بی حسی اعضای بدن

بی حسی دست در خواب
گاهی اوقات ممکن است که در نیمه شب از خواب بیدار شویم و دست هایمان احساس بی حسی داشته باشد، دلیل این بی حسی چیست و چه راه هایی برای درمان آن وجود دارد؟
چرا زبان سر می شود ؟

وقتی زبان سِر و بی حس میشود ؛ دلایل و درمان

زمان مطالعه : 6 دقیقه
خارش، سوزش، سر شدن و بی حسی زبان گاهی اوقات می تواند به دلیل مصرف برخی از مواد غذایی باشد اما در برخی موارد ممکن است نشان دهنده یک بیماری خطرناک باشد.
بی حسی بدن

جایی از بدن که بی حس شدنش علامت خطره

زمان مطالعه : 2 دقیقه
بی حسی در بدن معمولا علامت و نشانه یک بیماری درون بدن است، پس بهتر است این نشانه هارا جدی بگیرید و به دنبال درمان باشید.
سر شدن دهان

به 10 دلیل دهان سر و بی حس میشود

زمان مطالعه : 4 دقیقه
کمتر اتفاق می افتد که سر شدن دهان بدون هیچ علتی رخ دهد و هایپوکالسمیا، واکنش آلرژیک، تشنج و سرطان دهان تنها چند نمونه از دلایل بی حسی و سر شدن دهان می باشد.
بی حس پا

بی حسی پا، ربطی به بیماری قلبی داره؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
بی حسی پاها بسیار رایج بوده و برای همه ی ما اتفاق افتاده است اما به دلیل اینکه پا قلب دوم است برای بسیاری افراد بی حسی پاها نگران کننده است.
بی حسی دست

وقتی علت بی حسی دست جدی می شود

زمان مطالعه : 5 دقیقه
بی حسی دست از نشانه های خطرناک برای هر فردی می باشد که البته می توان آن را درمان کرد، اما بیماری های جدی و خطرناکی هم وجود دارد که موجب بی حسی دست می شود.
بی حسی سر

بی حسی سر چه زمانی نگران کننده است؟

زمان مطالعه : 7 دقیقه
بی حسی یا سوزن سوزن شدن سر را پارستسیا می نامند که علل مختلفی دارد و افرادی که دچار این مشکل هستند باید فورا به پزشک مراجعه کنند زیرا ممکن است به دلیل وجود یک بیماری خطرناک در بدن باشد.
علت بی حسی

علت بی حسی اعضای بدن چه می تواند باشد؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
کرخ شدن و گزگز کردن دست و پا و یا اعضای دیگر بدن ریشه در تغییراتی دارند که ایجاد شده است ، تغییراتی از کمبود یک نوع ویتامین تا بیماری های عفونی که علت بی حسی هستند.