آرتروز زانو

خشکی زانو بعد از نشستن
شاید برای شما پیش آمده باشد که مدت کوتاهی را بنشینید و سپس در حین بلند شدن، متوجه خشکی در زانو شوید. از این رو دلایل خشکی زانو بعد از نشستن در چیست؟
آرتروز زانو

این روزها آرتروز زانو را با چه روشی درمان می کنند؟

زمان مطالعه : 13 دقیقه
آرتروز زانو طی 4 مرحله پیشرفت می کند که آخرین راه درمانی آن جراحی می باشد اما اگر شدید نباشد با راهکارهای خانگی و پزشکی می توان آن را کنترل کرد.
خشکی صبحگاهی زانو

خشکی صبحگاهی زانوهام از چیه؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
"خشکی صبحگاهی زانو "دردی که هنگام بیدار شدن در زانو های خود احساس میکنید و ممکن است باعث نگرانی شما شود, دلایلی مختلف ومهم دارد.
آرتروز زانو

آرتروز زانو چیست و بیشتر سراغ چه کسانی می رود ؟

زمان مطالعه : 7 دقیقه
آرتروز زانو از بین رفتن تدریجی مفصل زانو و یا ساییدگی آن است که اکثر در افراد بالای 50 سال رخ می دهد ولی امکان بروز در جوانان نیز وجود دارد.
ورزش آرتروز زانو

آیا ورزشی مطمئن برای درمان آرتروز زانو وجود دارد ؟

زمان مطالعه : 10 دقیقه
برای افرادی که از دردهای زانو و آرتروز زانو رنج می برند توصیه می شود تمرینات ورزشی مناسب برای درمان آرتروز زانو و داشتن زانوهای سالم انجام دهند.
درمان آرتروز زانو

آرتروز زانو درمان گیاهی موثری دارد ؟

زمان مطالعه : 8 دقیقه
آرتروز زانو یکی از رایج ترین بیماری ها در دنیاست و برای درمان آن روش های مدرن یا سنتی زیادی وجود دارد که مهم ترین آن ها ورزش کردن می باشد.
درمان آرتروز

بهترین ورزش ها و حرکات اصلاحی برای درمان آرتروز زانو

زمان مطالعه : 8 دقیقه
استئوآرتریت یا آرتروز زانو (OA) یک بیماری شایع در کشورهای توسعه یافته به ویژه در جمعیت بیش از 55 سال است. حدود 10 درصد از افراد بالای 55 سال دارای آرتروز زانوی غیر فعال هستند که یک چهارم از این تعداد از آرتروز پیشرفته رنج می برند.
آرتروز زانو

تزریق داخل مفصلی روشی موثر در درمان آرتروز زانو !

زمان مطالعه : 5 دقیقه
طبق تحقیقات جدید محققان تزریقات داخل مفصلی زانو یکی از روشهای رایج کنترل درد و بهبود عملکرد در مبتلایان به آرتروز به شمار می رود.
درد زانو

هر درد زانویی، آرتروز نیست

زمان مطالعه : 4 دقیقه
درد زانو شایعترین مشکل سیستم اسکلتی عضلانی است .در جوامع امروزی که از یک طرف آمادگی جسمانی مردم کم شده و از طرف دیگر آسیب های ورزشی بیشتر شده است زانو درد بیشتر از قبل دیده میشود.