خانه تکانی

فواید نوشابه
با توجه به قدرت بالای نوشابه در از بین بردن لکه ها می توان از این نوشیدنی برای پاک کردن لکه های سر سخت و همچنین جرم زدایی سطوح استفاده کرد.
خانه تکانی پذیرایی

خانه تکانی قدم به قدم اتاق پذیرایی با نمناک

زمان مطالعه : 5 دقیقه
برای تمیز کردن اتاق پذیرایی و نشینمن باید به برخی جزئیات به خوبی توجه کنید، همچنین بهتر است خانه تکانی اتاق پذیرایی را قدم به قدم پیش ببرید.
خانه تکانی

مراقب این آسیب های خانه تکانی باشید

تاریخ انتشار : 5 اسفند 1399زمان مطالعه : 4 دقیقه
گاهی در اثر عدم رعایت نکات ایمنی و سلامت، خانه تکانی منجر به بروز حوادث و آسیب هایی می شود که سلامت افراد را مورد مخاطره قرار می دهد.
خانه تمیز و مرتب

چک لیست 30 روزه نظافت خانه تکانی

زمان مطالعه : 10 دقیقه
نمی دانید نظافت بهاره را از کجا شروع کنید؟ شما تنها نیستید. بیشتر افراد هرگز نظافت بهاره را شروع نمی کنند چون نمی دانند از کجا شروع کنند. می توانید هر کدام از کارها را به سرعت انجام دهید. بخش سخت ماجرا این است که نمی دانید از کجا شروع کنید.
جایگزین های وایتکس

به جای وایتکس از این مواد طبیعی استفاده کنید

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اغلب افراد برای از بین بردن برخی لکه ها از وایتکس استفاده می کنند در حالی که می توان از برخی شوینده های طبیعی برای جایگزینی وایتکس در خانه تکانی استفاده کرد.
خانه تکانی

روش خونه تکونی بدون درد پا و کمر

تاریخ انتشار : 3 اسفند 1399زمان مطالعه : 6 دقیقه
این روزها که زمان شروع خانه تکانی است آسیب های فیزیکی ناشی از خانه تکانی افزایش یافته است که می توان، با رعایت برخی نکات از این آسیبات جلوگیری کرد.
خانه تکانی

رازهای مراقبت از پوست در روزهای خانه تکانی

زمان مطالعه : 5 دقیقه
مراقبت از پوست در خانه تکانی اهمیت زیادی دارد زیرا در این دوره پوست هم به دلیل سردی هوا و همچنین استفاده از مواد شوینده آسیب های زیادی می بیند.
خانه تکانی

6 مرحله تا برق انداختن خانه در خانه تکانی

زمان مطالعه : 5 دقیقه
خانه تکانی از روسم عید در سرتاسر کشورمان است که به مناسب فرا رسیدن سال نو خانه را تمیز و زیبا می کنیم و از این تمیزی احساس لذت می کنیم.
خانه تکانی اتاق خواب

خانه تکانی قدم به قدم اتاق خواب با نمناک

زمان مطالعه : 5 دقیقه
برای خانه تکانی اتاق خواب باید قدم به قدم پیش رفت و به برخی نکات توجه ویژه ای داشت، رعایت برخی اصول نیز به تسریع روند خانه تکانی اتاق خواب کمک شایانی می کند.
عوارض خانه تکانی

جدی ترین عوارض خانه تکانی برای خانم ها

زمان مطالعه : 6 دقیقه
بدن استانداردهایی دارد که براساس آن کار و حرکت می کند. این روزها که زمان شروع خانه تکانی است می توان با دانستن عوارض خانه تکانی از این موارد پیشگیری کرد.
وسایل دور ریختنی

پیش از سال نو این وسایل را دور بریزید!

زمان مطالعه : 6 دقیقه
با دور ریختن برخی از وسایل اضافی و بدون کاربرد قبل از سال نو میتوانید تمیزی و تازگی را به خانه تان ببخشید و همچنین به خانه تکانی خود سرعت ببخشید.
حوادث خانه تکانی

کمک های اولیه لازم و ضروری در خانه تکانی

زمان مطالعه : 6 دقیقه
پرخطر ترین کار در ایام نزدیک بە عید، خانه تکانی در زمان محدود با سرعت چند برابر است. یادگیری کمک های اولیه می تواند میزان خطرات این ایام را کاهش دهد.
خانه تکانی عید

چند کار مهم قبل خانه تکانی

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر قصد خانه تکانی و تمیز کردن خانه تان برای ایام عید را دارید حتما اصول و اقدامات پیش از خانه تکانی را برای جلوگیری از مشکلات و آسیب جسمی تان جدی بگیرید.
ظروف آلومینیومی

نحوه براق کردن ظروف آلومینیومی

زمان مطالعه : 1 دقیقه
بعد از آشپزی با ظروف آلومینیوم تیرگی به جا مانده از آشپزی به راحتی پاک نمی شود اما برای پاک کردن آن هم روش هایی وجود دارد که در ادامه از آن ها مطلع خواهید شد.
تميز كردن اتو

بهترین روش ها برای تمیز کردن لکه و جرم اتو

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اتو را باید به صورت مرتب جرم گیری کرد و بهتر است مخزنش را با آب مقطر پر کنید و بعد از هر بار استفاده و تمیز کردن اتو، آب اضافی آن را نیز خالی کنید تا رسوبات در آن جمع نشوند.
صفحه 1 از 6