زخم معده

سوراخ شدن معده
سوراخ شدن معده می تواند بر اثر بیماری های مثل آپاندیس اتفاق بی افتد و یا بر اثر جراحت یا ضرب دیدگی اتفاق افتاده باشد.
زخم معده

به روش خانگی زخم معده تان را درمان کنید

زمان مطالعه : 8 دقیقه
متخصصان طب سنتی توصیه های مهمی در مورد زخم معده دارند که توجه به آن ها در روند درمان شما تاثیر بسزایی می گذارد.
روزه زخم معده

زخم معده ای ها میتونن روزه بگیرن ؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
روزه برای افرادی که زخم معده دارند توصیه نمی شود و اگر این افراد زخم معدشان فعال نباشد و تصمیم به روزه داری بگیرند باید برخی نکات را رعایت کنند.
درد قفسه سینه

این نوع درد قفسه سینه از زخم معده است نه از قلب

زمان مطالعه : 3 دقیقه
درد قفسه سینه همیشه علل قلبی ندارد می تواند به خاطر زخم معده نیز باشد. درد قفسه سینه که ممکن است ناشی از معده باشد، معمولا خسته کننده و ناخوشایند است.
درمان عفونت معده

دمنوشی مخصوص برای درمان راحت عفونت معده

زمان مطالعه : 7 دقیقه
عفونت معده مشکلیست که خیلی از افراد به دلایل مختلفی به آن دچار هستند این بیماری را اگر با داروهای گیاهی و طبیعی درمان کنید دیگر دچار آسیبات داروهای شیمیایی نمی شوید.
درمان زخم معده

قدیما زخم معده رو اینجوری درمان می کردن

زمان مطالعه : 3 دقیقه
زخم معده را می توان با استفاده از روش صحیح خانگی درمان کرد، استفاده از یک گیاه باعث مهار باکتری مولد زخم می شود و به درمان زخم معده کمک شایانی می کند.
داروهای معده

داروهای مرتبط با درد ، زخم و رفلاکس معده + عوارض

زمان مطالعه : 7 دقیقه
اغلب افراد به عارضه ها و بیماری های معده از قبیل ترش کردن معده ، رفلاکس معده ، زخم معده ، سوء هاضمه و سرطان دستگاه گوارش مبتلا می شوند و به دنبال درمان آن هستند. در ادامه شما را با انواع داروهای مرتبط با معده آشنا خواهیم کرد.
زخم معده

مدفوع این رنگی علامت زخم معده است!

زمان مطالعه : 5 دقیقه
زخم معده یک بیماری دستگاه گوارشی دارد که به دلایل متفاوت به وجود می آید، در ادامه از تمام آنچه باید درباره زخم معده بدانید مطلع خواهید شد.
درمان زخم معده

علائم و نشانه های “زخم معده” را بشناسید

زمان مطالعه : 4 دقیقه
“زخم معده” یکی از انواع درد های شکمی است که باید با مراجعه به پزشک و یا استفاده از نسخه های خانگی مثل عسل آن را درمان کرد.
بیسموت ساب سیترات

قرص “بیسموت ساب سیترات” چه کاربردی دارد ؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
برای آشنایی کامل با نحوه مصرف و عوارض و تاثیرات “بیسموت ساب سیترات” می توانید ادامه این مطلب را در بخش بهداشت و سلامت سایت نمناک مشاهده نمایید.
زخم معده

مواد غذایی مفید برای درمان زخم معده

زمان مطالعه : 4 دقیقه
معده درد یکی از مشکلاتی است که هر فردی در طول زندگی حداقل یک بار آن را تجربه کرده است. مشکلات گوارشی،زخم معده یا سوزش معده یا ترش کردن و ... با استفاده از برخی روش های خانگی قابل درمان است.
زخم معده

باورهای غلط درباره درمان زخم معده با آنتی بیوتیک

زمان مطالعه : 3 دقیقه
تصور نادرستی وجود دارد که میگوید اگر آموکسی سیلین و آمپی سیلین مصرف شود، فرد به زخم معده دچار خواهد شد این درحالی است که این آنتی بیوتیک ها داروهای درمان زخم معده هستند.
زخم معده

درمان زخم معده با این مواد غذایی

زمان مطالعه : 3 دقیقه
یکی از مهمترین دلایل ایجاد زخم معده عفونت ناشی از باکتری هلیکوباکترپیلوری می باشد که در این مطلب با چند مواد غذایی که در بهبود این عفونت در معده موثر است آشنا می شویم. .
زخم معده

زخم معده به روایت تصویر

زمان مطالعه : 1 دقیقه
زخم معده یا اولسر پپتیک نوعی آسیب خوش خیم به مخاط و زیرمخاط دستگاه گوارش می باشد که عکسی جالب از آن را در ادامه مشاهده میکنید.
شیرالاغ

درمان زخم معده با شیرالاغ! + تصاویر

زمان مطالعه : 4 دقیقه
دراین مطلب میخواهیم به آگهی که برروی آن نوشته شده است درمان قطعی سرفه وزخم معده با شیرالاغ که در یک مکانی درتهران روی دیوار نوشته شده است بپردازیم وآن را ازنظرطب بررسی کنیم.