ضد عفونی

ضد عفونی ریش تراش
نحوه نگهداری و تمیز کردن ریش تراش می تواند در عمر و دوام آن تاثیر بسزایی بگذارد البته برای انجام این کار باید به برخی نکات توجه ویژه ای کنید.
ظروف چوبی

روش ضدعفونی و براق کردن ظروف چوبی آشپزخانه

زمان مطالعه : 5 دقیقه
امروزه ظروف چوبی آشپزخانه بسیار مورد استفاده قرار می گیرد که البته تمیز کردن و براق کردن این ظروف هم دشوار است، برای ضدعفونی و براق کردن ظروف آشپزخانه باید از روش های مناسب استفاده کرد.
ضدعفونی کردن حمام

آنچه هنگام ضد عفونی کردن حمام و توالت فراموش میکنید

زمان مطالعه : 3 دقیقه
حمام یکی از محیط های بسیار آلوده در خانه به شمار میرود که محل تجمع انواع قارچ ها و باکتری ها است، در ادامه روش صحیح ضدعفونی کردن حمام را بخوانید.
ضدعفونی کردن بذر

بذر رو هم میشه ضدعفونی کرد اما چطوری ؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
در ضدعفونی کردن بذرها قبل از کاشت باید به برخی نکات توجه ویژه ای داشت، به دلیل اینکه برای داشتن سبزیجات سالم و تازه در خانه تمیز کردن و ضدعفونی بذرها بسیار مهم و حائز اهمیت است.
اسکاچ ظرفشویی

روش ضدعفونی کردن اسکاچ ظرفشویی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اسفنج و اسکاچ ظرفشویی به دلیل شستن ظرف ها بسیار آلوده هستند و حتما باید ضد عفونی شود، البته برای شستشوی اسکاچ و اسفنج ظرفشویی باید از روش های مناسب استفاده کرد.
ضدعفونی ریشه نهال

چگونگی ضدعفونی ریشه نهال

زمان مطالعه : 2 دقیقه
ضدعفونی کردن ریشه نهال عملی است که برای حفاظت و تقویت از نهال انجام می شود که این عمل را می توان به روش پرالیناژ انجام داد.
ضدعفونی خانه

ضدعفونی کامل خانه با گیاهان دارویی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
دود کردن اسفند و استفاده از پیاز و سیر و برخی گیاهان دارویی علاوه بر خوشبوکنندگی فضای منزل سبب ضد عفونی و تصفیه هوای خانه نیز می شود.
ضدعفونی کردن خاک

بهترین روش ضدعفونی کردن خاک گلدان در منزل

زمان مطالعه : 10 دقیقه
ضدعفونی کردن خاک برای پاکسازی خاک از بیماری ها و باکتری ها لازم است. برای استریل کردن خاک دو روش شیمیایی و حرارتی وجود دارد.
ضدعفونی کردن مسواک

ضدعفونی کردن مسواک به روش سنتی

زمان مطالعه : 3 دقیقه
میکروب ها به راحتی می توانند از طریق مسواک به دهان راه پیدا کنند، به همین دلیل باید از بهترین روش ها برای ضد عفونی کردن مسواک استفاده کنید.
ضدعفونی کننده دست

اشتباهات رایج در استفاده از ضدعفونی کننده دست

زمان مطالعه : 4 دقیقه
استفاده از ضدعفونی کننده برای تمیز نگه داشتن دست ها یکی از بهترین روش ها برای محافظت در برابر کرونا می باشد، اما اغلب افراد در استفاده از این ضدعفونی ها دچار اشتباهاتی می شوند.
ضدعفونی اشتباه

وسایلی که درست ضدعفونی نمیکنید !

زمان مطالعه : 5 دقیقه
امروزه همه ما به دلیل جلوگیری از شیوع ویروس کرونا مشغول ضدعفونی وسایل و جاهای مختلف هستیم اما نحوه صحیح آن را باید بدانیم تا به برخی از وسایل آسیبی نرسانیم.
ضد عفونی دست

آنچه همه باید در مورد ضدعفونی کننده دست بدانند

زمان مطالعه : 4 دقیقه
ضد عفونی کردن دست در این روزها برای پیشگیری از کرونا بسیار مهم است. در خصوص استفاده از این مواد ضد عفونی کننده سوالاتی پیش آمده که ما به آن ها پاسخ می دهیم.
ضدعفونی خانه

نکات مهم ضدعفونی کردن خانه از کرونا

زمان مطالعه : 4 دقیقه
یکی از راه های پیشگیری از ویروس کرونا، تمیز و ضدعفونی کردن سطوح مختلف خانه است که باید با رعایت نکات مهم انجام شود تا به سلامت شما آسیبی نرساند.
ضدعفونی کننده دست

وقتی ضدعفونی کننده دست شما بی اثر میشود !

زمان مطالعه : 3 دقیقه
این روزها به دلیل شیوع ویروس کرونا اغلب افراد از شوینده ضدعفونی کننده دست استفاده می کنند، علائمی وجود دارد که می گوید باید ضدعفونی کننده های دست را جایگزین کرد.
ژل ضدعفونی

در خانه ژل ضدعفونی کننده دست بسازید + آموزش

زمان مطالعه : 6 دقیقه
به دلیل افزایش ویروس کرونا، داروخانه ها دچار کمبود ژل ضدعفونی کننده دست شده اند. شما می توانید با مواد طبیعی به راحتی در منزل ژل ضدعفونی کننده درست کنید.
صفحه 1 از 3