خانه تکانی

خانه تمیز و مرتب
هرچه نکات موثر تمیز کردن و نظافت خانه را بهتر و بیشتر یاد بگیرید، می توانید مطمئن باشید که نظافت منزل آسان تر از آن چیزی خواهد بود که شما در ذهن خود ساخته اید. در ادامه این مقاله ما تلاش کرده ایم برخی نکات کاربردی و مهم را در این زمینه بررسی کنیم. با ما همراه باشید.
نظافت کردن منزل

راهنمای حرفه ای نظافت منزل سنجاق

زمان مطالعه : 4 دقیقه
نظافت یکی از کارهای مورد علاقه بسیاری از افراد است که برای داشتن خانه ای تمیز باید وقت مان را به این کار اختصاص دهیم. در اینجا می خواهیم 10 نکته درباره نظافت سریع تر را به شما معرفی کنیم که باعث می شود خانه ای آرام و تمیز داشته باشید.
کپک دیوار خانه

اسپری قوی ضدکپک دیوار خانه و سقف + دستورالعمل

زمان مطالعه : 2 دقیقه
کپک دیوار خانه و سقف لکه های مزاحم و البته خطرناک برای سلامتی هستند که به راحتی تمیز نمی شوند بایستی با یک ترکیب قوی و البته طبیعی آنها را از بین برد.
تمیز کردن لوستر

تمیزکردن لوستر بدون جدا کردن قطعات

زمان مطالعه : 4 دقیقه
یک روش بسیار ساده برای پاک کردن لوسترها . با این روش ساده می توانید لوستر هایی شفاف و بدون لک و پرز داشته باشید . فقط با کمی دقت و ظرافت این کار را انجام دهید.
تمیزکاری خونه

تمیزکاری خونه ، کدام وسایل هر روز باید تمیز شوند

زمان مطالعه : 2 دقیقه
بعضی اوقات وقت زیادی برای نظافت لوازمی صرف می کنید که از لحاظ بهداشتی انقدرها هم حساسیت نیاز ندارند و برعکس.
تميز كردن اتو

فرمول تمیز کردن جرم و لکه های کف اتو

زمان مطالعه : 5 دقیقه
گاهی اوقات ممکن است لباس های شما به دلیل جرم و لکه های کف اتو کثیف شود، روش های بسیار مناسب و کاربردی برای تمیز کردن کف اتو وجود دارد.
خانه تکانی سریع

خانه تکانی دقیقه نودی

زمان مطالعه : 9 دقیقه
خانم های شاغلی که زمان کمی برای خانه تکانی دارند می توانند با یک برنامه ریزی اصولی به راحتی در کمترین زمان تا عید خانه ای تمیز داشته باشند.
جوک خانه تکانی

جوکهای باحال و خنده دار خونه تکونی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
با فرا رسیدن ایام عید نوروز پیام های طنز و جوک های خنده دار در مورد خانه تکانی عید نوروز با تنوع بیشتری در حال انتشار است که خواندن آن ها خالی از لطف نیست.
خانه تکانی سرویس بهداشتی

خانه تکانی قدم به قدم سرویس بهداشتی با نمناک

زمان مطالعه : 7 دقیقه
تمیز کردن سرویس بهداشتی شاید دشوار باشد، اما به هر حال تمیز کردن اصولی سرویس بهداشتی یکی از مهم ترین قسمت های تکانی محسوب می شود و حتما باید انجام شود.
عارضه های پوستی

بلاهایی پوستی که با خانه تکانی می آیند

زمان مطالعه : 6 دقیقه
بسیاری از افراد بعد از خانه تکانی عید دچار عارضه های پوستی می شوند که دانستن علت این مشکل می تواند کمک شایانی به جلوگیری از این عارضه ها بکند.
عوارض شوینده ها

عوارض استفاده نادرست از شوینده ها

زمان مطالعه : 4 دقیقه
محققان می گویند که استفاده نادرست از مواد شوینده و شوینده ها می تواند به پوست، ریه ها و بینی آسیب بزند و حتی باعث مرگ شود.
خانه تکانی سریع

نکاتی برای تموم شدن سریع خونه تکونی

زمان مطالعه : 6 دقیقه
خانه تکانی سریع و راحت اصول و روش هایی دارد که با رعایت کردن آنها می توانید در کمتر از 2 روز خانه تکانی عید را تمام کنید.
خانه تکاتی در بارداری

فوت و فن یک خانه تکانی بی خطر در بارداری

زمان مطالعه : 7 دقیقه
خانه تکاتی در بارداری با مشکلات فراوانی رو به رو است که برای جلوگیری از این قسم مشکلات باید شیوه صحیحی ازخانه تکانی را در پیش بگیرید.
نگهداری دارو

خانه تکانی و نگهداری مجدد داروها در منزل + نکات مهم

زمان مطالعه : 5 دقیقه
برای نگهداری داروها در منزل باید نکات مهم و اصول بهداشتی را رعایت کنید و آن ها را در شرایط و دمای مناسب و دور از نور و رطوبت قرار دهید.
خانه تکانی آشپزخانه

خانه تکانی قدم به قدم آشپزخانه با نمناک

زمان مطالعه : 5 دقیقه
در نگاه اول، خانه تکانی آشپزخانه سخت ترین مرحله از خانه تکانی است ولی با رعایت نکات و برنامه ریزی ساده می توانید به سادگی آشپزخانه را تمیز کنید.
صفحه 1 از 6