاده کنید تا یک ارایش طبیعی از رنگ های مختلف برای خط چشم تان ایجاد شود. برای آرایش چشم دودی یا اسموکی و آرایش های دراماتیک بسیار مناسب است. این براش ها سرِ گردی دارند که کار با آن ها خیلی راحت است و کارتان را راه می‌ اندازند.

براش بزرگ با سر برآمده

این براش ها انتخاب عالی برای افرادی هستند که تازه‌کار می باشند. خیلی راحت آرایش چشم شما را محو می کنند‌. می توانید از رنگ های هایلایت با استفاده از این براش استفاده کنید و خیلی خوب برای چشمانتان عمل خواهند کرد.

سایه رنگی

براش مخصوص رفع چین و چروک

این براش ها به چشمانتان عمق می دهند. اگر بتوانید با آنها سایه چشم روی قسمت‌ های بیرونی بزنید و به خوبی محو کنید، آرایش خیلی طبیعی به نظر می‌ رسد. کافی است آنها را روی قسمت چین و چروک دار پرس کنید و از یک طرف به طرف دیگر رنگ مورد نظر را پخش کنید تا آرایش تان خیلی جذاب به نظر برسد و چین و چروک ها را کم‌تر خواهد کرد.

براش کانتور

این براش ها زاویه دار هستند. می توانید به نرمی گوشه های چشم را با استفاده از آن ها کانتور کنید که باعث ایجاد تمایز روی صورت می شود و به ایجاد جزئیات در کارتان کمک می‌ کند. زاویه ای که آنها دارند، خیلی سفت هستند و باعث می‌ شود که پوست شما خیلی زیباتر به نظر برسد و یک آرایش کانتور شده عالی داشته باشید.

براش تیز برای خط چشم

این براش ها نوک بسیار کوچک و تیزی دارند و زاویه دار می باشند. برای کشیدن خط چشم های ژله ای یا مایع بسیار عالی عمل می کنند و شما می توانید استایل های مختلف آن ها را امتحان کنید.

میکاپ کردن

براش کانسیلر

براش کانسیلر شبیه براش های سایه هستند که در هر جعبه سایه وجود دارند. این براش ها به خوبی کانسیلر را محو می کنند.

براش مدادی

براش مدادی برای محو کردن قسمت خارجی چشم استفاده می‌ شود و می‌ توانید هایلایتر را نیز با استفاده از آن پخش کنید. جزئیات را به خوبی نمایان می کند و دقت کار تان را بالا خواهد برد.

براش تخت

این براش ها تخت هستند و خیلی راحت می توانید با استفاده از آن ها سایه چشم را پخش کنید، بدون این که کثیفی ای اطراف آن ایجاد شود. برای آرایش اسموکی چشم هم بسیار عالی است. انواع بزرگتر این براش‌ ها نیز کارتان را راحت تر راه می‌ اندازند.

انواع براش آرایشی

براش نوک تیز زاویه دار

این براش ها برای هایلایت کردن استخوان ابرو بسیار عالی هستند. ظاهر طبیعی به صورت شما می دهند و باعث می شوند که کارتان تمیز تر پیش برود و می توانید با استفاده از آن سایه را به صورت زاویه دار در پشت پلک خود نیز پخش کنید.

براش آرایشی که تو کیف همه آرایشگرها هست

53
این مطلب مفید بود ؟30
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ن/ن.ح
وبگردی