نوزاد نارس

نوزادان نارس
نوزادانی که قبل از هفته 37 بارداری به دنیا می آیند نوزادان نارس نامیده می شوند، این نوزادان کم وزن هستند و تمامی نیازهای خود را از بدن مادر دریافت نکرده اند.
مراقبت از نوزاد نارس

باید نبایدهای مراقبت از نوزاد نارس در منزل

زمان مطالعه : 6 دقیقه
به نوزادی که زودتر از هفته 37 بارداری به دنیا می آید نوزاد نارس می گویند. این نوزادان به دلیل عدم تکامل رشد برخی از اندام ها اصول مراقبتی خاصی دارند.
از شیر گرفتن نوزاد نارس

طریقه از شیر گرفتن نوزادی که نارس بدنیا آمده

زمان مطالعه : 4 دقیقه
روش و زمان از شیر گرفتن نوزادان نارس با نوزادان دیگر متفاوت است. برای رشد کامل نوزاد زودرس زمان و طریقه صحیح از شیر گرفتن آن ها را بدانید.
روز نوزاد نارس

جزئیات 17 نوامبر ؛ روز جهانی نوزادان نارس

زمان مطالعه : 2 دقیقه
نوزاد نارس به نوزادی گفته می شود که به دلایل مختلف زودتر از موعد به دنیا می آید و در روز 17 نوامبر که روز جهانی نوزاد نارس می باشد این روز را جشن می گیرند.
زنده شدن داخل تابوت

ماجرای عجیب زنده شدن نوزاد نارس داخل تابوت

زمان مطالعه : 2 دقیقه
پسر بچه ای که چند بار مرده اعلام شد و حتی در داخل تابوت هم گذاشته شد اما دوباره به طور بسیار عجیب و شگفت انگیز زنده شد.
نوزاد

از علت تا درمان رتینوپاتی در نوزادان نارس

زمان مطالعه : 4 دقیقه
رتینوپاتی نوزادان نارس، بیماری عروق شبکیه در نوزادان نارس است و می تواند منجر به اختلالات بینایی از جمله نقایص جزئی قابل اصلاح تا جدا شدن شبکیه و کوری شود.
نوزادان نارس

مراقبت های خاص از نوزادان نارس

زمان مطالعه : 3 دقیقه
نارسی نوزادان یکی از علل اصلی مرگ و میر در آن ها است، مشکلاتی از قبیل سندرم زجر تنفسی، بیماری های مزمن ریوی و ... می تواند گریبانگیر نوزادان نارس شود.
نوزادان نارس چگونه به زندگی ادامه می‌دهند

ادامه زندگی نوزادان نارس چگونه است؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
نوزادان نارس به نوزادنی گفته می شود که قبل از هفته 37 بارداری متولد شوند. نوزادان نارس معمولا در بخش مراقبت های ویژه نوزادان نگهداری می شوند.
نوزاد نارس

زنده شدن نوزاد نارس هنگام دفن!

زمان مطالعه : 1 دقیقه
مرگ نوزاد نارس که یک ماه زودتر از موعد به دنیا آمد بود توسط پزشک تایید شد و همه چیز برای مراسم تدفین آماده بود اما نوزاد دختر در آغوش پدرش تکان خورد تا خبر از زنده بودنش بدهد.
نوزاد نارس

تولد نوزاد نارس 609 گرمی در هفته 23 بارداری + تصاویر

زمان مطالعه : 2 دقیقه
نوزاد نارس که در هفته ی 23 بارداری به دنیا آمده بود در حالیکه وزن کمی داشت بایستی برای جراحی آماده می شد ، جراحی حساس و خطرناکی که در روز دوم بعد از تولد این نوزاد انجام شد.
نوزاد نارس

تولد نوزاد نارس اندازه یک سکه! + تصاویر

زمان مطالعه : 1 دقیقه
نوزاد نارس خیلی زودتر از موعد متولد شده بود، پزشکان به مادر او هیچ امیدی برای زنده ماندن نوزاد نداده بودند اما به طور معجزه آسایی دختر 570 گرمی زنده ماند.
تولد نوزاد نارس

تولد نوزاد نارس 900 گرمی + تصاویر

زمان مطالعه : 2 دقیقه
در دنیا پزشکی و تولد نوزادان با ویژگی های عجیب و غریب برخی از آنها به دلیل نارس بودن در لیست متفاوت ها قرار می گیرند درست مثل نوزادی که در 23 هفتگی متولد شد. تصاویر تولد نوزاد نارس را خواهید دید.