کارت پستال

عکس نوشته پاییز

پروفایل های زیبای پاییزی

زمان مطالعه : 2 دقیقه
فصل پاییز برای برخی افراد پر از حس عاشقانه و زیباییست، برای برخی هم تلخ و دل گیر. هر حسی به این فصل دارید می توانید از این عکس ها برای پروفایل استفاده کنید.
کارت پستال عید مبعث

عکس نوشته عید مبعث برای استوری و گروه

زمان مطالعه : 1 دقیقه
27 رجب روز عید مبعث روزی که حضرت محمد(ص) به پیامبری رسید، برای ما مسلمانان عید بزرگی است. برای تبریک عید مبعث می توانید از کارت پستال های زیبا ایده بگیرید.
تبریک روز مهندس

تبریک روز مهندس با متن و جملات زیبا

زمان مطالعه : 5 دقیقه
به مناسبت فرارسیدن 5 اسفند "روز مهندس" ، می توانیم با ارسال متن ها و جملات زیبای تبریک روز مهندس از تلاش و زحمات آن ها تقدیر کنیم.
کارت پستال روز پرستار

کارت پستال و استوری جدید روز پرستار

زمان مطالعه : 2 دقیقه
روز ولادت حضرت زینب (س) در تقویم ایران روز پرستار نامگذاری شده است. روز پرستاران فداکار و زحمتکش را با کارت پستال های زیبا تبریک بگویید.
کارت پستال روز دانشجو

کارت پستال و استوری جدید روز دانشجو

زمان مطالعه : 2 دقیقه
تاریخ 16 آذر به عنوان روز دانشجو نامگذاری شده است. این روز را به دوستان و آشنایان دانشجو با کارت پستال های زیبا تبریک بگویید و آنها را خوشحال کنید.
کارت پستال روز حسابدار

کارت پستال جدید تبریک روز حسابدار

زمان مطالعه : 2 دقیقه
15 آذر به عنوان روز حسابدار نامگذاری شده است. برای قدردانی از این عزیزان می توانید کارت پستال ها و عکس نوشته های زیبا برایشان ارسال کنید و تبریک بگویید.
روز جهانی معلولین

کارت پستال جدید روز گرامیداشت افراد دارای معلولیت

زمان مطالعه : 2 دقیقه
3 دسامبر مصادف با 12 آذر ماه به عنوان روز جهانی افراد دارای معلولیت نامگذاری شده است. برای خوشحالی سفیران امید و زندگی این روز را به آنها تبریک بگویید.
کارت پستال روز کودک

کارت پستال جدید تبریک روز جهانی کودک

زمان مطالعه : 2 دقیقه
تاریخ 20 نوامبر به عنوان روز جهانی کودک نامگذاری شده است. هدف روز جهانی کودک، دفاع از حقوق آن ها و جلوگیری از خشونت در برابر کودکان می باشد.
کارت پستال روز دانش آموز

کارت پستال و عکس نوشته تبریک روز دانش آموز

زمان مطالعه : 2 دقیقه
به مناسبت فرارسیدن 13 آبان و روز دانش آموز، عکس نوشته های جدید و زیبایی فراهم شده اند که برای تبریک این روز، می توانید به دانش آموزان عزیزتان ارسال کنید.
کارت پستال عید قربان

کارت پستال تبریک عید قربان 1401

زمان مطالعه : 2 دقیقه
عکس نوشته و کارت پستال های تبریک عید سعید قربان بسیار مناسبی وجود دارد که می توانیم از آن ها برای تبریک روز عید قربان به دوست، همسر و ... استفاده کنیم.
کارت پستال عرفه

عکس پروفایل و کارت پستال روز عرفه

زمان مطالعه : 4 دقیقه
روز عرفه یکی از روزهای مهم و خاص برای مسلمانان جهان است. در این روز می توانید از این کارت پستال ها و عکس نوشته های زیبا برای پروفایل و استوری استفاده کنید.
متن استوری آسمان

کارت پستال و جملات عاشقانه درباره آسمان

زمان مطالعه : 4 دقیقه
متن و کارت پستال های جذاب و رومانتیک فوق العاده ای در رابطه با آسمان وجود دارد که می توانیم از آن ها استفاده کنیم.
کارت پستال رمضان

کارت پستال های عرفانی ماه رمضان

زمان مطالعه : 2 دقیقه
کارت پستال های عرفانی جدید و بسیار مناسبی برای ماه رمضان وجود دارند که از آن ها می توانید به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان استفاده کنید.
کارت پستال روز مادر

کارت پستال زیبای روز مادری

زمان مطالعه : 1 دقیقه
شما می توانید برای روز مادر حتی با یک جمله کوچک، روی کارتی کوچک و ارزان قیمتی مادرتان را خوشحال کنید. مهم به یاد بودن مادرتان است.
روز نوجوان

کارت پستال زیبای روز نوجوان

زمان مطالعه : 1 دقیقه
به مناسبت فرا رسیدن روز شهادت محمد حسین فهمیده که مصادف با روز نوجوان می باشد گلچینی از زیباترین کارت پستال ها را در اختیارتان قرار داده ایم.
صفحه 1 از 2