دعاو زیارت های ایام هفته

نماز روز دوشنبه
نماز هر یک از روزهای هفته در روایات مختلفی از ائمه اطهار(ع) سفارش شده است. نماز روز دوشنبه شامل نمازی از حضرت زهرا(س) است که در رفع حاجت و گرفتاری بسیار نافع است.
دعای روز شنبه

متن دعا و زیارت روز شنبه با معنی

زمان مطالعه : 6 دقیقه
روز شنبه به نام حضرت محمد مصطفی(ص) نامگذاری شده است و دارای زیارت مخصوص و دعایی است که خواندن آنها ثواب بسیاری برای انسان به همراه دارد.
اعمال برای اموات

بهترین اعمال شب جمعه برای اموات

زمان مطالعه : 5 دقیقه
در روزهای پنج شنبه یا شب های جمعه برای اموات اعمال و دعاهای خاصی در قرآن و روایات سفارش شده است که برای متوفی و شخصی که این اعمال را انجام می دهد ثواب فراوانی دارد.
تسبیح روز جمعه

ذکری که پیامبر (ص) عصر جمعه میخواندند

زمان مطالعه : 2 دقیقه
تسبیح روز جمعه که توسط پیامبر اکرم(ص) سفارش شده است فضیلت های زیادی دارد و خواندن تسبیحات روز جمعه قدمی به سوی رحمت و مغفرت الهی است.
اعمال روز شنبه

اعمال و نماز مخصوص روز شنبه

زمان مطالعه : 4 دقیقه
روز شنبه دارای اعمال مستحبی بسیار با فضیلتی همچون دعای مخصوص و زیارت پیامبر اکرم(ص) می باشد که انجام آنها در منابع دینی و روایات ائمه(ع) تاکید شده است.
اعمال روز جمعه

برترین اعمال روز جمعه و نماز مخصوص آن

زمان مطالعه : 6 دقیقه
روز جمعه در میان مسلمانان اهمیت زیادی دارد و همچنین در منابع دینی برای روز جمعه آداب و اعمال بسیاری توصیه شده است، در ادامه از برترین اعمال روز جمعه مطلع خواهید شد.
تسبیح روز پنجشنبه

تسبیح مخصوص روز پنجشنبه

زمان مطالعه : 2 دقیقه
تسبیح روز پنجشنبه از اعمال مهم و البته مستحبی توصیه شده در روایات و احادیث اسلامی می باشد که انجام آن تاثیر بسیاری هم در زندگی دارد.
تسبیح روز چهارشنبه

تسبیح سفارش شده ی روز چهارشنبه

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اعمال مستحب بسیاری در کنار اعمال واجب توصیه شده است که علاوه بر ثواب زیاد، راه گشای مشکلات زندگی نیز می باشند. تسبیحات روز چهارشنبه یکی از این اعمال مستحبی است.
دعای روز چهارشنبه

متن دعای روز چهارشنبه و نماز مخصوص این روز

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برای روز چهارشنبه دعا و اعمال مخصوصی همچون نماز وجود دارد که از سوی بزرگان دینی به انجام آنها سفارش شده است. در ادامه دعا و اعمال روز چهارشنبه را می خوانید.
دعای روز سه شنبه

دعای روز سه شنبه و اعمال ویژه ی این روز

زمان مطالعه : 5 دقیقه
برای هر روز از ایام هفته اعمال و دعای مخصوص وجود دارد که انجام و خواندن آن ها دارای ثواب زیادی می باشد. روز سه شنبه نماز و دعای مخصوصی دارد که خواندن آنها بسیار سفارش شده است.
دعای روز دوشنبه

متن دعا و اعمال پرفضیلت روز دوشنبه

زمان مطالعه : 6 دقیقه
روز دوشنبه متبرک به نام امام حسن مجتبی(ع) و امام حسین(ع) است و زیارت مخصوص آنها در کنار اعمال و دعای روز دوشنبه خوانده می شود.
اعمال روز یکشنبه

اعمال پر فضیلت روز یکشنبه در مفاتیح

زمان مطالعه : 4 دقیقه
روز یکشنبه دارای اعمال و ادعیه مستحبی است که در منابع دینی مختلف ذکر شده است. این اعمال شامل دعا، زیارت و نماز و ... می باشد که انجام آنها ثواب و برکات بسیاری دارد.
دعای روز یکشنبه

دعای مخصوص روز یکشنبه با اثر باورنکردنی

زمان مطالعه : 5 دقیقه
روز یک شنبه مزین به نام مبارک حضرت علی(ع) و حضرت فاطمه(س) است و علاوه بر دعای مخصوص روز، دارای زیارت نامه ای برای آنها می باشد.
دعای روز جمعه

دعای سفارش شده ی روز جمعه

زمان مطالعه : 5 دقیقه
روز جمعه فضیلت و برتری ویژه ای نسبت به دیگر روز های هفته دارد و به همین دلیل اعمال و دعاهای خاصی برای آن توصیه شده است.
دعای روز پنجشنبه

دعا و اعمال سفارش شده روز پنجشنبه

زمان مطالعه : 6 دقیقه
روز پنجشنبه از روزهای خاص و مهم در هفته می باشد که انجام اعمال و خواندن چند دعا برای مسمانان توصیه شده است که ثواب و فضیلت بسیار زیادی دارد.
صفحه 1 از 2