وسواس فکری

فکر و خیال
درگیری ذهنی و فکر و خیال زیاد بعد از گذشت مدت طولانی آزار دهنده میشود اما میتوانید با راه حل های کارآمد از این مشکل رهایی پیدا کنید.
افسردگی وسواس

افسردگی و وسواس فکری در مردان بیشتر است یا زنان؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
افسردگی و دیگر اختلالات روانی مانند وسواس از رایج ترین اختلالات هستند که نسبت به جنسیت افراد شیوع آن بیشتر یا کمتر می باشد این بخاطر تفاوت هورمونی می باشد.
افراد وسواسی

متولدین کدوم ماه وسواسی ترن؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
وسواس به خرج دادن در هر چیزی از خصوصیاتی است که با ماه تولد افراد ارتباط دارد بنابراین میتوان وسواسی بودن را به ماه تولد هر فرد نسبت داد.
رفتار با وسواس فکری

با بیمار وسواس فکری چگونه رفتار و زندگی کنیم؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
OCD یا همان وسواس فکری ، اختلالی است که فرد را در زندگی و تصمیم گیری های مختلف دچار مشکل می کند اینجاست که رفتار صحیح شما نقش مهمی ایفا می کند.
وسواس کمک به دیگران

وسواس کمک به دیگران و آنچه حتما باید بدانید

زمان مطالعه : 5 دقیقه
کمک کردن به دیگران و رفع مشکلات بزرگ و کوچک آنها، بدون شک از بهترین روش های کمک به هم نوعان می باشد. اما آیا چیزی در مورد وسواس کمک به دیگران شنیده اید؟
تفکر زیاد

آدم هایی که زیادی فکر میکنن، متولد کدوم ماهن؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
برخی افراد قبل از اتخاذ هر تصمیمی مدام در حال فکر کردن به آن موضوع هستند، خصوصیت نشخوار و وسواس فکری در متولدین برخی ماه ها بیشتر دیده میشود.
بیماری وسواس فکری

علائم بیماری وسواس فکری و درمان OCD

زمان مطالعه : 13 دقیقه
وسواس فکری، عقاید، افکار، عمل یا تصویر های ذهنی هستند که مزاحم و نامناسب می باشند و موجب اضطراب و پریشانی می شوند و راه های درمانی مختلفی دارد.
اختلال وسواس فکری

علائم فرد مبتلا به “وسواس فکری” (OCD)

زمان مطالعه : 11 دقیقه
اشخاصی که به اختلال “وسواس فکری” (OCD) مبتلا هستند، با یک نوع عادت مشابه اجبار، روبرو هستند که در بازه زمانی کوتاه مدتی امکان درمان آنها وجود دارد.
وسواس فکری

نکاتی که در مورد وسواس فکری و درمان آن باید بدانید

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اختلال وسواس فکری-عملی (OCD) یک اختلال اضطراب است که مشخصه ی آن افکار غیرقابل کنترل و ناخواسته و الگوهای مکرر رفتاری است که شما برای انجام آنها احساس اجبار می کنید.
وسواس فکری

هومیوپاتی موثرترین شیوه درمان وسواس فکری

زمان مطالعه : 4 دقیقه
هومیوپاتی یکی از موثرترین شیوه های درمان انواع وسواس فکری است که در این روش درمان اصل بر یافتن ریشه های اصلی وسواس فکری و عملی است .
فایده جویدن آدامس

فایده جویدن آدامس در خلاصی از وسواس فکری

زمان مطالعه : 2 دقیقه
محققان در جدیدترین تحقیقات خود به فایده ای جالب از جویدن آدامس رسیده اند که رابطه ای مستقیم با ذهن و افکار ناخاسته دارد. اگر افکار ناخواسته در ذهنتان مدام تکرار می شود به سراغ جویدن آدامس بروید.