کاشت گل و گیاه

گیاه بگونیا
بگونیا نوعی از گیاهان است که بالغ بر 2000 نوع مختلف داشته و به خاطر ریبایی خیره کننده و همشه سبز بودن آن محبوبیت خاصی دارد.
گیاه گلوکسینا

نحوه مراقبت و پرورش گل زیبای گلوکسینیا

زمان مطالعه : 3 دقیقه
گیاه گلوکسینیا از گیاهان اپارتمانی پر طرفدار است که گل های زیبا با تنوع رنگی بسیار جذابی دارد. برای نگهداری از این گل به نکات زیر احتیاج دارید.
نگهداری گل لاله

راهنمای خرید و نگهداری گل لاله در منزل

زمان مطالعه : 4 دقیقه
گل لاله یکی از گل های زیبا و پر طرفدار است که اگر به درستی از آن نگهداری کنیم این گل می تواند تا 10 روز پس از چیدن نیز تازه بماند .
نگهداری و تکثیر سانسوریای رنگی

آموزش روش نگهداری و پرورش سانسوریای رنگی

زمان مطالعه : 3 دقیقه
سانسوریا رنگی یکی از گیاهان زینتی است که یکی از خواص بینظیر سانسوریا این است که می تواند هوای آلوده اطراف خود را پاک کند.
سبزیجات مخصوص پیتزا

راه آسان پرورش سبزیجات مخصوص پیتزا در خانه

زمان مطالعه : 5 دقیقه
کاشت سبزیجات مخصوص پیتزا به کسانی که علاقه دارند پیتزایی سالم را در خانه خودشان درست کنند کمک شایانی می کند تا پیتزایی خوشمزه تر داشته باشند.
سروپژیا

نگهداری صحیح گل بسیار شیک سروپژیا

زمان مطالعه : 4 دقیقه
سروپژیا از گیاهان بسیار زیباییست که تا ده متر رشد می کند و نیازی به نور مستقیم ندارد بنابراین به راحتی می توانید از این گیاه شیک در خانه نگهداری کنید.
گل مرجان

فوت و فن مراقبت از گل مرجان مینیاتوری در آپارتمان

زمان مطالعه : 7 دقیقه
گل مرجان از زیباترین و قدیمی ترین گل های اپارتمانی زینت بخش بوده است که امروزه نیز طرفداران زیادی دارد. نگهداری ازاین گل بسیار اسان است.
کاشت هسته انبه در گلدان

کاشت هسته انبه در گلدان + آموزش تصویری

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اگر از علاقمندان میوه خوشمزه انبه هستید و مایل به پرورش آن در خانه می باشید، می توانید با لوازم اولیه ارزان قیمت اقدام به کاشت و پرورش این میوه نمایید.
کاشت سبزی خوردن

چگونه در خانه سبزی خوردن بکاریم ؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
بذر هر نوع سبزی مانند تره، شاهی، شنبلیله، ریحان، جعفری، گوجه فرنگی، فلفل رنگی،را در هر فصلی می توان در آپارتمان چه در بسترهای خاکی و چه غیرخاکی کاشت.
گیاه نخل گربه

گیاه نخل گربه با چه شرایطی سازگار است؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
گیاه نخل گربه از پرطرفدارترین نخل های اپارتمانی است که تا حدود دو متر رشد می کند و برای جلوگیری از قهوه ای شدن برگهایش احتیاج به آبیاری منظم دارد.
گل تابستانی

گلهای زیبایی که در تابستان خوب رشد میکنند

زمان مطالعه : 6 دقیقه
گل های گلدار تابستانی دارای جذابیت ها زیادی است که می توانید با آن ها حیاطی زیبا و شادی را به وجود آورید.
سبزی در آپارتمان

آموزش فوت و فن سبزی کاری در آپارتمان

زمان مطالعه : 6 دقیقه
امروزه به علت آلودگی های موجود خیلی از مواد غذایی و سبزیجات ارگانیک نیستند ولی می توان خیلی از سبزی ها را در آپارتمان و خانه خود کاشت و با اطمینان مصرف کرد.
نگهداری خزه اسپانیایی

شرایط لازم برای پرورش و نگهداری خزه اسپانیایی

زمان مطالعه : 7 دقیقه
خزه اسپانیایی امروزه از گیاهان هوازی زیبا و پرطرفدار است که برای نگهداری و پرورش نیازی به خاک ندارد اما هوای مناسب برای رشد این گیاه لازم است.
آرالیا دروغین

روش مراقبت از گیاه آپارتمانی متفاوت آرالیا دروغین

زمان مطالعه : 3 دقیقه
آرالیا دروغین یا دیزیگتکا گیاهی با شاخ و برگ های زیباست که برای رشد نیازی به نور مسقیم ندارد بنابراین یکی از بهترین گیاهان آپارتمانی می باشد.
نگهداری گل و گیاه

فوت و فن نگهداری از گل و گیاه در تابستان

زمان مطالعه : 6 دقیقه
اگر از علاقه مندان به گل ها و گیاهان در خانه و آپارتمان هستید و دوست دارید از آن ها نگهداری کنید بهتر است از شرایط نگهداری از گل و گیاه در فصل تابستان اطلاع کافی داشته باشید.
صفحه 1 از 14