زخم معده

زخم معده
متخصصان طب سنتی توصیه های مهمی در مورد زخم معده دارند که توجه به آن ها در روند درمان شما تاثیر بسزایی می گذارد.
آسیب معده

ظلمی که هر روز به معده مون میکنیم

زمان مطالعه : 3 دقیقه
برخی از کارها هستند که برای ما به عادت روزانه تبدیل شده و آن ها را به طور مداوم انجام می دهیم، در حالی که این عادات اشتباه برای معده و گوارش ضرر دارند!
روزه زخم معده

با زخم معده هم میشه روزه گرفت؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
روزه برای افرادی که زخم معده دارند توصیه نمی شود و اگر این افراد زخم معدشان فعال نباشد و تصمیم به روزه داری بگیرند باید برخی نکات را رعایت کنند.
سوراخ شدن معده

زخمی که موجب سوراخ شدن معده می شود

زمان مطالعه : 3 دقیقه
با یک بررسی کلی می توان گفت که عوامل بسیار زیادی می توانند منجر به زخم و سوراخ شدن معده شوند که برخی از آنها شایع هستند و بیشتر منجر به این آسیب می شوند.
علت معده درد

برای آنکه گرفتار معده درد پاییزی نشوید

زمان مطالعه : 3 دقیقه
با سرد شدن هوا بسیاری از بیماری ها شیوع پیدا میکنند و افراد زیادی را بیمار می کنند، برای اینکه به این بیماری ها دچار نشوید باید نکات مراقبتی را بدانید.
درمان زخم معده

علائم اصلی معده هایی که زخم دارند

زمان مطالعه : 4 دقیقه
“زخم معده” یکی از انواع درد های شکمی است که باید با مراجعه به پزشک و یا استفاده از نسخه های خانگی مثل عسل آن را درمان کرد.
درد قفسه سینه

این نوع درد قفسه سینه از زخم معده است نه از قلب

زمان مطالعه : 3 دقیقه
درد قفسه سینه همیشه علل قلبی ندارد می تواند به خاطر زخم معده نیز باشد. درد قفسه سینه که ممکن است ناشی از معده باشد، معمولا خسته کننده و ناخوشایند است.
درمان زخم معده

قدیما زخم معده رو اینجوری درمان می کردن

زمان مطالعه : 3 دقیقه
زخم معده را می توان با استفاده از روش صحیح خانگی درمان کرد، استفاده از یک گیاه باعث مهار باکتری مولد زخم می شود و به درمان زخم معده کمک شایانی می کند.
زخم معده

مدفوع این رنگی علامت زخم معده است!

زمان مطالعه : 5 دقیقه
زخم معده یک بیماری دستگاه گوارشی دارد که به دلایل متفاوت به وجود می آید، در ادامه از تمام آنچه باید درباره زخم معده بدانید مطلع خواهید شد.
قرص میزوپروستول

قرص میزوپروستول برای چی خوبه؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
قرص میزوپروستول دارویی است که برای پیشگیری از زخم معده و سقط جنین مصرف می شود. از عوارض جانبی این دارو می توان به اسهال اشاره کرد.
بیسموت ساب سیترات

بیسموت ساب سیترات قرص چیست ؟

زمان مطالعه : 8 دقیقه
داروی بیسموت ساب سیترات نام های مختلفی دارد و برای درمان مشکلات گوارشی مانند زخم معده، اسهال مسافرتی و عفونت های گوارشی مصرف می شود.
درمان عفونت معده

دمنوشی مخصوص برای درمان راحت عفونت معده

زمان مطالعه : 7 دقیقه
عفونت معده مشکلیست که خیلی از افراد به دلایل مختلفی به آن دچار هستند این بیماری را اگر با داروهای گیاهی و طبیعی درمان کنید دیگر دچار آسیبات داروهای شیمیایی نمی شوید.
داروهای معده

داروهای مرتبط با درد ، زخم و رفلاکس معده + عوارض

زمان مطالعه : 7 دقیقه
اغلب افراد به عارضه ها و بیماری های معده از قبیل ترش کردن معده ، رفلاکس معده ، زخم معده ، سوء هاضمه و سرطان دستگاه گوارش مبتلا می شوند و به دنبال درمان آن هستند. در ادامه شما را با انواع داروهای مرتبط با معده آشنا خواهیم کرد.
بیسموت ساب سیترات

قرص “بیسموت ساب سیترات” چه کاربردی دارد ؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
برای آشنایی کامل با نحوه مصرف و عوارض و تاثیرات “بیسموت ساب سیترات” می توانید ادامه این مطلب را در بخش بهداشت و سلامت سایت نمناک مشاهده نمایید.
زخم معده

مواد غذایی مفید برای درمان زخم معده

زمان مطالعه : 4 دقیقه
معده درد یکی از مشکلاتی است که هر فردی در طول زندگی حداقل یک بار آن را تجربه کرده است. مشکلات گوارشی،زخم معده یا سوزش معده یا ترش کردن و ... با استفاده از برخی روش های خانگی قابل درمان است.
صفحه 1 از 2