خارش پوست

خارش کف دست
حتما شنیده اید یا دیده اید افرادی را که خارش کف دست را نشانه به دست آوردن پول می دانند اما این موضوع حقیقت نداشته و خارش کف دست علت دیگری دارد.
نشانه های خاموش بیماری

نشانه های خاموش بیماری های پنهان در بدن

زمان مطالعه : 10 دقیقه
بیماری ها همیشه خود را نشان نمیدهند و در برخی مواقع نشانه هایی خاموش و بی صدا دارند. در ادامه با نشانه های خاموش بیماری آشنا می شوید.
درمان خارش کف سر

چاره ی اونهایی که کف سرشون خارش داره

زمان مطالعه : 9 دقیقه
خارش کف سر به علت شوره، شپش، خشکی و قارچ رخ می دهد که می توان با چند مواد طبیعی در خانه خیلی راحت آن را رفع و درمان کرد.
پوست کف سر

مراقبتی که پوست کف سر همه مون نیاز داره

زمان مطالعه : 4 دقیقه
مراقبت از پوست کف سر برای رشد موهای سالم از ریشه از اهمیت بالایی برخوردار است بنابراین باید روتین و نکات کلیدی مراقبت از پوست سر را بدانید و رعایت کنید.
خارش پوست کلیه

با دیدن این تغییر پوستی، وحشت کنید!

زمان مطالعه : 3 دقیقه
مشکلات و تغییراتی که در پوست ایجاد می شوند فقط علائم بیماری های پوستی نیستند. گاهی ممکن است علامت یک بیماری خطرناک در بدن باشند.
دلیل خارش پوست

دلیل اصلی تمام خارش های بدن

زمان مطالعه : 2 دقیقه
خارش یک حس ناخوشایند است اما خاراندن محل خارش بسیار لذت بخش است. علت لذت بخش بودن خارش پوست چیست؟
سرکه سیب برای سر

تاثیر فوق العاده سرکه سیب روی پوست سر

زمان مطالعه : 5 دقیقه
استفاده از سرکه سیب برای پوست سر و مو ها مفید می باشد و خاصیت اسیدی و ضد میکروب سرکه سیب خارش و شوره سر را از بین می برد.
خارش پوست

خارش پوستی ام اس چطوریه؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
خارش پوست ممکن است بخاطر حساسیتی ساده باشد اما در برخی مواقع نشانه هایی از یک بیماری جدی است که بی توجهی به آن خطرات زیادی را به همراه خواهد داشت.
خارش پا در شب

مشکل پایی که شبها خارش میگیره، چیه؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
خارش پا در شب دلایل متفاوتی دارد و بسیار اذیت کننده است اگر این امر دفعات زیاد تکرار شود باید دلیل آن را یافت تا راه درمان مناسبی برای آن پیدا کرد.
خارش بدن

خارش بدن چه زمانی هشدار یک بیماری جدی است ؟

زمان مطالعه : 15 دقیقه
تیروئید ، عفونت و مشکلات کبدی همگی می توانند منجر به خارش بدن شوند خارش گاهی اوقات توسط عوامل محیطی مثل آلرژی به دارو یا گیاه ایجاد می شود.
خارش زیر بغل

خارش زیر بغل دلیلی داره که بهتره بدونید

زمان مطالعه : 3 دقیقه
خارش زیر بغل به شدت ناخوشایند و حتی غیر قابل تحمل است، با تشخیص علل های بروز این مشکل میتوانید به راحتی از خارش زیر بغل جلوگیری و حتی درمان کنید.
خارش بیماری کبدی

خارشی که علامت مشکل کبدی است

زمان مطالعه : 2 دقیقه
چندین مشکل مختلف وجود دارد که از نشانه های بیماری کبدی هستند، اما نوعی خارش وجود دارد که به طور جدی خبر از مشکلات کبدی می دهد.
خارش پوست

درمان اگزما و “خارش پوست” به روشی ساده

زمان مطالعه : 9 دقیقه
“خارش پوست” و اگزما که گاهی به حساسیت پوستی نسبت داده می شود، واکنش سیستم ایمنی بدن نسبت به عوامل محرک است که به دلیل تغذیه ی نامناسب و یا عوامل دیگری همچون استرس و.. بروز می کند.
خارش کشاله ران

درمان خارش کشاله ران با محلول کاملا گیاهی

زمان مطالعه : 14 دقیقه
خارش کشاله ران، خارش ژوک یا تینه آ کروریس علائمی مانند قرمزی، تاول، خارش و سوزش دارد. خارش سوارکار را می توانید با درمان های خانگی و طب سنتی به راحتی درمان کنید.
خارش کف پا

خارش کف پا همراه چه علامتی نشونه بیماری کبد چربه؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
خارش کف پا مشکل آزار دهنده‌ای است که بیماری های جدی میتوانند عامل آن باشند. با شناخت هر یک از این بیماری ها میتوان بهترین درمان را برای آن انتخاب کرد.
صفحه 1 از 3