بازی کودکان

بازی بیرون از خانه
بازی بیرون از خانه باعث یادگیری مهارت های جدید در کودکان می شود همچنین به رشد اجتماعی آنان کمک کرده اما حواستان باشد که اینکار را بیش از حد انجام ندهند.
فواید لگو

بچه هایی که با لگو زیاد بازی می کنن ....

زمان مطالعه : 3 دقیقه
لگوهای ریز و درشتی که همه ی شما با آنها آشنا هستید امروزه بخش مهمی از سبد اسباب بازی بچه ها به خود اختصاص داده است ؛ نظر کارشناسان در مورد این دسته اسباب بازی ها چیست ؟
بازی والدین با کودکان

بهترین بازی با کودک وقتی خسته اید

زمان مطالعه : 5 دقیقه
والدین شاغل زمانی که به خانه می رسند با وجود خستگی و بی حوصلگی می توانند زمانی را برای فرزندشان اختصاص دهند و با بازی ها ساده آن ها را سرگرم کنند.
آموزش الفبا به کودکان

بازی های جذاب آموزش سریع الفبا به کودکان

زمان مطالعه : 8 دقیقه
آموزش الفبا به کودکان از طریق بازی می تواند هم باعث سرگرمی کودکان شود و هم موجب تقویت الفبای آن ها شود.
بازی والدین با کودکان

فوایدی پنهان در بازی والدین با کودک

زمان مطالعه : 6 دقیقه
کودکان علاقه بسیاری برای بازی با والدین دارند اما برخی والدین تمایلی به این کار ندارند، در حالی که بازی والدین با کودک اهمیت بسیاری دارد.
بازی درمانی

هرآنچه که باید در مورد بازی درمانی کودکان بدانید

زمان مطالعه : 3 دقیقه
بازی درمانی کودکان یکی از موثرترین روش های اجرایی است که برحسب تشخیص کارشناس انجام می شود ، این روند اصول و مراحلی دارد که باید به درستی انجام شود.
تقویت ذهن کودکان

تقویت توجه و تمرکز کودک با چند بازی

زمان مطالعه : 10 دقیقه
یکی از بهترین روش هایی که می توانید از آن برای تقویت تمرکز کودک استفاده کنید، تمرین های ساده ای هستند که قابل اجرا در خانه با کمترین هزینه می باشند.
بازی کودکان

اهمیت نقش بازی در رشد کودکان

زمان مطالعه : 3 دقیقه
در این مطلب به طور مختصر در مورد اهمیت نقش بازی در رشد کودکان و همچنین انتخاب بازی های مناسب برای رشد جسمی، فکری و اجتماعی کودکان میپردازیم .
آموزش تیله بازی

آموزش سرگرمی و بازی با تیله های رنگی

زمان مطالعه : 5 دقیقه
تیله بازی یکی از بازی های قدیمی مردم ایران بوده که بین پسر بچه ها بسیار پرطرفدار است و روش های مختلفی برای تیله بازی وجود دارد.
ورزش مناسب کم تحرکی کودکان

بهترین ورزش برای کودکان عاشق بازی های کامپیوتری

زمان مطالعه : 5 دقیقه
شما می توانید با ثبت نام کودکان خود در رشته های ورزشی مناسب کودکان و نوجوانان آنها را از بازی های کامپیوتری و صفحه نمایش ها دور نگاه دارید.
بازی خرپلیس

روش بازی پرهیجان محلی خرپلیس

زمان مطالعه : 3 دقیقه
در گذشته کودکان و نوجوانان بدون گوشی و رایانه بازی های مختلف و جالبی داشتند. یکی از هیجان انگیزترین آن ها، بازی خرپلیس می باشد که با دو روش انجام می شود.
بازی اینترنتی کودک

بازی اینترنتی کودک ، مادرش را بیچاره کرد !

زمان مطالعه : 2 دقیقه
بازی اینترنتی پسربچه خردسال با گوشی موبایل مادرش مسئله ای طبیعی بود اما فاکتورهای ارسالی برای مادر به بدترین شکل ممکن غیرطبیعی بود.
عوارض بازی رایانه ای

وقتی بازی رایانه ای مغز کودک را هدف میگیرد

زمان مطالعه : 4 دقیقه
بازی های رایانه ای که امروزه بسیار پرطرفدار می باشند دارای عوارض بسیار خطرناکی برای کودکان شما هستند پس تا می توانید فرزندانتان را از آن ها دور نگاه دارید.
بازی کودک

حداقل زمان بازی کودک برای تکامل و رشد بهتر

زمان مطالعه : 4 دقیقه
بازی کودک عبارت است از هرگونه فعالیت جسمی یا ذهنی هدفدار که به صورت فردی یا گروهی انجام شود و موجب کسب لذت و برآورده شدن نیازهای کودک گردد.
بازی کودکان

اهمیت بازی در فضای باز بر روی کودکان

زمان مطالعه : 4 دقیقه
هیچ چیز مانند بازی کودکان در فضای باز نمی تواند باعث رشد شناختی، جسمی، روانی و ... آنها شود.بازی در پارک و فضای باز حواس پنجگانه کودک را تقویت می کند.
صفحه 1 از 2