حجامت

نیاز به حجامت
حجامت به روشی از خون گیری گفته می شود که اغلب افراد برای درمان برخی بیماری ها این کار را انجام می دهند، علائم و نشانه هایی وجود دارد که از نیاز بدن به حجامت در پاییز خبر می دهد.
اهدای خون

فواید و معایب اهدای خون که قبل از انجام آن باید بدانید

زمان مطالعه : 9 دقیقه
بسیاری از افراد برای نجات کسانی که به دلیل بیماری به خون احتیاج دارند برای اهدای خون به بیمارستان ها مراجعه می کنند اما این افراد باید بدانند اهدای خون برای سلامت بدن آن ها هم مزایا و معایبی دارد.
حجامت

چه کسانی نباید در فصل بهار حجامت کنند؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
بهار یکی از بهترین فصل ها برای انجام حجامت است که از فواید آن میتوان به کاهش سکته های قلبی اشاره کرد اما افرادی هم هستند که حجامت در این فصل برایشان مضر است.
بهترین زمان حجامت

بهترین زمان حجامت ؛ چه فصلی چه روزی و چه ساعتی ؟

زمان مطالعه : 10 دقیقه
حجامت با تمام فوایدی که دارد برای برخی افراد ممنوع است و همچنین باید در زمان های مناسبی انجام شود تا تاثیر بیشتری داشته باشد.
حجامت

بیماری هایی که با حجامت درمان می شوند

زمان مطالعه : 4 دقیقه
حجامت یکی از روش های درمانی طب سنتی و قدیمی است که فواید زیادی برای بدن دارد و بسیاری از بیماری ها را درمان می کند.
لاغری با بادکش

استفاده از بادکش این بار برای لاغری !!

زمان مطالعه : 4 دقیقه
استفاده از بادکش یکی از روش های چینی برای لاغری است اما باید همراه با یک رژیم غذایی مناسب باشد تا نتیجه بهتری داشته باشد.
حجامت یا اهدای خون

حجامت یا اهدای خون، کدام بهتر است؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اگر می خواهید به بدن خودتان کمک کنید یا بیماری هایتان را درمان کنید حجامت برای شما مفید است و اهدای خون برای کمک کردن به دیگران و جلوگیری از سکته خوب است.
فصد خون

برتری فصد خون بر حجامت و بادکش

زمان مطالعه : 7 دقیقه
فصد خون همان رگ زدن است که باعث دفع مواد زائد خون و دفع سومو از بدن می شود، البته فصد خون حتما باید توسط افراد متخصص انجام شود.
بادکش درمانی

بادکش برای چه کسانی ممنوع است؟ + فواید و عوارض

زمان مطالعه : 8 دقیقه
بادکش درمانی یکی از روش های طب مکمل یا طب جایگزین است که مکش ایجادشده توسط فنجان ها در این روش باعث جریان بهتر خون و درمان بسیاری از بیماری ها می شود.
حجامت

فواید بی نظیر و شگفت انگیز “حجامت” در پیشگیری از بیماری ها

زمان مطالعه : 6 دقیقه
حجامت، اصطلاحا به روشی از خون‌گیری اطلاق می شود که مورد تایید طب سنتی است و جهت درمان بعضی ازبیماری ها بکار می رود، اما این روش برای بعضی از افراد مضر است.
حجامت با شاخ

حجامت با شاخ بوفالو کنار خیابان + تصاویر

زمان مطالعه : 1 دقیقه
یکی از روش های عجیب درمانی حجامت با شاخ بوفالو است که مردی اندونزیایی آن را انجام می دهد ، فردی که این روش حجامت را انتخاب می کند باید تبدیل به یک جوجه تیغی بزرگ شود.
آلرژی فصلی

تاثیر حجامت در درمان آلرژی های فصلی

زمان مطالعه : 2 دقیقه
کارشناس طب سنتی یکی از درمان های اصلی و مؤثر دربیماری آلرژی های فصلی را حجامت دانستند.حجامت تاثیر بسزایی در درمان آلرژی ها به خصوص آلرژی فصلی دارد.ی
حجامت

امروز بهترین روز سال برای حجامت کردن !

زمان مطالعه : 3 دقیقه
بر اساس گفته دانشمندان و روایات اهل بیت(ع) امروز بهترین روز سال برای برای انجام حجامت است که به نام روز حزیران معروف است.
حجامت

حجامت برای این افراد ممنوع است

زمان مطالعه : 2 دقیقه
حجامت برای تمام افراد مفید نیست و طبق نظر متخصصان طب سنتی برای هرکسی توصیه نمی شود . افرادی که نباید حجامت کنند و توصیه های قبل و بعد حجامت را پزشک طب سنتی شرح می دهد.