بازی کودکان

ورزش مناسب کم تحرکی کودکان
شما می توانید با ثبت نام کودکان خود در رشته های ورزشی مناسب کودکان و نوجوانان آنها را از بازی های کامپیوتری و صفحه نمایش ها دور نگاه دارید.
بازی والدین با کودکان

بهترین بازی با کودک وقتی خسته اید

زمان مطالعه : 5 دقیقه
والدین شاغل زمانی که به خانه می رسند با وجود خستگی و بی حوصلگی می توانند زمانی را برای فرزندشان اختصاص دهند و با بازی ها ساده آن ها را سرگرم کنند.
تقویت ذهن کودکان

تقویت توجه و تمرکز کودک با چند بازی

زمان مطالعه : 10 دقیقه
یکی از بهترین روش هایی که می توانید از آن برای تقویت تمرکز کودک استفاده کنید، تمرین های ساده ای هستند که قابل اجرا در خانه با کمترین هزینه می باشند.
بازی درمانی

هرآنچه که باید در مورد بازی درمانی کودکان بدانید

زمان مطالعه : 3 دقیقه
بازی درمانی کودکان یکی از موثرترین روش های اجرایی است که برحسب تشخیص کارشناس انجام می شود ، این روند اصول و مراحلی دارد که باید به درستی انجام شود.
بازی والدین با کودکان

فوایدی پنهان در بازی والدین با کودک

زمان مطالعه : 6 دقیقه
کودکان علاقه بسیاری برای بازی با والدین دارند اما برخی والدین تمایلی به این کار ندارند، در حالی که بازی والدین با کودک اهمیت بسیاری دارد.
بازی بیرون از خانه

اهمیت ویژه ی بازی کودک در فضای باز

زمان مطالعه : 7 دقیقه
بازی بیرون از خانه باعث یادگیری مهارت های جدید در کودکان می شود همچنین به رشد اجتماعی آنان کمک کرده اما حواستان باشد که اینکار را بیش از حد انجام ندهند.
فواید لگو

بچه هایی که با لگو زیاد بازی می کنن ....

زمان مطالعه : 3 دقیقه
لگوهای ریز و درشتی که همه ی شما با آنها آشنا هستید امروزه بخش مهمی از سبد اسباب بازی بچه ها به خود اختصاص داده است ؛ نظر کارشناسان در مورد این دسته اسباب بازی ها چیست ؟
تفریحات تابستانی

تفریحات تابستونی جذاب برای سنین مختلف

زمان مطالعه : 4 دقیقه
با تعطیلی مدارس تفریحات تابستانی فرزندان از چالش های والدین به شمار می آید. خوشبختانه سرگرمی های جذاب و سالمی معرفی شده اند که اوقات فراغت بچه ها را پر میکنند.
کودک در هواپیما

ایده های جالب برای کنترل کودک در سفر هوایی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
پروازهای طولانی مدت برای کودکان که باید یک جا بنشینند بسیار سخت است بنابراین باید ایده هایی برای سرگرم نگه داشتن آن ها در طول پرواز داشته باشید.
استخر کودک

اجازه بدهید کودکتان آب بازی کند!

زمان مطالعه : 4 دقیقه
پرورش خلاقیت کودکان، یکی از مواردی‌ست که این روزها ذهن هر پدر و مادری را به خودش مشغول کرده است. حتی کسانی که فرزندی هم ندارند، از قبل، برای زندگی آنها برنامه ریزی می کنند تا بتوانند هرچه بهتر به شکوفایی استعداد کودک‌شان کمک کنند.
بازی خطرناک کودک

شیطنت خطرناک پسر 4 ساله دور گردن مادرش

زمان مطالعه : 2 دقیقه
زن جوان در حال تمیز کردن حمام بود که مثل همیشه پسرش در جریان بازی هایی که مدام با مادر خود داشت، به سراغش آمد. پس از دقایقی مادر متوجه اتفاقی جدی شد.
بازی اینترنتی کودک

بازی اینترنتی کودک ، مادرش را بیچاره کرد !

زمان مطالعه : 2 دقیقه
بازی اینترنتی پسربچه خردسال با گوشی موبایل مادرش مسئله ای طبیعی بود اما فاکتورهای ارسالی برای مادر به بدترین شکل ممکن غیرطبیعی بود.
آموزش الفبا به کودکان

بازی های جذاب آموزش سریع الفبا به کودکان

زمان مطالعه : 8 دقیقه
آموزش الفبا به کودکان از طریق بازی می تواند هم باعث سرگرمی کودکان شود و هم موجب تقویت الفبای آن ها شود.
کار عجیب در سیل

کار دیوانه وار چند نوجوان وسط سیل

زمان مطالعه : 2 دقیقه
سیل شهر را بهم ریخته بود اما دنیایی که چند پسر نوجوان در آن غرق بودند هیچ تغییری نکرده بود، باورنکردنی بود که آنها در این شرایط به کار خود ادامه می دادند.
بازی کودکان

اهمیت نقش بازی در رشد کودکان

زمان مطالعه : 3 دقیقه
در این مطلب به طور مختصر در مورد اهمیت نقش بازی در رشد کودکان و همچنین انتخاب بازی های مناسب برای رشد جسمی، فکری و اجتماعی کودکان میپردازیم .
صفحه 1 از 3