کاشت گل و گیاه

پرورش آگلونما
آگلونما یک گونه گیاه آپارتمانی از تیره گل شیپوریان است این گیاه همیشه سبز و پایا با برگهای زینتی می باشد برگهای آن (مستطیلی نیزه ای )می باشد و گلهای این گیاه سفید و در تابستان آشکار می شود.
روشهای تعویض گلدان

کی و چطور گلدان گیاهان را عوض کنیم؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
برای داشتن گیاهانی با طراوت رسیدگی و داشتن گلدانی مناسب بسیار مهم است.اما باید بدانیم که چه زمانی و چگونه باید گلدان گیاهان خود را تعویض کنیم تا آسیبی به گیاه وارد نشود.
گیاه پژمرده

گیاهان پژمرده را دوباره سرحال و شاداب کنید + آموزش

زمان مطالعه : 4 دقیقه
بعضی از افراد زمانی که گیاه پژمرده می شود نمی دانند که چگونه باید گیاه را مجدد سرحال کنند، در ادامه با روش هایی برای شاداب و سرحال کردن گیاهان پژمرده آشنا خواهید شد.
گیاه پرسیاوشان

آموزش کامل پرورش گیاه پرخاصیت پرسیاوشان در منزل

زمان مطالعه : 11 دقیقه
گیاه پرسیاوشان گیاهی زیبا و زینتی است که در آپارتمان ها از آن بسیار استفاده می کنند و این به دلیل برگ ها همیشه سبزش است.
ساخت کود گیاهی در منزل

با زباله های آشپزخانه کود خانگی قوی درست کنید

زمان مطالعه : 8 دقیقه
با یادگیری روشهای ساخت کود خانگی علاوه بر افزایش محصولات می توان مانع دور ریختن پسماندهای میوه و سبزیجات استفاده شد.
نگهداری از گیاه سانسوریا

آموزش تصویری تکثیر گیاه سانسوریا در منزل

زمان مطالعه : 7 دقیقه
تکثیر و پرورش گیاه سانسوریا را در منزل نیز می توان به راحتی انجام داد ، فقط کافیست چند مرحله را به طور اصولی رعایت کنید.
گیاه بگونیا

راهنمای کامل پرورش و نگهداری گیاه بگونیا

زمان مطالعه : 7 دقیقه
بگونیا نوعی از گیاهان است که بالغ بر 2000 نوع مختلف داشته و به خاطر ریبایی خیره کننده و همشه سبز بودن آن محبوبیت خاصی دارد.
لیندا

آموزش نگهداری و تکثیر گیاه “لیندا”

زمان مطالعه : 10 دقیقه
لیندا گیاهی است که به نخل دم اسبی نیز مشهور می باشد که متعلق به جنوب غربی آمریکا و مکزیک می باشد و نگهدازی از آن بسیار ساده است.
نگهداری گیاه بامبو

نکات طلایی خرید ،مراقبت و نگهداری از گیاه بامبو

زمان مطالعه : 7 دقیقه
گیاه بامبو را نباید در معرض نور مستقیم خورشید قرار داد بامبو از گیاهان سازگار با شرایط مختلف است اما بهتر است برای حفظ شادابی آن شرایطش را محیا کنید.
گل شمعدانی

میدونید چرا به گل شمعدانی ، شمعدانی میگن ؟

زمان مطالعه : 9 دقیقه
آشنایی با نحوه صحیح پرورش و نگهداری و نیاز های گل شمعدانی بسیار حائز اهمیت است که در ادامه با انواع شمعدانی، نکات مهم خرید شمعدانی و چگونگی مراقبت از شمعدانی آشنا خواهید شد.
فواید باغبانی

آنجا که باغبانی درمان دردهایتان می شود !

زمان مطالعه : 5 دقیقه
باغبانی فواید زیادی چه روحی و روانی چه از لحاظ جسمی دارد شما می توانید با باغبانی به اهدافی که حتی فکرش را نمی کنید برسید.
روش پرورش توت فرنگی

مراقبت و پرورش توت فرنگی در گلدان + آموزش کاشت

زمان مطالعه : 6 دقیقه
توت فرنگی از گیاهانی است که با هوای گرم و نور خورشید رشد می کند و خاکش باید همیشه مرطوب باشد و در زمستان نیز نیاز به منبع گرمایی دارد.
دراسنا

روش نگهداری و تکثیر گیاه دراسنا "خون سیاوشان"

زمان مطالعه : 8 دقیقه
گیاه دراسنا یا گیاه اژدها از گیاهان با دوامی است که می تواند دماهای مختلف را تحمل کند بنابراین می توانید این گیاه زیبا را در منزل نگهداری کنید.
کاکتوس چانه

شرایط لازم برای نگهداری از کاکتوس چانه

زمان مطالعه : 3 دقیقه
کاکتوس چانه مانند دیگر کاکتوس ها نیاز به مراقبت چندانی ندارد که بسیاری از افرادی که علاقه زیادی به گیاه دارند ولی زمانش را ندارند گزینه خوبی است.
فواید گیاهان آپارتمانی

تاثیر گیاهان آپارتمانی روی جسم و روح انسان

زمان مطالعه : 7 دقیقه
بسیاری از افراد اغلب به دلیل زیبایی از گیاهان آپارتمانی استفاده می کنند، اما بهتر است بدانید گیاهان آپارتمانی و گیاه داخل منزل تاثیرات بسیار خوبی روی جسم و روح انسان دارد.
صفحه 1 از 14