بیدار شدن از خواب

عادت های اشتباه
به کارهایی که نا خود آگاه و از روی عادت بعد از بیدار شدن انجام می دهید فکر کردید؟ بسیاری از افراد هنگام بیدار شدن در صبح عادت های اشتباه و نادرستی دارند.
درد زانو شب

اگه با این درد از خواب بیدار شدی نگران شو

زمان مطالعه : 3 دقیقه
حتما برای شما هم اتفاق افتاده است که با درد قسمتی از بدن از خواب بیدار شوید. این درد های شبانه را جدی بگیرید زیرا ممکن است نشانه بیماری خطرناکی باشد.
بیدار شدن از دنده چپ

وقتی از دنده چپ بلند شدیم چه کنیم؟

زمان مطالعه : 7 دقیقه
برای همه ما حداقل یک بار این اتفاق پیش آمده که با عصبانیت از خواب بیدار شویم، علت و تاثیرات بیدار شدن از دنده چپ چیست و چه راه حل هایی برای آن وجود دارد؟
سر ساعت بیدار شدن

هر صبح سر یک ساعت بیدار شوید تا ...

زمان مطالعه : 4 دقیقه
بیدار شدن از خواب هر روز در یک ساعت مشخص در سلامت و زندگی شما بسیار موثر است. برای بهره وری از این مزایا، هر روز صبح در ساعتی مشخص بیدار شوید.
بیدار شدن از خواب

اگر بیدار شدن از خواب برایتان سخت است بخوانید

زمان مطالعه : 8 دقیقه
همه ما می دانیم یکی از عادت های افراد موفق صبح زود از خواب بیدار شدن است که می توان برای انجام این کار از راهکار های مختلفی استفاده کرد تا سحر خیز شویم.
خواب نوجوانان

چرا نوجوانان سخت از خواب بیدار می شوند؟ + راه چاره

زمان مطالعه : 5 دقیقه
خواب نوجوانان معمولا نامنظم تر از خواب بزرگسالان و کودکان کم سن و سال می باشد و این به دلیل تغییرات زیست شناختی و اجتماعی در نوجوانان می باشد.
خستگی چشم بعد خواب

دلیل خستگی چشم و پف پلک بعد بیدار شدن

زمان مطالعه : 7 دقیقه
خستگی چشم و پف پلک بعد از خواب می تواند چند دلیل متفاوت داشته باشد، برای رفع خستگی پلک و چشم ها بعد بیدار شدن از خواب نیز چند راهکار وجود دارد.
سرحال بیدار شدن از خواب

راز خوشحال و سرحال بیدار شدن از خواب

زمان مطالعه : 3 دقیقه
بیدار شدن از خواب و دل کندن از رخت خواب گرم و نرم قطعا سخت است؛ اما اگر راز سرحال بیدار شدن را بدانیم قطعا این موضوع آسان تر می شود.
سخت بیدار شدن

چرا سخت و خسته از خواب بیدار میشید؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
برخی اوقات سخت از خواب بیدار می شوید و بعد از خواب باز هم خسته هستید. عوامل زیادی در ایجاد این احساس موثر هستند که می توانید برای خواب بهتر آنها را بدانید.
بیدار شدن مدرسه

روش زود و راحت بیدار شدن بچه ها برای مدرسه

زمان مطالعه : 5 دقیقه
بیدار شدن مدرسه یکی از مشکلات مادران و فرزندان است زیرا اکثر بچه ها نمی توانند صبح زود بیدار شوند وبرای مدرسه تاخیر می کنند.
کمردرد صبح

شما هم صبح با کمردرد از خواب بیدار می شوید؟

زمان مطالعه : 11 دقیقه
کمردرد صبح بعد از بیدار شدن از خواب می تواند به دلیل پوزیشن اشتباه خواب یا تشک های نامناسب باشد که تمرینات خاصی برای درمان سریع این مشکل وجود دارد.
بیدار شدن

علت بیدار شدن های مکرر در نیمه شب

زمان مطالعه : 2 دقیقه
شاید شما هم جزو افرادی باشید که شب وقتی میخوابید در یک ساعت معین ناخواسته بیدار میشوید , بیدار شدن در ساعت های مختلف شب نشان دهنده چیست؟
فواید زود بیدار شدن

فواید زود بیدار شدن از خواب در سفر

زمان مطالعه : 3 دقیقه
بیدار شدن در صبح زود علاوه بر اینکه مزایای بسیاری در روزهای عادی دارد، در مسافرت هم بسیار خوب بوده و می توان گفت که با زود بیدار شدن بسیار از کارهای با ارزشی را که در صبح زود می توان انجام داد را از دست نخواهیم داد.
ساعت بیدار شدن از خواب

بهترین ساعت برای بیدار شدن از خواب

زمان مطالعه : 2 دقیقه
بهترین ساعت بیدار شدن از خواب ! سوالی است که در ذهن هرکسی وجود دارد اما مهمتر از پاسخ این سوال ساعتی است که بتواند شما را از خواب شیرین صبحگاهی بیدار کند.